Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. to w takim razie po co jest gwarancja 2 lata ? Myślę, że pismo od rzecznika praw konsumenta polepszy sytuacje
  2. studziany ma racje. Dzisiaj wymieniałem akku i żadnych kodów nie musiałem wpisywać. Radio Concert II
  3. no to najlepiej gwint i sobie ustawiać inny setup na zime a inny na lato
  4. dzięki, już widzę. Ładnie leży
  5. dlaczego ? to z mojej winy usterka ?
  6. -80 ? masz gdzieś foto jak to wyglądało ?
  7. koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?
  8. Stare akku ma przepaloną cele. Mogę go oddać / wymienić w ramach gwarancji ? @Krystek_ Nie mogę poszukać. Jakie słowa kluczowe wpisywać?
  9. Elektryk wymienił akku, to co miałem już prawie nie dało sie ładować. Mogę zwrócić jakoś ten stary akku jak mam na niego jeszcze gwarancje ? Nie wiem jakiej firmy był, bo wsadzał go poprzedni właściciel.
  10. Wczoraj jeszcze wieczorem ładnie odpalała, dzisiaj rano otworzyłem i rozrusznik nawet nie zakręcił. Cos zaczęło cykać, zegary oszalały i wogóle jej nie mogłem zamknąć już potem. Zaholowałem do elektryka. Słabe akku ? Gwarancje mam, bo kupione jesienią.. Możliwe żeby prawie nowe akku tak mocno padło ?
  11. hah ale taczka a tak serio to ładniutkie 18. Widać różnice.
  12. koledzy mam podobne problemy jakie poruszacie w tym wątku. Nadal nie mogę wejść do menu. Mam kolorowy fis.
  13. nie, komponenty wsadzą dobre, ale kompy mogą byś składane przez jakiś partaczy, którzy coś spieprzą. Lepiej poczytać i skonfigurować zestaw pod siebie gdzieś w sklepie komputerowym, albo samemu pokupować części i złożyć.
  14. oj nie ufał bym gotowym zestawom z allegro. Lepiej skompletuj podobny np w komputroniku, z pomocą fachowca.
  15. Witam, Dzisiaj rano niestety musiałem moje a4 b6 odpalać z kabli. Po tej czynności wyskoczylo duzo kontrolek obok zegarów, wskazówki zadrżały i audi w końcu zapaliła. Licznik się nie skasował, jedynie data. Przechodząc do sedna.. Wskaźnik paliwa pokazuje 0, zasięg też 0 mimo, że bak jest w połowie pełny. Po 3h po odpaleniu to samo. Może mi ktoś pomóc ? Same mam tylko problemy z tym samochodem w mrozy
  16. Witam, chcę kupić rozrząd do a4 b6 AWX końcówka 2001r. Słyszałem, że w tych silnikach występowały napinacze hydrauliczne. Jak dowiedzieć się czy mój silnik posiada napinacz hydrauliczny i czy muszę go wymieniać ? Podobno jak jest w dobrym stanie, nie trzeba go wymieniać ? Pozdrawiam Slo
  17. wg mnie może jedynie pogorszyć.
  18. i w garazu mniej niz 0 stopni ? ogrzej jakoś, coś się zamroziło/zablokowało.
  19. ciepły garaż nie załatwia sprawy ?
  20. plus do tego zwykły dysk 2TB na magazynowanie danych. Gdy obrabiasz dany materiał, kopiujesz go na SSD i pliki latają jak szalone Po zakończeniu pracy nad danym materiałem wywalasz je na zwykły HDD i archiwizujesz.
  21. hmm mała nawet niewidoczna warstwa lodu lub śniegu i PDC szaleje.. to raczej normalne.
  22. prędzej czy później trzeba będzie się przenieść na SSD.. boje się tej ceny
  23. ouuu to byłaby droga impreza
  24. udźwignie. jak dźwiga 1080/50i to udźwignie 1080p
  25. 1080p czyli zapis progresywny, bez przeplotu, najczęściej 25 lub 30klatek na sekundę. Nie pamiętam jak jest dokładnie przy 1080 50i bo nigdy w nim nie nagrywam. Tam masz bodajże 50 "klatek" na sekundę, co daje bardziej płynny a co za tym idzie sztuczny obraz. Wszystkie większe filmy, klipy są nagrywane w 24p. Jest to taki "hollywoodzki" standard. Mimo, że mniej klatek na sekundę, ludzki wzrok jest bardziej przyzwyczajony właśnie do 24 lub 25 klatek na sekundę. Spróbuj skorzystać z tego 1080p, a już zawsze przy tym pozostaniesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.