Treść opublikowana przez slo
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
to w takim razie po co jest gwarancja 2 lata ? Myślę, że pismo od rzecznika praw konsumenta polepszy sytuacje
-
[ALL B6/B7] Wskaźnik paliwa pokazuje minimum, zasięg 0 km, brak synchronizacji zegarka
studziany ma racje. Dzisiaj wymieniałem akku i żadnych kodów nie musiałem wpisywać. Radio Concert II
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
no to najlepiej gwint i sobie ustawiać inny setup na zime a inny na lato
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
dzięki, już widzę. Ładnie leży
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dlaczego ? to z mojej winy usterka ?
-
[ALL B6] 19 cali przy b6 ?
-80 ? masz gdzieś foto jak to wyglądało ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Stare akku ma przepaloną cele. Mogę go oddać / wymienić w ramach gwarancji ? @Krystek_ Nie mogę poszukać. Jakie słowa kluczowe wpisywać?
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Elektryk wymienił akku, to co miałem już prawie nie dało sie ładować. Mogę zwrócić jakoś ten stary akku jak mam na niego jeszcze gwarancje ? Nie wiem jakiej firmy był, bo wsadzał go poprzedni właściciel.
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Wczoraj jeszcze wieczorem ładnie odpalała, dzisiaj rano otworzyłem i rozrusznik nawet nie zakręcił. Cos zaczęło cykać, zegary oszalały i wogóle jej nie mogłem zamknąć już potem. Zaholowałem do elektryka. Słabe akku ? Gwarancje mam, bo kupione jesienią.. Możliwe żeby prawie nowe akku tak mocno padło ?
-
[ALL] 17" czy 18" do B6
hah ale taczka a tak serio to ładniutkie 18. Widać różnice.
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
koledzy mam podobne problemy jakie poruszacie w tym wątku. Nadal nie mogę wejść do menu. Mam kolorowy fis.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
nie, komponenty wsadzą dobre, ale kompy mogą byś składane przez jakiś partaczy, którzy coś spieprzą. Lepiej poczytać i skonfigurować zestaw pod siebie gdzieś w sklepie komputerowym, albo samemu pokupować części i złożyć.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
oj nie ufał bym gotowym zestawom z allegro. Lepiej skompletuj podobny np w komputroniku, z pomocą fachowca.
-
[ALL B6] Wskazówka stanu paliwa przestała działać
Witam, Dzisiaj rano niestety musiałem moje a4 b6 odpalać z kabli. Po tej czynności wyskoczylo duzo kontrolek obok zegarów, wskazówki zadrżały i audi w końcu zapaliła. Licznik się nie skasował, jedynie data. Przechodząc do sedna.. Wskaźnik paliwa pokazuje 0, zasięg też 0 mimo, że bak jest w połowie pełny. Po 3h po odpaleniu to samo. Może mi ktoś pomóc ? Same mam tylko problemy z tym samochodem w mrozy
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu w AWX przed 2002r - napinacz hydrauliczny
Witam, chcę kupić rozrząd do a4 b6 AWX końcówka 2001r. Słyszałem, że w tych silnikach występowały napinacze hydrauliczne. Jak dowiedzieć się czy mój silnik posiada napinacz hydrauliczny i czy muszę go wymieniać ? Podobno jak jest w dobrym stanie, nie trzeba go wymieniać ? Pozdrawiam Slo
-
[ALL B5] Sprawność amortyzatorów a ciśnienie w oponach..
wg mnie może jedynie pogorszyć.
-
[ALL B7] Bagażnik w sedanie b7 się nie zamyka
i w garazu mniej niz 0 stopni ? ogrzej jakoś, coś się zamroziło/zablokowało.
-
[ALL B7] Bagażnik w sedanie b7 się nie zamyka
ciepły garaż nie załatwia sprawy ?
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
plus do tego zwykły dysk 2TB na magazynowanie danych. Gdy obrabiasz dany materiał, kopiujesz go na SSD i pliki latają jak szalone Po zakończeniu pracy nad danym materiałem wywalasz je na zwykły HDD i archiwizujesz.
-
[ALL B6/B7] Parktronic-czy mróz powoduje że raz działa a raz nie?
hmm mała nawet niewidoczna warstwa lodu lub śniegu i PDC szaleje.. to raczej normalne.
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
prędzej czy później trzeba będzie się przenieść na SSD.. boje się tej ceny
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
ouuu to byłaby droga impreza
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
udźwignie. jak dźwiga 1080/50i to udźwignie 1080p
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
1080p czyli zapis progresywny, bez przeplotu, najczęściej 25 lub 30klatek na sekundę. Nie pamiętam jak jest dokładnie przy 1080 50i bo nigdy w nim nie nagrywam. Tam masz bodajże 50 "klatek" na sekundę, co daje bardziej płynny a co za tym idzie sztuczny obraz. Wszystkie większe filmy, klipy są nagrywane w 24p. Jest to taki "hollywoodzki" standard. Mimo, że mniej klatek na sekundę, ludzki wzrok jest bardziej przyzwyczajony właśnie do 24 lub 25 klatek na sekundę. Spróbuj skorzystać z tego 1080p, a już zawsze przy tym pozostaniesz