Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Kilka fotek ode mnie parking -2 King Cross, niedziela 19 luty
  2. brać sprzęt foto/video ?
  3. mam nadzieje, że ktoś mi zdiagnozuje stuki puki, szuranie, chrobotanie i inne niepokojące dźwięki
  4. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    ogólnie to wkurzam sie na siebie za założenie tego taniego ustrojstwa. Dać 300 zł za lipę i codziennie modlić się żeby żarniki odpaliły? ehh.
  5. możecie mnie wpisać kto będzie z kabelkiem i kompem ?
  6. a zrobiłby mi ktoś ładne LOGI w mojej padace ?
  7. póki co nieszczelny mam dach na wysokości anteny. jutro sprawdzę spryskiwacz tylni.
  8. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    saga89.. temat rzeka.. mi się działaj schrzaniły trochę. loteria co kupisz. albo będzie dobrze albo nie. taki urok "taniości"
  9. nie wiem kolego. u mnie słychać jak coś pompuje jak pryskam tył. tylko nic nie leci.
  10. podłączę się. przód działa. gdy chcę spryskać tył, pojawia się charakterystyczny odgłos pompki, jednak nic nie leci. piterdzg tez tak masz ?
  11. zależy czy chcesz postawić na jakość czy cenę. Ja bym brał zawieszkę od kolegi P-U-M-A ale muszę ogarnąć najpierw rozrządy i inne pierdoły
  12. koledzy mam problem. na LO zimno, a już jak ustawie 18 to leci gorące powietrze.. co minute muszę przełączać z LO na 18 żeby było w miarę komfortowo. Co to może być ? Silnik 90 stopni temperatura robocza
  13. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    zamontowałem, pojeździłem kilka dni i dzisiaj lewy palnik nie chciał odpalić. Odpala tylko na zapłonie, gdy silnik nie chodzi. Jak zapalam silnik i potem włączam światła to niestety się pieprzy. Błędy esp abs i hamulców..
  14. ok, sprawdzę to jutro na jakiejś stacji diagnostycznej. a jeśli to nie to ? [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 22:23_________________________________________________To jednak nie poduchy. Diagnosta nie garnął się do ekspertyzy Wiem tylko że to nie poduszki. Jakieś nowe pomysły co to może być ? coś z układem przeniesienia napędu ? [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:28_________________________________________________koledzy pomocy.. jakieś pomysły co to może być ?
  15. To naucz mnie jak tak jeździć he he ja latem schodzę do 7. trasa 130km/h i tyle wychodzi
  16. o to mi chodziło widzę, że podzielacie moje zdanie. Dziękuje za opinie
  17. # morsdicti no ostatnio wg dystrybutora za 63L zrobilem 900km. daje to 7L.
  18. wszystko pięknie ładnie ale zaślepka razi w oko
  19. Witam, wyszperałem na allegro takie felgi: http://moto.allegro.pl/konkretne-19-tki-do-audi-mb-vw-rant-w-karbonie-i2123583441.html http://moto.allegro.pl/piene-nowe-fele-do-audi-black-panamera-19-cali-i2123583523.html Chciałbym usłyszeć opinie o tych felgach. Szukam czegoś do czarnego avanta z pakietem chrom. EDIT. http://moto.allegro.pl/felgi-vw-passat-pheaton-t4-golf-v-touran-19-i2096118541.html a o takich dziwolągach co myślicie ?
  20. slo odpowiedział(a) na a4b6 temat w Audi A4 B6/B7
    czujniki i kable parktronica ?
  21. są specjalne pasty lekkościerne. "rozpuszczają" one lakier, ścierając nanoszą go na rysę. popróbuj.. już nie takie rysy sie usuwało
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59960.0;highlight=odpala http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107681.0;highlight=odpala
  23. farecla/tempo i jazda. Lub jakiś specyfik do usuwania rys. nanosisz i szorujesz. może coś da..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.