Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety.. zapytaj kolesia, co założył, i czy zdaje sobie sprawę co by się stało gdybyś stracił panowanie nad autem przy większej prędkości i np wpadł na przystanek... Proszę abyś koniecznie dowiedział się jakiego producenta były końcówki drążków i gdybyś mógł zrób ich fotografie. Trzeba ostrzec ludzi!!! jasne, jak będę coś wiedział, dam znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, oczywiscie zakładają za darmo i robią reklamacje. Jutro spytam się co to za firma je "produkuje". Dopłaciłem jedynie do TRW.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Młodzik, nawet nie wiem. Koleś zakładał. Teraz zamówiłem TRW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ledwo dojechałem do mechanika. straszne uczucie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zwykła jazda... albo drążki miały wadę fabryczną albo po prostu były jakieś lipne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witojcie. mój problem ze ściąganiem kierownicy i ESP rozwiązany. Pourywały się końcówki drążków. A były nowe, wytrzymały aż 100km
-
Dziwne zachowanie auta po wymianie zawieszenia
Witam Problem występuje to po założeniu nowego zawieszenia 1BV z s-line plus sprężyny -30.. Dzisiaj podczas jazdy w zakrętach pomrugiwała mi kontrolka ESP, normalne pokonywanie zakrętów nawet nie było mowy o jakimkolwiek uślizgu. Pomrugało trzy razy, trochę mi mocy odjęło na kilka sekund w tychże zakrętach i kontrolka ESP zapaliła się na stałe. Zgasło dopiero do zatrzymaniu i odpaleniu ponownym. Jak jechałem później z powrotem, całkowicie wyłączyłem ESP żeby nie świrował, ale podczas łuku w prawo tak jakby mega mocno przyhamowało mi prawe tylne koło i trochę rzuciło autem... Mechanik zrobił pełną geometrie i zbieżność.. jednak co się dzieje na drodze to masakra. aż boję się jeździć. Od razu po odebraniu od mechanika chyba wszystko było ok. Po przejechaniu ok 500KM zaczęły być cyrki właśnie z ESP. I jeszcze na koleinach strasznie tańczy, że ciężko go uprowadzić.. Auto dziwnie reaguje na skręt kierownicą. podczas jazdy prawym pasem, gdy mijam się z jakimś samochodem jadącym z naprzeciwka, muszę aż skręcać w lewo żeby samochód utrzymać na swoim pasie. Jadę prosto a kierownica ok 60 stopni w lewo.. Ale podczas jazdy środkiem drogi, na równym asfalcie kierownica jest prosto i niby wszystko jest ok. Na prawym pasie gdy już jest delikatny spad jezdni w prawo, to już muszę kierownice w lewo bardziej trzymać. Strasznie dziwne uczucie, jak by był wielki luz na drążku kierowniczym Spotkał się ktoś z takim czymś ? Pozdrawiam !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niech lata ale nie aż tak. Nie wiem jak zbieżność. Powiedz mi co się spytać u mechanika to Ci powiem opony wszytskie takie same. ok 4mm bieżnika, średniawki. Myślę, że to nie wina opon. i wogóle dziwnie reaguje na skręt kierownicą. podczas jazdy prawym pasem normalnie gdy mijam się z jakimś samochodem z naprzeciwka muszę normalnie prawie że skręcać w lewo żeby samochód utrzymać na swoim pasie. Jadę prosto a kierownica ok 60 stopni w lewo.. Ale podczas jazdy środkiem drogi, na równym asfalcie kierownica jest prosto. Na prawym pasie gdy już jest delikatny spad jezdi w prawo, to już muszę kierownice w lewo bardziej trzymać. Strasznie dziwne uczucie, jak by był wielki luz na drążku kierowniczym Rozumie ktoś o co mi chodzi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki zmienię temat. Dzisiaj podczas jazdy w zakrętach pomrugiwała mi kontrolka ESP, normalne pokonywanie zakrętów nawet nie było mowy o jakimkolwiek uślizgu. Pomrugało trzy razy, trochę mi mocy odjęło na kilka sekund w tychże zakrętach i kontrolka ESP zapaliła się na stałe. Zgasło dopiero do zatrzymaniu i odpaleniu ponownym. Jak jechałem później z powrotem, całkowicie wyłączyłem ESP żeby nie świrował, ale podczas łuku w prawo tak jakby mega mocno przyhamowało mi prawe tylne koło i trochę rzuciło autem... Dodam, że występuje to po założeniu nowego zawieszenia 1BV z s-line plus sprężyny -30.. Zrobili pełną geometrie i zbieżność.. jednak co się dzieje na drodze to masakra. aż boję się jeździć. od razu po odebraniu od mechanika chyba wszystko było ok. Po przejechaniu ok 500KM zaczęły być cyrki właśnie z ESP. I jeszcze na koleinach strasznie tańczy, że ciężko go uprowadzić.. Jutro jade do tego mechanika żeby zobaczył co jest grane. A Wy co myślicie o tym ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2km/h w tą czy w tą.. kto na to patrzy? ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
225/45r17 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario przy 100km/h pokazuje mi 101.24km/h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem wiem. ale to tylko kosmetyka myślę. 235 a 225 to dużej różnicy nie ma. Ale racja, tak a richtig to powinno być 225.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki zrobilem dzisiaj mini sesje audiczki.. Jak się prezentuje ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie
-
Szukam fajny gadźet elektroniczny dla 18nastolatki :)
ta, może mopa od razu ?
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
wypas. skąd masz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witojcie. ladna pogoda dzis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dałem jej wolne, stała cały dzień nieuruchamiana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z 30 tylko po mieście. ale cieszyła się
-
Nowicjusz - wątek powitalny
tomku witaj w naszym domku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pochwalcie sie co dzisiaj zrobiliście dla swoich AUDI na dzień kobiet
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ale huczne powitanie