Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a moje trasa słupca -> poznań a tam najczęściej garbary i centrum przez Swarzędz przejeżdżam
  2. witam witam Młody różnie to bywa
  3. dzieki i juz nie przeszkadzam haha
  4. ja troche z off topic kogo jest ta czarna a4 b6 avant na blachach KBR? miałbym kilka pytań do właściciela
  5. 11 L ? o matko... Ja z 70%trasa, 30 miasto mialem ok 6,5-6,8. Ale staram się raczej jezdzic oszczędnie.
  6. przeczytaj ten watek co podałem. skarbnica wiedzy na temat kodowania licznika. Na którejś stronie czytałem jak zrobić korektę prędkościomierza lub spalania na FISie
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0 tu masz troche o kodowaniu licznika. różnica pomiędzy GPS a zegarami powinna wynosic 5-10km/h
  8. hmm ciekawe. mam podobnie w AWX ale u mnie to podejrzewam turbinę.
  9. slo odpowiedział(a) na Gluchu temat w Audi A4 B6
    nie cuduj, chłopaki dobrze prawią. co ori to ori.
  10. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    ile potrzeba na górny plus dolny grill ? Oczywiście z jednego kawałka kleimy si ?
  11. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    @mariuszzgierz polecasz jakąś folie z allegro ? Czy byle jaka czarny mat będzie ok ?
  12. oczywiście, tylko "namiastka" Ja jestem jednak świeżo po zakupie a4 i najpierw muszę włożyć pieniądze w rozrząd itp itd
  13. można gdzieś kupić taką uszczelkę ? mam powódź na rolecie
  14. w sumie HID to nie jest wielki wydatek.. raptem 300zl porównując do ori xenona to 4 razy mniej
  15. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    znając moje umiejętności manualne potrzebował bym 10m2 żeby ładnie okleić ten grill
  16. po super, o to mi chodziło. Weszło mi ostatnio 63L i zgłupiałem Dziękuję za rozwianie wątpliwości
  17. ja wstawiłbym xenon lub chociaz hid.. znacząco poprawiają wygląd
  18. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    no właśnie. podejrzewam że trzeba by to fest rozgrzać..
  19. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    tak też planuję tylko folia czy farba ? Jeśli folia to jak to naklejać ? pod suszarką do włosów?
  20. Orientuje się ktoś jaki bak ma a4 b6 AWX ośka avant ? Jedni podają 71, inny że 60coś.. Oświeci mnie ktoś ?
  21. norma. EDS to blokada mechanizmu różnicowego czyli elektroniczny system uniemożliwiający ślizganie się jednego koła. Przy ostrym ruszaniu będzie słychać charakterystyczny dźwięk pompy ABS.
  22. slo odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w Audi A4 B6
    Dołączę się do tematu. Mam w planach oklejenie / pomalowanie ramki chromowanej na czarny mat. To w końcu lepiej okleić czy pomalować ? Audi czarna To chyba będzie ładnie zgrywało ?
  23. to nie jest jakieś MEGA głośne pukanie, trzeba "wytężyć" słuch, ale wkurza..
  24. dzieki chłopaki uszczelka jest w dobrym stanie, ale nie dolega do karoserii.
  25. zbigok ma racje. miałem taki przekaznik w ledach, które miałem założone jak kupiłem audi. Moge Ci kopsnąć ten przekaźnik jak chcesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.