Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wogole 4 a 3gs to jest odchłań.. ale 3gs ladnie i trzymaja cene mimo swego wieku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, ja mowie na digitizer dotyk. przy rozbitej szybce raz działa raz nie. loteria.. w iphone jest pojemnosciowy.w innych telefonach jest rezystancja (opór) - można je użytkować w rękawiczkach. btw, ostatnio kilka razy się złapałem na odbieraniu ajfona językiem.. musiało to dziwnie wyglądać
-
Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie
:wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koleś w serwisie miał racje. obojętnie co nie padnie - trzeba wymieniać szybkę ktora jest razem z dotykiem.
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
aa rozumiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bendzji w sumie ma racje. piwko, troche czasu i wszystko jest do zrobienia. Ja ostatnio robiłem kumplowi 3GSa i coś dół dotyku nie działał, np nie można było przejechać palcem, żeby odblokować. winny był nieoryginalny dotyk z allegro za jakieś marne srebrniki..
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
a zarzuć linka
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
Magic87, masz szczęście u mnie odpukać już pare dni jest spoko..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas wszystkiego najleszego !
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Damian, nie wiedziałeś że w Polsce jest więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano na świecie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podstawa to cierpliwosc, nie mozna sie spieszyc. najgorszy jest 1wszy raz. ja rozkręciłem 3gs, potem nie mogłem wkręcić jednej z tych mikro śrubek od dołu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
każdego roku obiecuje sobie że kończe przyjmować zlecenia na następny i nanastępny rok.. z marnym skutkiem.. i nici z wakacji, z koncertów, festiwali które tak bardzo kocham.. ehh- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja film kleje z wesela .. ale na szczęście mam :beer1:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj tam http://pl.wikipedia.org/wiki/Pin-up- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oka, dam znać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musze przemyśleć czy przód też robić jaka cena wszystkich szybek a jaka cena tylko tył tzn od słupka w tyl ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozumiem. pytanie z innej beczki zupełnie. jak wypisać się z subskrypcji jakiegoś tematu na forum ? dałem kiedyś posta w topicu spotowców z Nowego Sącza i nawala mi powiadomienia jak napiszą coś.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
różnie, u mnie w mieścinie mam małe, w poz wynajmuje jak coś robię większego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przytarł ktoś na parkingu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będziesz chętny na jakieś focenie to daj znać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, coś w tych klimatach: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=143375645723530&set=a.110284389032656.12862.110090469052048&type=3&theater http://www.facebook.com/photo.php?fbid=110284569032638&set=a.110284389032656.12862.110090469052048&type=3&theater ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a poka jakie teraz masz felgi na niej [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:19_________________________________________________nie ładuje się Twoja fota edit, o już widzę- Polecane opony letnie
a czytałeś wątek ? 225/40/18 - 18stki, 225/45/17 lub 205/50/17 - 17stki.. http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/205/55r16/ tu masz linka do zamienników opon http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242480.0 a tu do wątku 17 vs 18 cali ps, bierz 18stki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas to było sto lat temu [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:46_________________________________________________hah wyszperalem nawet dokładną datę.. sobota, 13 października 2007 godzina 17.30 ps, zobacz co mam ;] - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00