Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mitsubishi? Slo dlaczego mnie wprowadzasz w błąd. nie wiem czy się Tobie laska nie podoba czy Yanosik, ale jeżeli laska, to ostro zaoponuję. Każda kobieta jest piękna. myślałem, że te panie są z Hyundaia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo.. lepiej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe, że miały zróżnicowane spodenki a jak pamietam ? musa, kiedy bedziesz mial na miescu sprzet ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BTW Nawet nie wiedzialem jakiej marki jest stoisko :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chcemy wiecej !!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musa, wrzuć foty lasek od hyundaia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
rozumiem- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Już się tak nie chwal co to nie kupiłeś, bo nie takie rzeczy się kupuje lepiej się pochwal efektami po ich zastosowaniu:wink: hammer, nie mów że nie miałeś "podjarki" jak kupiłeś pierwsze bardziej poważne kosmetyki- Polecane opony letnie
misqkrk.. w czym miałeś te oponki ? goodyear mowisz ze lepiej trzymaja jak conti SC2 ?- [ A4 AWX ] A4 Avant 1.9TDI
gratulacje zaczynaj od rozrządu, potem gleba i felga- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
pasi oo też mam taki ale ma z 5 lat. nie trzyma ciśnienia. udało Ci się zrobić z niego pianownice ? On teraz jest w lidlu ? muszę się skoczyć- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a mi nie działa załącznik ślepego.. co tam macie w lidlu ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
:kox:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
@_Makki_, nie wiem.. czarna:) 2005r chyba jakis metallic..- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
na początku miałem 200zł przeznaczone, teraz juz prawie 400 pytanie: czy w all4auto moge jechac i normalnie na żywo zrobić zakupy ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to juz poza mój budżet raczej.. a menzerna 500 i potem UC ? daloby rade ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
aaa. a coś pomiędzy ? Moze Megs Clear Coat safe polishing ? czy polerka mechaniczna menzerna fg500 a potem megsem UC ręcznie ? będę tacie robił lakier na vectrze, jest dość zniszczony. vario, u mnie myślisz, że starczy samo megs UC ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
zmienilem troszkę moj zestaw.. IPA 500ml - 9,99zł Nielsen APC Cyclone - 29zł Duragloss 901 - 34,99zł VALETpro clay bar 100g - 32,99zł Megs Ultimate Compound - 54,99zł Dodo Juice Purble Haze tester - 32zł Valetpro Citrus Tar & Glue Remover 500ml - 36,99zł Nielsen Brillance 1L - 31,00zł Menzerna IP2500 lub FG500 - 39,90zł Fluffy Dryer - 32,90zł Eurow Shag Weave - 14,50zł 2x Megs Soft Foam Applicator - 15zł Tri Kolor Applicator - 19,90zł Monster Shine Applicator - 5,50zł pędzelki, mikrofibry, gąbka itp. - lidl/biedronka - 20zł szampon i APC to w sumie obojętne jakie kupie ? jak teraz wygląda ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
nie nie, chodzi mi o to, że np Megs UC jest "oczekiwanie na dostawę" i dopiero jak będzie dostępny to go zamówie. tak samo z Finish Kare 1000p- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ShowCarShine. Jakos w tygodniu prawdopodobnie będę zamawiać bo kilka produktów nie jest dostępnych i czekam za nimi- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a ten megs UC nie starczy do polerki ? z dressingiem do opon i plastikami juz się robi 400zł - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00