Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. siemanko
  2. siemian mowi, że nie opłaca się tego ciągnąć aż do rekinka. lepiej antene z allegro i za licznik ją
  3. spokojnie, zero tarcia ja nawet mam przy -40, zawieszeniu 1BV, 5 osob spokojnie nawet na wybojach nic nie trze. Tylko że jest twardo bardzo 225/40/18 bedziesz mogl wozic konia i nic nie przytrze.
  4. ziomekk, troche za szerokie kapcie. Ja mam 235/40/18 przy glebie -40mm i nic nie trze więc na siłe 245/40/18 wcisniesz, jednak powinno być 225/40/18
  5. no mam płetwę. a jak to podłączyć teraz ?
  6. ---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:31 ---------- wymieniam niedlugo concerta na rns-e. kto pomoże z kodowaniem ? jak mam kolor FIS to mam już antene GPS i nie musze jej kupować ? Jak to połączyć żeby dobrze chodziło ?
  7. koledzy ciągle nie mogę się zdecydować na kolor ...
  8. u mnie jak zwykle nie wiadomo.. dawno Was nie widziałem
  9. ok temat do zamknięcia lub wywalenia
  10. a dlaczego u mnie w b6, mam CD i z boku radia pisze samo Audi Concert ?
  11. Witajcie, szybkie pytanie.. Jaka jest różnica pomiędzy radiem Concert a Concert II ?
  12. ja jestem pochwalę się dzisiaj poz-wwa-poz średnia 5,8
  13. Bart-S ustrzelony o 14.05 na wiadukcie w Antoninku ? Czy mi się przewidziało ?
  14. bendzji, qbazulu ma podobno dobrego ściemniacza. Pisałbym się na jakieś grupowe ściemnianie w razie czego, bo też planuje to
  15. fantastic, zroooob mi takie ledy a tak serio, to napisz dokładnie co kupić, bo myślę że temat dałeś dość ciekawy
  16. gum nie wymieniałem. Byłem na szarpakach i prawdopodobnie któryś z lewych wahaczy
  17. nie, same końcówki.
  18. u mnie to samo. Wymienione poduszku silnika, końcówki drążków.. Teraz stawiam na wahacze.
  19. gdybyś napisał to na facebooku, kliknąłbym "Lubie to!"
  20. witam !
  21. fakt, nudy
  22. kurde chlopaki fajnie macie z bukowina.. ja mam robote w weekend niestety

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.