Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. siemanko ! jak tam żyjecie ?
  2. vario, jestem jutro w swaju obok Ciebie. fajka ?
  3. witam ! ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- koledzy kiedy jakis spocik ciekawy ? może jakieś fotki/ mini film ?
  4. a dziękuję, dziękuję
  5. nie, nie mogłem niestety być na tej imprezie ..
  6. a Gracjan ? Widziałem chyba jego kandydature chłopaków z wolfsgruppe
  7. benoos, ale na noc nie można zostać jak dobrze pamiętam.. Ja chyba będę od ok 17 dzisiaj do ok 20, tak poprostu "popaczeć" Loniek będzię niestety będzie nagrywał sam, ponieważ jutro mam ślub do nakręcenia.
  8. myślałem o tym.. oprócz swojej oczywistej funkcji, ozdobiłyby auto.. ale wydatek też konkretny. Z tyłu malutkie, przód też. Wszystko seria. ---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- jak oceniacie ?
  9. Qba, Ty wiesz ile czasu już się zabieram do ściemy chyba nigdy tego nie zrobie hehe
  10. drosdek, zerknij tu Motor Show 2012 | Facebook tzn ładnie czy brzydko wygląda ?
  11. Musashi ma duuużo fotek. Niekoniecznie tematycznie związane z motoryzacją ps. kto będzie na Vag Evencie w Żerkowie? Jeśli ktoś chciałby zaszczycić "międzynarodowe centrum tuningu" swoją osobą, proszę o kontakt. Możliwe wlotki za free. ps2. popełniłem dziś takie foto.. jak się podoba ?
  12. megujarsem altimejt kamppołnd pójdzie hehehehe
  13. flaszka gdzie? na kiedy mam latwic kierowce ?
  14. lukkas11, Jesli chcesz, możemy podjechac do kolegi Bart-S do Wrześni. Może by coś wyczaił. Lub do Musashi. ​
  15. mam taki sam problem od czasu gdy kupiłem audi. Jak na razie żaden elektryk nie może do tego dojść. Po odpięciu akku, wskazuje jakiś czas dobrze i rośnie do 2000..
  16. Bartku, miałbyś jeszcze tą lekko walniętą sprężarkę klimy ?
  17. 5dmkII + 24-70 f2.8L i 70-200 f2.8L IS
  18. koledzy pomóżcie. znowu problem z akku. stała audi ok 24h i nie moge odpalić znowu. Myślałem że to jest tak jak mówiliscie, że RNSe zle zakodowany. Ale wyjąłem radio i znowu akku rozładowany, nawet rozrusznik nie zakręci... co to moze byc ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.