Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy. Madbar, no box był pierwsza klasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czytam właśnie ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.165 , jestem na 12 stronie. Dam sobie dzisiaj na noc lekturę, bo stron jest ponad 70 Ludzie turbiny wymieniają i dźwięk pozostaje.. Jest sporo możliwości.. egr, n75, katalizator, turbina..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235745.15 tu kolega miał taki sam problem i ponoć właśnie ta korekta dała jakieś rezultaty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dźwięk wkurza ;/ a czy korekta kąta synchronizacji rozrządu coś by pomogła ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myslalem ze sie nie dalem zauwazyc IMHO 4,2 tdi [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 00:20_________________________________________________ wymiana tego elementu nic nie da. to tylko silownik podcisnieniowy sterujacy zmienna geometria (kierownicami) tubiny, halas spowodowany jest przez wirnik turbiny. Czyli jeśli chciałbym żeby tego odgłosu nie było to co musiałbym zrobić/wymienić ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S, Musashi Jak się fachowo nazywa ta gruszka od którego mam odpiąć przewód ? Ile to kosztuje w razie jak bym chciał wymienić ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi Ciebie znam spokojnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dzisiaj całkiem całkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a zwykle ile aut bywało na spocie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S dzięki za VAGa i diagnostykę . To była gruszka od tej terkoczącej turbiny si ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co no :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
snooker kinepolis ? dobrze pamiętam ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a na jakim poziomie ta rozgrywka ? 8bil czy snooker ? w plazie nie mają chyba do snooka ? hm ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piszę się na bilardzik ofcoz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas Ciebie no jasne. Każdego z kim gadałem min 10sek kojarzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario Ciebie kojarze, spoko powoli zaczynam się orientować edit. Już chyba prawie wszystkich sobie dopasowałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko byłoby ok, tylko żebym wiedział kto jest kto hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto jest na czele ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i wpaść umytymi padakami- [ALL] Jaki to rozmiar felgi??
postawiłbym na 19- [B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
Dzisiaj na trasie 80km FIS policzył mi 6L. Prędkości 110 - 120, bardzo spokojna jazda.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spocik elegancki. Dziękuje Bart-S za kompa, diagnozę i porady Wszystkim innym za towarzystwo i wymianę cennych doświadczeń. Czekam na następny spot- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dziękuję polecam się na zloty.. filmowo i fotograficznie : - )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wśród żywych fotki tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30734.45 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00