Treść opublikowana przez ambm1985
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
tragedii nie ma
-
lpg instalacja z mikserem
najlepiej nie ruszaj,jak jest dobrze
-
B6 DIVISION
A Ty się gówno znasz na ortografii. sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO Kolego z takim podejściem do tematu ,to jestem ciekawy jak będziesz miał problem - czy ktoś Ci pomoże w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- A Ty się gówno znasz na ortografii. sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO Pomylić się każdy może ja potrafiłem się przyznać do błędu. Pewnie nie czaje nic o audi ale daje dużo spamu . Zaczekam tylko jak będą lamenty przy wpłatach $$$ i .... nie będę mówił hop coś sugerujesz i po czym wnosisz? bo chyba się rozbujałeś z tą insynuacją
-
B6 DIVISION
dobranoc,pisać na pw po weeku jeszcze będzie jedna sztuka nie wiem czy kombi czy sedan,bo tu nie ma z kim pisać za bardzo
-
B6 DIVISION
A Ty się gówno znasz na ortografii. sorki kolego z ortografii ok ale ty masz nabite 4,333 postów spamu i GÓWNO czaisz temat OOOO
-
B6 DIVISION
kolego moze sie troche pochamujesz z obrazaniem innych co:wink: oni mnie obrażją i marke OOOO bo sie nie znają kulturalnie tez idzie wyjasnic pewne sprawy nastepnym razem wrzucaj zdj albo lepiej kilka i numer to bedzie wszystko wiadomo peace peace wiadomo,ale koledzy dali po jajkach ze znajomością tematu
-
B6 DIVISION
kolego moze sie troche pochamujesz z obrazaniem innych co:wink: oni mnie obrażją i marke OOOO bo sie nie znają
-
B6 DIVISION
wy sie na serio ludzie aż taknie znacie czy walicie w ..uja?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
qrfa ludzie siedzicie tu mądrujecie a guwno się znacie to jest s4 b6 w kombi
-
B6 DIVISION
rozp......eś mnie teraz
-
B6 DIVISION
bendzie też sedan 300 pln ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- musisz popracować nad druugą
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
panocki mam na zbyciu zderzak tył s4 b6 avant w ładnym stanie 250zł- Jakie imię dla syna
Pafnucy- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
panowie to przelotowy wydech daje coś mocy czy tylko robi hałas?- Jakie imię dla syna
szczerze te imionka w ankiecie to jakaś porażka,lepiej żeby rzeczywiście to była córa- lodówka samochodowa- jaką wybrać?
ja mam electroluxa- Kupno aparatu - lustrzanki.
ja właśnie kupiłam Zenita 11 za 30zeta z obiektywem sprzet wymiata- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dla TDI to w ogóle normalne :gwizdanie: pytanko lepiej texaco havoline czy motul?- [ALL B6] Przyciemniany szyby??
tak się składa że mój ojciec jest rzeczoznawcą więć go spytam- [ALL B5] Czy dwumas AFN 1.9 TDI podejdzie do AVB 1.9 TDI
nie lepiej dać nowe Valeo jednomasowe- Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich członków zacnego forum - B6 DIVISION