Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Jeśli masz takiego to ok Oczywiście, Ty też go dobrze znasz Mam możliwość nagrywać w 1080p i czasem chciałbym z tego skorzystać to już inna sprawa. Jaki format nagrywania? avchd/mts ?
  2. jarko, robisz materiały w więcej niż 720p? Jeśli nie, bezsensem jest w sumie kupować samą budę za 5k. za 3k skompletujesz już dobrego kompa, który poradzi sobie w renderingu 720p. Photoshop i programy do obróbki dźwięku tym bardziej będą hulać aż miło. Jakieś mocne i7, 8GB ram na 1333 i będziesz zadowolony.
  3. Skoro się tym zajmujesz to napiszę Ci tak. Prowadzę tv internetową, mamy kanał na yt. Dzisaj obrabiam filmiki na sony vegas laptopem za który rok temu dałem 1000zł ( tysiąc ). Miał służyc do przeglądania internetu. Cały materiał ustawiam do dźwięku, bo na obraz nie mam wglądu. A jak się materiał renderuje to mogę jedynie z opery korzystać bo reszta leży. Nagrania robię w pełni amatorską kamerą za 3tyś. i nie planuje zakupu takiej profi za 30tyś. Teraz przemyśl i zastanów się czy na moje potrzeby jest konieczne zwiększanie budżetu dwukrotnie i kupowanie tak drogiego kompa. Czy może lepiej zostawić tą kasę i kupić sobie np. nowe lampy oświetleniowe, zapasową baterię, dodatkową kartę sd itp... W takim razie masz rację, aż tak potężnej stacji nie potrzebujesz. Każdy musi dostosować potrzebny sprzęt pod umiejętności oraz swoje potrzeby.
  4. Zajmuje się obróbką video i foto. Sony Vegas, Adobe AE, Adobe Premiere. Zastanów się nad iMac 27'. Miałem potężną konfiguracje na windowsie, ale nie szło pracować równolegle np w tych trzech programach. Po zakupie iMaca komfort pracy wzrósł niesamowicie. O stabilności już nie mówię
  5. prawie każde szkło będzie Ci mydlić na najjaśniejszej dziurze
  6. Eizo Dell Nec. Eizo obojętnie jaki kupisz będzie idealny.. o Necach i Dellach musisz poczytać. Innych firm nie brałbym pod uwagę..
  7. miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie. ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 17:50_________________________________________________ miałem w Pentaxie,oczywiście w analogu,doskonała plastyka zdjęć-bardzo precyzyjnie wykonany,kupiłeś go? ktoś mnie podkupił w tamtym przypadku, ale niebawem kupie no chyba ze znasz jakaś alternatywe jeszcze w dobrej cenie Pentacon dużo tańszy a rozdzielczość optyczna podejrzewam że na podobnym poziomie.
  8. Victorinox http://allegro.pl/victorinox-noz-pikutek-5-0831-czerwony-i2063118951.html może nie jest zbyt piękny, ale to jest kosa http://www.knives.pl/forum/index.php?HCSID=q010309fuk73pmn07nk7lvi1n1&topic=17724.0;topicseen : - )
  9. kurde sam znaczek na tym dywanie wyglądał fajnie. Na budzie już średnio to się prezentuje
  10. http://www.youtube.com/watch?v=WDguzqSj9n8 Blu Mar Ten - Five Summers http://www.youtube.com/watch?v=NIdbbWLRMKM Alley Life - Out With The Old Bad Religion - You The Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
  11. to jak? próbuje ktoś z tym znaczkiem ?
  12. to może coś ode mnie 1. 2. 3. 4.
  13. najlepiej gdybyś się przejechał na 17 i 18.. Prawdopodobnie nie odczułbyś różnicy dużej. a 18 to lepsze prowadzenie oraz wygląd.
  14. kupno vw golf V -> kradzież vw golf V -> wyplata odszkodowania -> google -> a4-klub -> kupno a4 b6 -> milosc do audi
  15. taki znaczek bym przyjął
  16. moja a4 b6 grudzień 2001 - 266tys, 26tys po Polsce. Wg VIN 10stycznia 2011 w Niemczech na akcji serwisowej z przebiegiem 240tys.
  17. chłopaki no dziwne, żeby przy -20 silnik się nagrzewał tak samo szybko jak przy np 0 stopni C
  18. coś motoryzacyjnego z moich produkcji.. może kogoś zaciekawi Oglądać w HD !
  19. dobre, stare szkiełko na m42. Trochę ciężko z ustawieniem ostrości, ale bokeh wynagradza wszystko
  20. -17,5 przy odpalaniu, nowe akku, ładnie odpalił za pierwszym razem Tylko czujnik klocków hamulcowych się zapalił, ale po naciśnięciu pedału zniknął.. musiało coś przymarznąć
  21. pomylilo mi sie mialo byc 225/35R19
  22. termostat raczej do wymiany. 90stopni powinno być zarówno podczas jazdy jak i na postoju
  23. z lekką modyfikacją belki si ?
  24. grzebał grzebał. jak nacisnę reset krótko, to fis się wyłącza. 1 i 2 nie ma tak jak już wspominałem. Jutro dojdzie kabelek to pogrzebie. Jakiś tutorial dla nowicjusza w tych sprawach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.