Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy. Madbar, no box był pierwsza klasa
  2. czytam właśnie ten topic: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.165 , jestem na 12 stronie. Dam sobie dzisiaj na noc lekturę, bo stron jest ponad 70 Ludzie turbiny wymieniają i dźwięk pozostaje.. Jest sporo możliwości.. egr, n75, katalizator, turbina..
  3. nie wiem. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235745.15 tu kolega miał taki sam problem i ponoć właśnie ta korekta dała jakieś rezultaty
  4. dźwięk wkurza ;/ a czy korekta kąta synchronizacji rozrządu coś by pomogła ?
  5. myslalem ze sie nie dalem zauwazyc IMHO 4,2 tdi [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 00:20_________________________________________________ wymiana tego elementu nic nie da. to tylko silownik podcisnieniowy sterujacy zmienna geometria (kierownicami) tubiny, halas spowodowany jest przez wirnik turbiny. Czyli jeśli chciałbym żeby tego odgłosu nie było to co musiałbym zrobić/wymienić ?
  6. Bart-S, Musashi Jak się fachowo nazywa ta gruszka od którego mam odpiąć przewód ? Ile to kosztuje w razie jak bym chciał wymienić ?
  7. Musashi Ciebie znam spokojnie
  8. no to dzisiaj całkiem całkiem
  9. a zwykle ile aut bywało na spocie ?
  10. Bart-S dzięki za VAGa i diagnostykę . To była gruszka od tej terkoczącej turbiny si ?
  11. no co no :gwizdanie:
  12. snooker kinepolis ? dobrze pamiętam ?
  13. a na jakim poziomie ta rozgrywka ? 8bil czy snooker ? w plazie nie mają chyba do snooka ? hm ?
  14. piszę się na bilardzik ofcoz.
  15. Madas Ciebie no jasne. Każdego z kim gadałem min 10sek kojarzę
  16. vario Ciebie kojarze, spoko powoli zaczynam się orientować edit. Już chyba prawie wszystkich sobie dopasowałem
  17. wszystko byłoby ok, tylko żebym wiedział kto jest kto hehe
  18. a kto jest na czele ?
  19. i wpaść umytymi padakami
  20. postawiłbym na 19
  21. Dzisiaj na trasie 80km FIS policzył mi 6L. Prędkości 110 - 120, bardzo spokojna jazda.
  22. Spocik elegancki. Dziękuje Bart-S za kompa, diagnozę i porady Wszystkim innym za towarzystwo i wymianę cennych doświadczeń. Czekam na następny spot
  23. a dziękuję polecam się na zloty.. filmowo i fotograficznie : - )
  24. witam wśród żywych fotki tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30734.45

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.