Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. ja będę
  2. Musa, sobota, tzn targi ?
  3. ja na pewno będę w piątek 13 dla prasy potem afterparty tych vipow smiesznych i prawdopodobnie w sobote też, zobaczę czy uda mi się zrobić cały materiał w piątek i w sobote fajrant
  4. przed targami, w trakcie i po
  5. to robimy jakis mini spot targowy rozumiem ? Patryk, pewnie.. wporzo gość. KIedyś robilem u niego filmik z porsche panamera w roli głównej heh
  6. Ten czerwony sedan B8? nii nie, Patryk Pachura ze Środy Wlkp. Tuner audi abt http://www.facebook.com/Pachura.Moto.Center
  7. ja wiem tylko, że będzie Patryk ze swoimi ABT
  8. http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201203/1332672018_by_JeSz.jpg?1332672018
  9. poprawie się w tym roku
  10. Pewnie, że będę Tak było rok temu
  11. wole nie ale nie ma tragedii. jestem zadowolony
  12. pasuje na drodze prostej jeszcze nigdy nie przytarłem, nawet przy szybkiej jezdzie po "pagórkach". Jedynie niektóre garby okrakiem trzeba..
  13. nie pamiętam już niestety. Jest nisko, ale tragedii nie ma. przyzwyczaiłem już się. Czyli wg Ciebie ile mam teraz mm niżej od serii 1ba ?
  14. Obciera Ci wózkiem (zawieszeniem) skrzyni biegów i wydechem (najprawdopodobniej łącznik). Jeśli ewidentnie przód to ociera osłonami - tutaj trzeba uważać na miskę olejową... najbardziej trze gdy pokonam większy garb przy prędkości większej niż 3-5km/h. pokonywanie skosami garbów daje dobre rezultaty, ale ciężko jest mi wjechać np na 1/2/3 itp. poziom na parkingu na Malcie.. zahaczam podwoziem po wyjazdu z tunelu np z 0 na 1 poziom.. Zmierz jutro wysokości przy każdym z kół, od ziemi do najwyżego punktu błotnika... Zobaczymy na jakim poziomie rzeczywiście siadło auto. Ja u siebie mam 640mm i nic nie obciera (garby czy galeria przy Malcie - nie mam problemów). Jedynie co to jest mega twardo (chociaż Vario mówi, że pod jego setup musiałoby być jeszcze niżej ). Tył 620mm przód 630mm. bo od sedana zawieszka 1bv
  15. hej koledzy, ma ktoś może fotkę podciętego tunelu 1din ?
  16. Obciera Ci wózkiem (zawieszeniem) skrzyni biegów i wydechem (najprawdopodobniej łącznik). Jeśli ewidentnie przód to ociera osłonami - tutaj trzeba uważać na miskę olejową... najbardziej trze gdy pokonam większy garb przy prędkości większej niż 3-5km/h. pokonywanie skosami garbów daje dobre rezultaty, ale ciężko jest mi wjechać np na 1/2/3 itp. poziom na parkingu na Malcie.. zahaczam podwoziem po wyjazdu z tunelu np z 0 na 1 poziom..
  17. koledzy jedno pytanie. co się tam może zepsuć przy podwoziu ? juz nie raz przypieprzyłem w garb lub inne chu*stwo.. Bezpieczne to ?
  18. ja nie wiem ja można nie kochać tego wymijania studzienek i brania okrakiem garbów przecież to jest uzależniające w sumie ja nie wiedziałem tego zanim nie zglebowałem audiczki Teraz pokonywanie zakrętów jest warte każdych wyrzeczeń :kox:
  19. Piechol, będą będą
  20. chłopaki pomalowalem moje 18 cali na czarno i jest kox. Plus zawieszka 1BV i -40mm jest ladnie przez niektóre garby nie daję rady, ale to już mało ważny szczegół. Jeszcze szyby na czarno i bedzie lala
  21. chlopaki byłby ktoś chętny na grupowy chiptuning w Goodhope w Pleszewie ?
  22. ja kamera i aparat odezwij się na priv.
  23. a fotografa i kamerzystę już masz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.