Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. wogole 4 a 3gs to jest odchłań.. ale 3gs ladnie i trzymaja cene mimo swego wieku
  2. tak, ja mowie na digitizer dotyk. przy rozbitej szybce raz działa raz nie. loteria.. w iphone jest pojemnosciowy.w innych telefonach jest rezystancja (opór) - można je użytkować w rękawiczkach. btw, ostatnio kilka razy się złapałem na odbieraniu ajfona językiem.. musiało to dziwnie wyglądać
  3. koleś w serwisie miał racje. obojętnie co nie padnie - trzeba wymieniać szybkę ktora jest razem z dotykiem.
  4. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    aa rozumiem.
  5. bendzji w sumie ma racje. piwko, troche czasu i wszystko jest do zrobienia. Ja ostatnio robiłem kumplowi 3GSa i coś dół dotyku nie działał, np nie można było przejechać palcem, żeby odblokować. winny był nieoryginalny dotyk z allegro za jakieś marne srebrniki..
  6. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    a zarzuć linka
  7. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Magic87, masz szczęście u mnie odpukać już pare dni jest spoko..
  8. Madas wszystkiego najleszego !
  9. Damian, nie wiedziałeś że w Polsce jest więcej BMW M-power niż ich w ogóle wyprodukowano na świecie ?
  10. podstawa to cierpliwosc, nie mozna sie spieszyc. najgorszy jest 1wszy raz. ja rozkręciłem 3gs, potem nie mogłem wkręcić jednej z tych mikro śrubek od dołu
  11. każdego roku obiecuje sobie że kończe przyjmować zlecenia na następny i nanastępny rok.. z marnym skutkiem.. i nici z wakacji, z koncertów, festiwali które tak bardzo kocham.. ehh
  12. a ja film kleje z wesela .. ale na szczęście mam :beer1:
  13. oj tam http://pl.wikipedia.org/wiki/Pin-up
  14. oka, dam znać
  15. musze przemyśleć czy przód też robić jaka cena wszystkich szybek a jaka cena tylko tył tzn od słupka w tyl ?
  16. rozumiem. pytanie z innej beczki zupełnie. jak wypisać się z subskrypcji jakiegoś tematu na forum ? dałem kiedyś posta w topicu spotowców z Nowego Sącza i nawala mi powiadomienia jak napiszą coś.
  17. różnie, u mnie w mieścinie mam małe, w poz wynajmuje jak coś robię większego
  18. przytarł ktoś na parkingu?
  19. jak będziesz chętny na jakieś focenie to daj znać
  20. Musashi, coś w tych klimatach: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=143375645723530&set=a.110284389032656.12862.110090469052048&type=3&theater http://www.facebook.com/photo.php?fbid=110284569032638&set=a.110284389032656.12862.110090469052048&type=3&theater ?
  21. a poka jakie teraz masz felgi na niej [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:19_________________________________________________nie ładuje się Twoja fota edit, o już widzę
  22. a czytałeś wątek ? 225/40/18 - 18stki, 225/45/17 lub 205/50/17 - 17stki.. http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/205/55r16/ tu masz linka do zamienników opon http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242480.0 a tu do wątku 17 vs 18 cali ps, bierz 18stki
  23. Adas to było sto lat temu [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:46_________________________________________________hah wyszperalem nawet dokładną datę.. sobota, 13 października 2007 godzina 17.30 ps, zobacz co mam ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.