Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a jakbym chciał jeszcze głębiej ? tzn cala ta "skrzynkę" ?
  2. a spalanie złe.. Wie ktoś jak wyjąć ten napęd z bagażnika ? pomocy
  3. mozna je gdzies dostac ? na allegro ciezko podejrzewam
  4. slo odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Witam. a4 b6 2001 1.9 AWX skrzynia 5. Podczas zmiany biegu (najbardziej słychać z 1 na 2 i z 2 na 3) słychać dziwne "szuranie", coś jakby chrobotało. Występuje to najbardziej w granicach 1600 - 2100 obrotów, czyli tak jak zaczyna się załączać turbina. Przy dodawaniu i odejmowaniu gazu na luzie wszystko jest ok, ale np gdy jadę na 2 (w zakresie gdzie działa turbina), podczas puszczenia gazu też słychać to chrobotnięcie. Dodam, że dźwięk dochodzi gdzieś od strony pasażera. Czy może to być turbina ? Przebieg 260 000, realny. Komp nie pokazuje błędów turbiny ani silnika. Przyspieszenie takie jak powinno być Pozdrawiam !
  5. hej, raczej przekładki być nie powinno, ale reki sobie nie dam uciąć. Błąd jest przy navi jak podpinałem pod diagnostykę. Komp nie ma połączenia z napędem w bagażniku. płyta się nie wysuwa, nie reaguje na naciśnięcie "eject" Co do wskazań, z 250km mam średnią 3,6 trasa/miasto.. Czyli na oko dwa razy za mało. prędkość średnia też, teraz jest ok 35km/h a powinno być na oko 50-60km/h
  6. Mam przy zimówkach felgi, do których brakuje mi dekielków. Czy wie ktoś jaki typ dekli można założyć na te felgi ? Zdjęcia: http://img717.imageshack.us/img717/386/zdjecie1zn.jpg http://img46.imageshack.us/img46/7628/zdjecie2l.jpg Pozdrawiam !
  7. Witam, kupiłem niedawno a4 b6 1.9AWX i mam problem (chyba) z fisem. Fis jest kolorowy, auto z końcówki 2001. Czy to możliwe, żeby średnie spalanie z 25km trasy było 3L ? Zakładam że nie, więc coś jest skopane. Ponadto pokazuje ciągle 2000km zasięgu. Dodam, że mam navi w fisie, która ma błąd połączenia z napędem w bagażniku. Dlatego też nie chodzą pokrętło i przyciski "navi", "flag", "info" i "return" obok hamulca ręcznego. Po podpięciu pod kompa, nie wywala żadnych błędów poza tym o braku komunikacji z napędem navi. Wie ktoś co się dzieje ? Pozdrawiam serdecznie.
  8. Witam wszystkich maniaków Po nocach spędzonych na wertowaniu OTOMOTO, przeglądaniu allegro, obserwowaniu giełd etc, wpadła mi wreszcie moja wymarzona aczwóreczka Model B6, rocznik grudzień 2001, 1.9 AWX 131PS, Avant. Czarnulka w pakiecie chrom. Z wyposażenia hmm standard, kolorowy fis, zmieniarka, pełna elektryka.. Obiecuje że będę o nią dbał, lał tylko najlepszą ropę oraz najszlachetniejsze oleje Pozdrowienia i szerokości !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.