Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Jarku P. ? riddic, poszukaj w Poz, bez sensu żebyś robił 200km do elektryka..
  2. Arek, o kim mówisz ? Leszek ?
  3. pewnie za duże
  4. Arx, za co miałeś niezgodny podpis ?
  5. pogoda świetna
  6. slo odpowiedział(a) na slo temat w Audi A4 B6/B7
    dzięki wrc ! jakoś nie natrafiłem na te wątki.. pozdrawiam
  7. slo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Montował ktoś u siebie kamerę cofania do gołego RNSe ? Jakie adaptery potrzeba oprócz samej kamerki ? TV free/adapter multimedialny ? Pozdrawiam !
  8. zapach striptizerki, autoglym interior shampoo lub poorboy's natural look, i jakis tani dressing do plastików np shiny garage i skrobaczkę
  9. robi ktoś zamówienie w all4auto albo scs ? mam 3 rzeczy do kupienia
  10. aa, no to fajne
  11. a on działa ciągle ? tzn nie można go podłączyć pod wsteczny ? albo jakoś wzbudzać przy zapaleniu świateł wstecznego ? bo tak to ktoś za blisko podjedzie w korku i będzie piszczał..
  12. koledzy w piątek Łona a w sobote Kamp! w Poz.. wybiera się ktoś ? Bo mam chęć na weekend w poz, tylko jeszcze nie mamy gdzie spać, ale to się coś wymyśli heheh
  13. Konin to okolice Słupcy jak już hah zartuje
  14. Piechol, ja ze Słupcy Mi w sumie wsio ryba Poznań czy Września. Ale teraz nie wiem czy będę.
  15. co to za nick ?
  16. arx, wtf ?
  17. kurde w sobote ide na jakis bal andrzejkowy, więc niedziela stoi pod znakiem zapytania
  18. Słuchajcie, kolega ma problem w a6 c6 2005r. Da rade ściągnąć ochronę komponentu ze wzmacniacza bose ? bo mu wyskakuje błąd...
  19. vario Ty masz zawsze zimowy setup
  20. moja też już jest kozą
  21. z chęcią. Kto ma już zimowy setup ?
  22. vario, apropo mojej blacharki u p. Darka, przełożymy to na wiosne, bo miałem inny wydatek niestety..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.