Treść opublikowana przez slo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a moje trasa słupca -> poznań a tam najczęściej garbary i centrum przez Swarzędz przejeżdżam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
witam witam Młody różnie to bywa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzieki i juz nie przeszkadzam haha
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja troche z off topic kogo jest ta czarna a4 b6 avant na blachach KBR? miałbym kilka pytań do właściciela
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
11 L ? o matko... Ja z 70%trasa, 30 miasto mialem ok 6,5-6,8. Ale staram się raczej jezdzic oszczędnie.
-
[ALL B5] Zawyżone wskazanie prędkościomierza.
przeczytaj ten watek co podałem. skarbnica wiedzy na temat kodowania licznika. Na którejś stronie czytałem jak zrobić korektę prędkościomierza lub spalania na FISie
-
[ALL B5] Zawyżone wskazanie prędkościomierza.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0 tu masz troche o kodowaniu licznika. różnica pomiędzy GPS a zegarami powinna wynosic 5-10km/h
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
hmm ciekawe. mam podobnie w AWX ale u mnie to podejrzewam turbinę.
-
[ALL B6] Audi A4 sedan
nie cuduj, chłopaki dobrze prawią. co ori to ori.
-
[ALL B6] Demontaż grilla
ile potrzeba na górny plus dolny grill ? Oczywiście z jednego kawałka kleimy si ?
-
[ALL B6] Demontaż grilla
@mariuszzgierz polecasz jakąś folie z allegro ? Czy byle jaka czarny mat będzie ok ?
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
oczywiście, tylko "namiastka" Ja jestem jednak świeżo po zakupie a4 i najpierw muszę włożyć pieniądze w rozrząd itp itd
-
[ALL B6] Demontaż anteny "rekinka"
można gdzieś kupić taką uszczelkę ? mam powódź na rolecie
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
w sumie HID to nie jest wielki wydatek.. raptem 300zl porównując do ori xenona to 4 razy mniej
-
[ALL B6] Demontaż grilla
znając moje umiejętności manualne potrzebował bym 10m2 żeby ładnie okleić ten grill
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
po super, o to mi chodziło. Weszło mi ostatnio 63L i zgłupiałem Dziękuję za rozwianie wątpliwości
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
ja wstawiłbym xenon lub chociaz hid.. znacząco poprawiają wygląd
-
[ALL B6] Demontaż grilla
no właśnie. podejrzewam że trzeba by to fest rozgrzać..
-
[ALL B6] Demontaż grilla
tak też planuję tylko folia czy farba ? Jeśli folia to jak to naklejać ? pod suszarką do włosów?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Orientuje się ktoś jaki bak ma a4 b6 AWX ośka avant ? Jedni podają 71, inny że 60coś.. Oświeci mnie ktoś ?
-
[ALL B6] Dziwny dźwięk, coś jak włączający się ABS. Quattro.
norma. EDS to blokada mechanizmu różnicowego czyli elektroniczny system uniemożliwiający ślizganie się jednego koła. Przy ostrym ruszaniu będzie słychać charakterystyczny dźwięk pompy ABS.
-
[ALL B6] Demontaż grilla
Dołączę się do tematu. Mam w planach oklejenie / pomalowanie ramki chromowanej na czarny mat. To w końcu lepiej okleić czy pomalować ? Audi czarna To chyba będzie ładnie zgrywało ?
-
[B6 AWX] Stuki przy przyśpieszaniu. Poduszka pod skrzynią/silnikiem ?
to nie jest jakieś MEGA głośne pukanie, trzeba "wytężyć" słuch, ale wkurza..
-
[ALL B6] Demontaż anteny "rekinka"
dzieki chłopaki uszczelka jest w dobrym stanie, ale nie dolega do karoserii.
-
[B5 1Z] Listwy LED w miejscu halogenów gdzie podlaczyc zasilanie?
zbigok ma racje. miałem taki przekaznik w ledach, które miałem założone jak kupiłem audi. Moge Ci kopsnąć ten przekaźnik jak chcesz