Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Musashi.. problem jest następujący... pokazuje mi zasięgu na FISie 2000km bez względu na poziom paliwa, bez względu na nic.
  2. ok ok.. czy tylko mi przytrafiły się takie przygody ?
  3. Wszystkie wskaźniki prawidłowo.. Średnie spalanie, chwilowe, kilometry, czas.. Tylko zasiąg ciągle 2000km... ---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:38 ---------- btw, Bart-S.. Pukanie przy ostrym przyspieszaniu zlikwidowane.. winne były poduszki pod silnikiem. Podczas zmiany zawieszenia na 1BV plus -40 springi, wymieniłem również końcówki drążków kierowniczych na drązki firmy OPTIMAL. Owe drążki po 100km poprostu rozsypały się, ledwo co dojechałem do mechanika.. Nie wiem czy po prostu trafiłem na felerne egzemplarze, ale oba drążki.. prawy i lewy były totalnie rozwalone po 100km.. !
  4. Z taką usterką jeszcze się nie spotkałem - tym bardziej, że spalanie w pamięciach 1 i 2 pokazywane jest prawidłowo... Próbowałeś wywalić bezpiecznik zegarów na noc? Nie próbowałem.. jeżdżę tak od czasu ostatniego spotu.. Jak kliknę FIS na funkcje właśnie pokazywania zasięgu, pokazuje 2000km, jednak raz na jakiś czas pokażę prawdziwy "zasięg" czyli np zamiast 2000km wyświetli 120km lub jakąś wartość inną niż 2000km.. Musashi, może Ty wiesz o co chodzi ?
  5. ladna lista się szykuje... Bart-S, myślałes może coś o tym moim FISie wskazującym 2000km bez względu na na poziom paliwa ? Może Musashi by coś wymyślił ?
  6. no 3.5 albo 4. zdziercy.
  7. czisy już za 4zł
  8. Bart-S, jest gdzieś w Twoim topicu opis tego swapu ? różnica jest mega..
  9. jasne, nie śpieszy mi się
  10. Bart-S, Ty masz 18cali na zime ---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:48 ---------- apropo reflektorów. Miałbym przednie do uszczelnienia i pomalowania na czarno środek.. Jakieś namiary ?
  11. taki spocik się fajny szykuje a ja na poobdzieranych 16calach ajj, CHRISMEN, miałem Ci pyknąć fotki..
  12. kurcze fajna ekipa się szykuje.. może przełożyłbym spotkanie na jakąś 14 i bym wpadł tam do was ?
  13. ja nie dam rady niestety..
  14. No pykne pare fotek dzisiaj, to Ci wysle
  15. hehe dzień dobry
  16. apropo body.. wyszedł nowy Canon 5dmkIII fju fju
  17. Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...). Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu Pomysłów na mody jest multum Ale rozpoczęcie od przywrócenia chwały wnętrzu auta to dobry pomysł Pranie tapicerki, rns-e, nowy klimatronik, gałka, kiera i tunel bez telefonu to priorytety na chwilę obecnią. Bo z zewnątrz już wygląda jako tako ---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:34 ---------- lece spać panowie. czołem!
  18. Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...). Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu ---------- Post added at 02:27 ---------- Previous post was at 02:26 ---------- do dzisiaj
  19. No wiem wiem. Ale jeździć tak ? nie razi w oczy za bardzo ? Co do koloru, byłem przekonany na biały.. Ale vario mówi o problematycznym utrzymaniu białego koloru.. Na początku miał być grafit. Później biel. Teraz już nie wiem nic muszę się przespać na spokojnie i w poniedziałek pomyślę, bo jedna felga na prostowaniu jest. okazało się, że ma mini bicie, nawet nieodczuwalne podczas jazdy ---------- Post added at 02:17 ---------- Previous post was at 02:16 ---------- Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20..
  20. Bart-S, pomyślę jeszcze.. ale lakier musiałbym położyć, bo brudzą się niesamowicie.. No prezentuje się lepiej, bo mała gleba plus koło i już jest inne auto.. Tylko jeszcze jak się przyjrzycie mojej a4, to tył bardziej leży od przodu, bo zawieszenie od sedana. rozumiem, że jedyna rada to niższe sprężyny na przód ?
  21. aa. o to chodzi. grafit mat czy na błyszcząco ?
  22. wiesz co, felgi kupiłem w dobrej cenie od kolesia, który miał je robić ale coś tam coś tam i nie dokończył roboty. Felgi są pomalowane bazą srebrną, ale bez lakieru. I na dodatek to malowanie średnio przeprowadzone Z daleka jest ok, ale z bliska już gorzej. No i się strasznie brudzą teraz bez lakieru.
  23. ale mi pomogliście chłopaki z tym wyborem koloru ---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ---------- chyba że właśnie jeszcze jest opcja z polerką jeśli chodzi o te moje 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.