Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. do której będziecie się kłębić w okolicach KC ?
  2. mówiłem to z delikatnym przekąsem Pepin racja... Byłem w szoku jak usłyszałem ile płacą za osobę na komunii.. Masakra jakaś.. Do tego lansy w stylu przejazdy bryczką, jakieś dmuchane zamki wielkie, trampoliny..
  3. vario, to te hamulce były droższe od samego samochodu ?
  4. ale Ty masz stres + koszta + fajne doznania duchowe a ja komercha ble.
  5. mam komunie - foto/video robota niestety ;/
  6. dobrze wiedzieć
  7. Slo - odpisałem teraz. Ostatnio z nawału pracy mam coraz mniej czasu i za odpowiedzią trzeba czekać dłużej niż zwykle ookk myślałem, że zapchana skrzynka czy cuś
  8. Bart-S, dostałeś moje PW ?
  9. 35 - boję się troche tej liczby...
  10. http://moto.allegro.pl/205-45-18-205-45r18-goodyear-eagle-nct5-emt-2szt-i2303833889.html są na allegro, nawet sporo.. slepy, masz tak u siebie ? miałbyś jakaś fotkę ?
  11. mimo wszystko podłączę się pod temat.. miałby ktoś fotkę 205/45/18 ? Bo ta w temacie ciut za duży obwód..
  12. tez mam 235/40 i mam w planach coś naciągnąc.. ale opony drogie ;/
  13. na http://www.tyrestretch.com/ nie ma fotki.. Pomysl nad http://www.tyrestretch.com/8_205_40_R18/ .. wygląda już całkiem całkiem
  14. http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=2685 tam jest sporo info na ten temat
  15. http://a4-klub.pl/showthread.php?228475-Na-jaki-kolor-pomalowa%E6-felgi-ANKIETA-) zerknij, może pomoże w wyborze
  16. slo odpowiedział(a) na Sakul temat w Audi A4/S4 B6
    bardzo porządny egzemplarz.. jakie plany ?
  17. pewnie tak.. ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Slo możliwe, mignęła mi B6 na czarnych 18"-tkach z 9-ramiennym wzorem ale nie zatrzymywałem się bo trzeba było zdążyć przed 17:00 do Swadzimia (a Poznań jak zwykle zawalony). tak, to ja
  18. no wlaśnie przyzna się kto ?
  19. Przyznać się, kto miedzy 18.30 a 19 uciekał mi srebrną a4 b5 ładnie zrobioną ? było dość szybko miej więcej od MC donalda w Swarzędzu do ETC ?
  20. Bart-S ustrzelony w korku w stronę środki o 15.40. Stałem na lewym pasie, Ty za mną chwilę.. a potem wskoczyłeś na prawy
  21. slo odpowiedział(a) na mocwiatru temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szerokoo co to za szkło ?
  22. zawieszenie 1bv i springi -50/60
  23. koledzy pytanie. a4 b6 felga 18cali 8J, et 43, opona 235/40/18, zawieszenie 1bv na glebie przód 50, tył ok 55-60mm. dałoby rade włożyć jakiś bezpieczny dystans ? bo są trochę schowane ;/ tak, żeby nic nie obcierało. Dodam, że teraz nie obciera na dziurach nawet z 5 osobami na pokładzie i 4 kratkami piwa w bagazniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.