Treść opublikowana przez slo
-
[ALL B5] Koledzy CO TO JEST w bagażniku??????
na ostatnim zdjęciu widzę kabel koncentryczny ?
-
[ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?
też prawda. chyba, że wieziesz 4 pijanych nocą z imprezy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, musi być sucho i ciut cieplej, żeby to była przyjemność a nie udręka
-
[ALL B6] Jak ustawić klimę w zimę ?
no tak, bo klima jest wtedy wyłączona. i szybki paru paru
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzet nie gra roli. ustawie Wam lampki to będziecie patrząc na zdjęcia jakie powstają w Waszych aparatach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ramach jakiegoś spociku mogę urządzić mini kursik bądź wspólne focenie furek z lampami studyjnymi w plenerze i jakąś bardziej "pro" sesje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obczaję bo nie uśmiecha mi się wymieniać szybki/dotyku po upadku z 50cm na podłogę. btw.. niunia się ucieszy spóźniony prezent na walentynki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario widziałem Twój pokrowiec, zgrabny nawet. możesz rzucić linkiem z allegro ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dotyk nie zgibał się ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie tam. wymiana 100zl szybka. jaki ajfon ? 3gs czy 4 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL] Da się jakoś naprawić otarcia ?
otarcia niestety głębokie.. Domowymi sposobami tego nie usuniesz. Lakiernik ok 300 - 350zł za część- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fakt. W DTM-ie Arkiego siedzi Miltek - od tego wszystko się zaczęło Nagrywaliśmy w KC więc dźwięk niestety słabej jakości...- [ALL B6] Źle spasowany błotnik?
zależy kto ją składał. lewa szczelina może być za mała, prawa jest za duża to na pewno.. byś musiał zrobić fotki lewej i prawej strony, z podobnych perspektyw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w czwartek jestem umówiony na rozrząd itp itd to audiczka dostanie nową krew i filterki- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przeczytałem kilka wpisów z forum o podróbkach i zrezygnowałem z kupna na allegro. Kupiłem u kolegi dzik'a : - )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Motul, ten co polecasz czyli specific VW 505.01- [ALL B6] Źle spasowany błotnik?
może maska przesunięta na zawiasach ?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No a jakiej Ty się spodziewasz odpowiedzi? Wiadomo że na allegro to loteria, sprawdź sprzedającego na ile możesz, czy jest oficjalnym sprzedawcą danej marki oleju itd. jakie ma opinie, zadzwoń popytaj go co i jak i wtedy decyduj. Najlepiej to kup od kolegi z forum bo tu masz pewny olej: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 dzięki kupione.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
@Musashi kupiłem oliwke i filterki u dzik'a- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
może się ktoś inny wypowiedzieć jeszcze na ten temat ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chlopaki tu macie mój dźwięk- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no wlasnie o to mi chodzi.. chciałem kupić tego motula 505.01 cena 114zł + 20zł przeesyłka za 5L. to nie za tanio ?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy można kupować olej na allegro ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy. Madbar, no box był pierwsza klasa Adas pisal o silniku benzynowym no tak - [ALL] Da się jakoś naprawić otarcia ?