Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Witam. Wie ktoś jak zdemontować/zamontować antene rekinka ? Troszkę odstaje i podczas mycia miałem na rolecie kałuże. Jest szpara kilka mm między obudową anteny a dachem. Trzeba rozebrać podsufitkę i jakoś tam to docisnąć ?
  2. ok, dziękuje za opinie W razie czego za 800 mógłbym je sprzedać Obchodzenie regulaminu działu sprzedam
  3. mają świecić tylko na pozycji 0 ?
  4. IPS jest.. to najważniejsze
  5. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    bierz 4300. mam 5000 i są ciut za niebieskie
  6. Witam, mam w planach sprzedaż 15cali z letnimi oponkami. Felgi są ori, w ladnym stanie. 2x Michelin Pilot Primacy 205x65x15, 3-4mm bieżnika. 2x Goodyear Eagle NCT 195x60x15, 5mm bieżnika. Ile taki zestaw może być warty ?
  7. nie nie, te sprawy są dobrze zamocowane
  8. Witam. Podczas ostrego ruszania coś dziwnie stuka. Problem występuje przy szybkim ruszaniu z 1 oraz przyspieszaniu na drugim biegu. Czasami stuknie tez na trzecim. Czy może to być poduszka pod skrzynią lub silnikiem ?
  9. Kodowanie do korekty.
  10. Też się wypowiem. Lałem naprawdę najtańsze paliwo dostępne w mieście. Zalany cały bak, wyjeździłem, zostawiłem na noc przy -20 z ok 5L paliwa w baku.. czyli głęboka rezerwa. Rano z ciekawości poszedłem odpalić i zapaliła praktycznie od razu.. Byłem w poważnym szoku bo myślałem że pójdą w ruch kable albo i linka..
  11. pisałem wcześniej, że jak tylko mi się rezerwa zapaliła zalałem pod korek i weszło 63L. Czyli plus 6-7L rezerwy daje ok 71. Dobrze mowie ?
  12. czyli 71 będzie
  13. @niuniek222 Dałem 590 za komplet. INA/Ruville
  14. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    czyli trzeba jakieś otwory robić
  15. ok, zamówiony. Ile założenie robocizna ? Co przy okazji można wymienić/sprawdzić ?
  16. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Koledzy mam problem. Doszły do mnie HIDy, ale mam problem z wyjęciem klosza. Szczerze mówiąc nie grzebałem długo bo na mrozie ręce mi odmówiły posłuszeństwa. Odkręciłem te dwie śruby co trzymają klosz od góry, ale i tak nie chce wyjść. Co jeszcze muszę odkręcić ? Druga sprawa, czy muszę robić jakieś dodatkowe otwory/odwierty/wywierty w lampie od strony silnika, żeby zamontować HIDy ? Pewne i tak będzie zylion błędów na kompie, ale spróbować podłączyć zawsze można.
  17. nawet dokładnie nie patrzyłem. Wiem że kosztował 280zł więc nie był najwyższych lotów. Pewnie jakaś tandeta. Ale może zwrócą pieniądze Nie wiadomo..
  18. @ Szynkar Oddałem akumulator. W ciągu 14 dni będę miał odpowiedź. Ale jeszcze jedno. Sprzedawca właśnie mi powiedział, ze to już drugi padnięty akumulator w tej audi w ciągu 4-6 miesięcy. Czy auto może powodować takie uszkodzenie ?
  19. a ośka ?
  20. to są tak jakby dwa komputery które możesz kasować kiedy chcesz. Np drugi sobie zostawiasz i nie kasujesz nigdy, a pierwszy Ci się kasuje codziennie. Czyli w 1 pokazuje Ci spalanie jakie masz dzisiaj, a w drugim pokazuje Ci średnie spalanie od skasowania czyli np jak kupiłeś samochód czy od kiedyś tam
  21. norma. odpięcie akku pomaga.
  22. @marec-ki Miałem podobnie. Po zapaleniu się rezerwy zalałem 63L, z odpowietrzaniem i laniem naprawde "pod korek". Wskazówka dłuuugo wskazywała max
  23. Hej, Zalałem AWX pod korek, zrobiłem 800km i jeszcze jest 1/4 baku. Mam coś z czujnikiem w baku czy wszystko jest ok ? 90% trasa 10% miasto. Tam jest bak 71L ? 1.9 AWX 2001r ośka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.