Treść opublikowana przez slo
-
[ALL B6] Demontaż anteny "rekinka"
Witam. Wie ktoś jak zdemontować/zamontować antene rekinka ? Troszkę odstaje i podczas mycia miałem na rolecie kałuże. Jest szpara kilka mm między obudową anteny a dachem. Trzeba rozebrać podsufitkę i jakoś tam to docisnąć ?
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
ok, dziękuje za opinie W razie czego za 800 mógłbym je sprzedać Obchodzenie regulaminu działu sprzedam
-
[B5 1Z] Listwy LED w miejscu halogenów gdzie podlaczyc zasilanie?
mają świecić tylko na pozycji 0 ?
-
jaki monitor do obróbki zdjęć
IPS jest.. to najważniejsze
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
no wlasnie
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
o, myślałem że trochę mniej
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
bierz 4300. mam 5000 i są ciut za niebieskie
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
Witam, mam w planach sprzedaż 15cali z letnimi oponkami. Felgi są ori, w ladnym stanie. 2x Michelin Pilot Primacy 205x65x15, 3-4mm bieżnika. 2x Goodyear Eagle NCT 195x60x15, 5mm bieżnika. Ile taki zestaw może być warty ?
-
[B6 AWX] Stuki przy przyśpieszaniu. Poduszka pod skrzynią/silnikiem ?
nie nie, te sprawy są dobrze zamocowane
-
[B6 AWX] Stuki przy przyśpieszaniu. Poduszka pod skrzynią/silnikiem ?
Witam. Podczas ostrego ruszania coś dziwnie stuka. Problem występuje przy szybkim ruszaniu z 1 oraz przyspieszaniu na drugim biegu. Czasami stuknie tez na trzecim. Czy może to być poduszka pod skrzynią lub silnikiem ?
-
[ALL B6] Problem z wyswietlaczem FIS
Kodowanie do korekty.
-
[B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
Też się wypowiem. Lałem naprawdę najtańsze paliwo dostępne w mieście. Zalany cały bak, wyjeździłem, zostawiłem na noc przy -20 z ok 5L paliwa w baku.. czyli głęboka rezerwa. Rano z ciekawości poszedłem odpalić i zapaliła praktycznie od razu.. Byłem w poważnym szoku bo myślałem że pójdą w ruch kable albo i linka..
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
pisałem wcześniej, że jak tylko mi się rezerwa zapaliła zalałem pod korek i weszło 63L. Czyli plus 6-7L rezerwy daje ok 71. Dobrze mowie ?
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
czyli 71 będzie
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu w AWX przed 2002r - napinacz hydrauliczny
@niuniek222 Dałem 590 za komplet. INA/Ruville
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
czyli trzeba jakieś otwory robić
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu w AWX przed 2002r - napinacz hydrauliczny
ok, zamówiony. Ile założenie robocizna ? Co przy okazji można wymienić/sprawdzić ?
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
Koledzy mam problem. Doszły do mnie HIDy, ale mam problem z wyjęciem klosza. Szczerze mówiąc nie grzebałem długo bo na mrozie ręce mi odmówiły posłuszeństwa. Odkręciłem te dwie śruby co trzymają klosz od góry, ale i tak nie chce wyjść. Co jeszcze muszę odkręcić ? Druga sprawa, czy muszę robić jakieś dodatkowe otwory/odwierty/wywierty w lampie od strony silnika, żeby zamontować HIDy ? Pewne i tak będzie zylion błędów na kompie, ale spróbować podłączyć zawsze można.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
nawet dokładnie nie patrzyłem. Wiem że kosztował 280zł więc nie był najwyższych lotów. Pewnie jakaś tandeta. Ale może zwrócą pieniądze Nie wiadomo..
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
@ Szynkar Oddałem akumulator. W ciągu 14 dni będę miał odpowiedź. Ale jeszcze jedno. Sprzedawca właśnie mi powiedział, ze to już drugi padnięty akumulator w tej audi w ciągu 4-6 miesięcy. Czy auto może powodować takie uszkodzenie ?
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
a ośka ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to są tak jakby dwa komputery które możesz kasować kiedy chcesz. Np drugi sobie zostawiasz i nie kasujesz nigdy, a pierwszy Ci się kasuje codziennie. Czyli w 1 pokazuje Ci spalanie jakie masz dzisiaj, a w drugim pokazuje Ci średnie spalanie od skasowania czyli np jak kupiłeś samochód czy od kiedyś tam
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
norma. odpięcie akku pomaga.
-
[B6 AVF] A4 AVANT 1,9 130 KM pojemnośc baku
@marec-ki Miałem podobnie. Po zapaleniu się rezerwy zalałem 63L, z odpowietrzaniem i laniem naprawde "pod korek". Wskazówka dłuuugo wskazywała max
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Hej, Zalałem AWX pod korek, zrobiłem 800km i jeszcze jest 1/4 baku. Mam coś z czujnikiem w baku czy wszystko jest ok ? 90% trasa 10% miasto. Tam jest bak 71L ? 1.9 AWX 2001r ośka.