Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i od razu polaczyc to z jakims plenerem.... foto dobrze kombinujesz Musashi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powidz skorzęcin moje rewiry mógłbym coś zorganizować jeśli byłaby ochota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, no pefka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aa Lecę spać koledzy ! Dobrej nocki..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prawdopodobnie dlatego, że w ETCE jest już tylko zamiennik (P/PX). bankowo RB4, bankowo zdjety z B6 i bankowo w B6 dzialal /2002/ soft z niego poszedl do innego rb4, a licznik mam jako - bonus Czyli co z moją ćwiarą ? ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew::polew::polew::polew: Nie to git- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli ? mam wspawaną ćwiarę ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hah, jak nie problem z kolorem felg, to fis... Przepraszam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dałem dobry temat do rozkminy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam na bank w fisie: biel, czerwień, zieleń oraz żołć. Innych kolorów nie widziałem.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi mówił coś o 4 kolorach albo full color, dlatego troszę zgłupiałem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4.. ... czyli lipa ? Powiedzcie mi o co chodzi bo ja i tak nie ogarniam ---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:08 ---------- ?? czyli jak w końcu.. ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli jest 4-color czy full ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podać dokładny VIN Wam na PW ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fis 4 kolorowy czy full color? ktory rok auta? grudzień 2001r. no widziałem zieleń, biel, czerwień i żółć na fisie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ilu wlascicieli bylo w DE? co siedzialo z autem przed 2011 rokiem, sa slady w historii? Jeden właściciel od nowości, czyli od 2001 grudnia do 2011r. Mogę dać Ci maila do niego Serwisowana każda śrubeczka. ---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:48 ---------- :polew::polew: Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez realizacji Twojej obietnicy hahaha.. aż mi się japa uśmiechnęła alealalalalalla ualeuale zrooooobbbbciiiieeee mi tooooo :)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sa rozne rodzaje licznikow. Tak myślalem.. ale poza nazwą mało wiem ..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oo Bart-S dzięki za diagnostykę. Zróbcie mi ten licznik, a będę na każdym spocie wlkp z aparatem lub z kamerą jeśli będziecie chcieli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie kobita tak kupila, a na akcje serwisowa w de trafilo auto ze skorygowanym licznikiem. czy sa obce cwiartki, malowanie, szpachel czy ori lakier, moge sprawdzic na spocie. Marcin, Baba nic nie wiedziała o akcji serwisowej w Niemczech, tego jestem pewien. Wiem, że audi opuściła Niemcy przy przebiegu ok 240000km. Mam "przyjaciółkę" :D w skodzie, która mi idealnie odczytała VIN. Marcin, nie gadaj mi tu o szpachlu bo na sam widok tego slowa dostaje białej gorączki...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kiedy się to objawiło ? Gdy wsiadłem pierwszy raz do (jeszcze nie mojej) a4 b6 w celu obejrzenia środka i przejechaniu się przed kupnem ---------- Post added at 01:37 ---------- Previous post was at 01:36 ---------- mhm.. no to kurde co mogło się stać z moją a4 ? raczej nie miała wspawanych ćwiartek.. ---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:37 ---------- Nie wiem o czym piszesz..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mushashi. jutro pojadę pogrzebać na działkę, to albo jutro, albo na spocie byśmy to ogarnęli co? Dodam tylko, że przy kupnie spalanie wynosiło 50% prawdziwego.. czyli zamiast 8L prawdziwych, pokazywał 4L.. Ale poprawił mi to Bart-S na spocie pod King Cross'em Czyli coś było grzebane z licznikiem...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK, zalozmy ze wszystko jest sprawne.... probowales przejechac te 2000 km :kox: :slina: chciałbym a tak już serio... ? ---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:24 ---------- Musashi... Jeśli chodzi o cofanie licznika.. po VINie doszedłem, że moja audika miała 6 stycznia 2011 roku akcje serwisową w Niemczech przy 241000km. Teraz ma dokładnie 270090km. A przednia właścicielka (baba) sprowadziła audi ok kwietnia do Polski.. Czyli po Polsce max 30k km przekulane...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie, czy w autach, ktorymi sie zajmowalem - nierealne. firmy typu 4max, optimal i etc. omijam z daleka. też bym omijał, gdyby mechanik powiedział mi co zakłada do mojej a4... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00