Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemian mowi, że nie opłaca się tego ciągnąć aż do rekinka. lepiej antene z allegro i za licznik ją
-
(B6 BFB) Jakie opony???
spokojnie, zero tarcia ja nawet mam przy -40, zawieszeniu 1BV, 5 osob spokojnie nawet na wybojach nic nie trze. Tylko że jest twardo bardzo 225/40/18 bedziesz mogl wozic konia i nic nie przytrze.
-
(B6 BFB) Jakie opony???
ziomekk, troche za szerokie kapcie. Ja mam 235/40/18 przy glebie -40mm i nic nie trze więc na siłe 245/40/18 wcisniesz, jednak powinno być 225/40/18
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mam płetwę. a jak to podłączyć teraz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:31 ---------- wymieniam niedlugo concerta na rns-e. kto pomoże z kodowaniem ? jak mam kolor FIS to mam już antene GPS i nie musze jej kupować ? Jak to połączyć żeby dobrze chodziło ?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
koledzy ciągle nie mogę się zdecydować na kolor ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie jak zwykle nie wiadomo.. dawno Was nie widziałem
-
Różnica Concert a Concert 2
ok temat do zamknięcia lub wywalenia
-
Różnica Concert a Concert 2
a dlaczego u mnie w b6, mam CD i z boku radia pisze samo Audi Concert ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eisam
-
Różnica Concert a Concert 2
Witajcie, szybkie pytanie.. Jaka jest różnica pomiędzy radiem Concert a Concert II ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem pochwalę się dzisiaj poz-wwa-poz średnia 5,8- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S ustrzelony o 14.05 na wiadukcie w Antoninku ? Czy mi się przewidziało ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bendzji, qbazulu ma podobno dobrego ściemniacza. Pisałbym się na jakieś grupowe ściemnianie w razie czego, bo też planuje to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fantastic, zroooob mi takie ledy a tak serio, to napisz dokładnie co kupić, bo myślę że temat dałeś dość ciekawy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Stuki podczas ruszania i hamowania
gum nie wymieniałem. Byłem na szarpakach i prawdopodobnie któryś z lewych wahaczy- Stuki podczas ruszania i hamowania
nie, same końcówki.- Stuki podczas ruszania i hamowania
u mnie to samo. Wymienione poduszku silnika, końcówki drążków.. Teraz stawiam na wahacze.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdybyś napisał to na facebooku, kliknąłbym "Lubie to!"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fakt, nudy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde chlopaki fajnie macie z bukowina.. ja mam robote w weekend niestety - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00