Treść opublikowana przez slo
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
okej, to wszystko wiem Dziękuję za odpowiedź.
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
@roki1990 z glebą, różem i fest naciągiem opony prezentuje się dosyć dosyć.
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
tak też mi się wydaje. Na wiosnę trzeba będzie się rozejrzeć
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
hmm http://allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-promocja-od-fmic-pl-i2086029714.html takie cuś starczy ? czytałem, że przy tym rozmiarze dłubania dużo nie jest. Troszkę przyciąć belkę i wchodzi ?
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
w planach jest gwint lub zawieszka 1BV od sline. Masz jakies fotki tego zestawu ?
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
przy b6 ?
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
albo 225/35R19. bo 245/30R19 to profil kosmiczny...
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
Witam, miałem ostatnio na samochodzie założone 18 cali na oponach 225x40x18 ale niestety ukradli mi furkę i pupa Kupiłem a4 b6 i zastanawiam się nad 19 calami. 18 cali było idealne, nie było twardo, nie trzęsło. Moje pytanie.. Czy 19 cali wejdzie w seryjne błotniki a4 b6 avant ? Prawdopodobnie wygra zdrowy rozsądek i wybiorę 18 cali, ale nigdy nie wiadomo:) do wiosny jeszcze trochę czasu na zastanowienie. Czy opona typu 245/30R19 wejdzie w nadkole a4 b6 ?
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
mam przełączniczki i RESET. Tylko dzieje sie dziwnie z kompem bo ciagle wskazuje 2000km zasięgu np
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
dzięki, poczytam. I porostu zmienić tą cyferkę i już ?
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
jeszcze jedno. Powinienem mieć na FISie takie małe cyferki oznaczające 1 i 2 komputer. A ja nie mam żadnych cyferek. O co tu chodzi ? Kabelek zamówiłem, wstawię logi jak przyjdzie.
-
[B6 AWX] Stuki z prawej strony
czyli już lepiej gwint założyć
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
a dzieki za info. Kabelek dopiero przyjdzie za kilka dni to w razie czego będę się pytać
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
w sumie... trochę się ociepli to powalczę z karcherem i wd40. może puści
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
rozumiem. Do sprzedaży muszę odkręcić to z całym mocowaniem z tymi belkami tak ?
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Podobnie jak kaliko44.. zamek jest zarąbany syfem. Istnieją jakieś sposoby, żeby zdjąć go bez rozwiercania zamka ?
-
[ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Mam mały problem. Kupiłem auto z oryginalnym hakiem audi, mam do niego kluczyki ale nie mogę za cholerę go odczepić. Miał ktoś podobne problemy ? Ps, hak jest na sprzedaż Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Stuki z prawej strony
mam podobny problem, jednak u mnie to następuje podczas ostrego skrętu w lewo. Najczęściej jest to jedno - dwa głuche puknięcia z prawej strony zawieszenia. Byłem na szarpakach, wszystko ok, żadnych luzów. Wie ktoś czym może to być spowodowane ?
-
[ALL B6] Glebienie - kilka pytań
te 1BV to ile jest niżej od serii ?
-
[ALL B6] Glebienie - kilka pytań
no właśnie Kowi87 Co myślicie na temat tych 1BV od S-line ? Używane, ori i cena..
-
[ALL B6] Glebienie - kilka pytań
rozumiem że podstawową różnicą pomiędzy takimi zestawami jest trwałość ?
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
każdy warsztat z dostępem do VAG mi to zrobi ?
-
[ALL B6] Glebienie - kilka pytań
Chciałbym na wiosnę delikatnie obniżyć a4 b6 avant i w związku z tym miałbym kilka pytanek. Gwint vs zawieszenie od s-line vs springi? Jakie gwinty polecacie? Czy takie zestawy z allegro są czegoś warte?: http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-8e-avant-i2051799015.html http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-8e-fk-ak-street-i2069546555.html Znalazłem na allegro takie zestawy s-line: http://moto.allegro.pl/s-line-1bv-zawieszenie-a4-b6-b7-avant-i2068507958.html http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kompletne-zawieszenie-s-line-i2046601713.html http://moto.allegro.pl/kompletne-zawieszenie-audi-a4-b6-b7-avant-s-line-i2031604813.html Czy takie komplety pasują do a4 b6 2001r ? 1BV to już dość chyba twardo. Ile to jest mm niżej od serii ? Jeśli chodzi o springi, to mam amorki 90% przód 85tył. Czy przy założeniu zwykłych sprężyn np -30, amorki dadzą sobie radę ? Jak się ma to do np zawieszenia 1BE lub 1BV? Czy może nowe amortyzatory plus do tego nowe sprężynki obniżające ? Zapraszam do dyskusji
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
tzn ?
-
[ALL B6] Dziwne wskazania FIS'u
tak myślałem, bo na wylocie jest tylko jedna śruba. Nie ma nikt pomysłu na te zaniżone wskazania FISu ?