Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie. vario co robisz jutro ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Qbazulu, będę załatwiał to w nast tygodniu Chyba, że Sim-Fol z Przeźmierowa będą miel taniej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Słupca 16.00 Orlen: - Arx91 - norberts - dam-in - slo w Koninie spotykamy się z Darkiem995. Miejsce spotkania: Ferio pod McDonaldem ? Kto jeszcze ?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2702057997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu są na sztuki A jakby zamówić dwie prawe ? wtedy nie trzeba byłoby rezać biegunowości w lewej lampce ?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
dzięki Bieniek, biorę je
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Bardzo ładna, w moim stylu Spróbuj psiknąć PlastiDipem te części które robiłeś na czarno tzn grill itp Będzie dużo bardziej trwałe.
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ZAROWKA dioda T4W POSTOJÓWKI led CANBUS SMD BA9S (2663623831) - motoAllegro PHILIPS żarówka T4W BA9s12V Blue Vision Ultra Wawa (2676735413) - motoAllegro Panowie coś z tych linków będzie śmigało w a4 b6 bez problemów ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łajeja... nie chce mi się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej, heja Mam w a4 b6 zapalniczkę oraz sterowanie do navi na fisie która przy RNSe jest bezużyteczna. Chciałem sobie zamontować zamiast tego taki schowek jak na aukcji niżej.. teraz szybkie pytanko szybkie pytanko.. czy żeby wymienić gniazdo zapalniczki razem z tą szufladką, to trzeba wyjmować tunel ? Chodzi mi o tą część A4 B5 B6 zapalniczka obracana - wysyłka 0 (2673626444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
restauracja pod złotymi skrzydłami przy ferio
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
obróbka to suwaczek "clarity" oraz kontrast. Nienaturalny efekt bierze się z tego, że autko oświetliłem dwiema mocnymi lampkami. Dlatego na niebie zostało tyle szczegółów. Z tą samą ekspozycją i bez lamp audi miałoby czarny i niedoświetlony przód. Sekretów żadnych nie ma A S6 C7 kosa. Jak byś był w okolicy to zapraszam na fotki hehe
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
nie, wszystko jest prawie takie jak było
-
Spoty Słupecko - Konińskie
piszę się na sobote wstępne jeśli mi nic nie wypadnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
właśnie też by trzeba ruszyć ten temat żeby przed zimnem się wyrobić. na PW, nie będziemy tu off-topów urządzać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
będę pamiętać a jak tam terminy polerek u Ciebie ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
pewnie, nie ma problemu to się zgadamy może środa albo czwartek np zeby nie było ze off topic.. dałem mamuśce do wyprania mikrofibry, ręczniki, fluffy, eurow shag i zapomniałem powiedzieć żeby prała bez płynu do płukania Słyszałem że nie jest to zbyt dobra praktyka ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jutro o 9.50 będę jechał z Poz do Słu fotele mega zapuszczone, ale ładnie przywróciłeś je do żywych
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
kiedy ? czyli które najpierw ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario teraz i tak nie będę używać bo idzie zima i jedynym zabiegiem będzie prawdopodobnie polerka i bajerki u Ciebie a na wiosnę kupię nowe kosmetyki ps, co polecacie do szarych/wypłowiałych plastików we wnętrzu ? chciałbym odświeżyć plastikowe elementy tunelu, boczki, deskę rozdzielczą itp.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
przyciąłem co mogłem ale zostało... To i tak stara glinka no ale zawsze coś.. vario ja też kiedyś na początku zapakowałem tak glinkę, na szczęście tylko na chwilę..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
teraz to już jest mocno pomiętolona z kawałkami folii w środku raczej nie do odratowania
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario własnie nie daje rady...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
szybkie pytanie. Kolega zapakował glinkę w foliówkę taką ze sklepu. Jak ją teraz oddzielić od glinki ? nie idzie żadnymi sposobami.. na cieplo, na zimno... glinka do wyrzucenia ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00