Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jarku P. ? riddic, poszukaj w Poz, bez sensu żebyś robił 200km do elektryka..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek, o kim mówisz ? Leszek ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie za duże
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arx, za co miałeś niezgodny podpis ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogoda świetna
-
RNS-E i kamera cofania
dzięki wrc ! jakoś nie natrafiłem na te wątki.. pozdrawiam
-
RNS-E i kamera cofania
Witam, Montował ktoś u siebie kamerę cofania do gołego RNSe ? Jakie adaptery potrzeba oprócz samej kamerki ? TV free/adapter multimedialny ? Pozdrawiam !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapach striptizerki, autoglym interior shampoo lub poorboy's natural look, i jakis tani dressing do plastików np shiny garage i skrobaczkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
robi ktoś zamówienie w all4auto albo scs ? mam 3 rzeczy do kupienia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aa, no to fajne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a on działa ciągle ? tzn nie można go podłączyć pod wsteczny ? albo jakoś wzbudzać przy zapaleniu świateł wstecznego ? bo tak to ktoś za blisko podjedzie w korku i będzie piszczał..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy w piątek Łona a w sobote Kamp! w Poz.. wybiera się ktoś ? Bo mam chęć na weekend w poz, tylko jeszcze nie mamy gdzie spać, ale to się coś wymyśli heheh- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Konin to okolice Słupcy jak już hah zartuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol, ja ze Słupcy Mi w sumie wsio ryba Poznań czy Września. Ale teraz nie wiem czy będę.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to za nick ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
arx, wtf ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde w sobote ide na jakis bal andrzejkowy, więc niedziela stoi pod znakiem zapytania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Słuchajcie, kolega ma problem w a6 c6 2005r. Da rade ściągnąć ochronę komponentu ze wzmacniacza bose ? bo mu wyskakuje błąd...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario Ty masz zawsze zimowy setup- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moja też już jest kozą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z chęcią. Kto ma już zimowy setup ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario, apropo mojej blacharki u p. Darka, przełożymy to na wiosne, bo miałem inny wydatek niestety.. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00