Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. wszystko zależy od oświetlenia. Ładnie poustawiać lampki, zmiękczyć parasolką lub softboxem i fotki są a'la katalog ---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ---------- jeszcze takie.. spadam spać Dobrej nocki!
  2. nad interiorem też popracujemy jeszcze
  3. następnym razem zorganizujemy spot stricte foto, to będzie więcej czasu na ustawianie lampek itp
  4. Chce pudełko a wiesz czy np jutro w Tesco we Wrześni albo w Koninie będzie już D3 ? ---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ---------- no to 5min, chwila ---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- no to 5min, chwila
  5. jutro śmignę do Konina do Empiku i Tesco.. może będą. Tak czy inaczej dzięki za mikro-spota ---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:24 ---------- Chce pudełko a wiesz czy np jutro w Tesco we Wrześni albo w Koninie będzie już D3 ?
  6. a nic mi już nie mów Bartek. Sie wkurzyłem tylko Premiera Diablo 3 w Polsce niestety okazała się klapą. po 60sztuk do Tesco i z 150 - 200 do Empiku na cały Poznań i wlkp... brawo
  7. tez bylem w poznanskim tesco pozniej pod empikiem. w tesco 60 sztuk, kolejka masakra. Nie udało mi się kupić ani w Tesco ani w empiku
  8. nie wiem może miałem jedną rękę "bardziej" i się kadr skrzywił
  9. Jeszcze kilka fotek ze spotu:
  10. Będzie ktoś odbierał D3 z wtorku na środę w Poznaniu w Empiku na Ratajczaka lub w Tesco na Serbskiej ? ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- dzisiaj, sorki o północy ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- dzisiaj, sorki o północy
  11. Jutro zajmę się fotkami Twojego klekota i Ci wyślę.
  12. ja również
  13. Które lepsze ? Chyba pierwsze co ? ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- plus grupowe:
  14. wszędzie piszą, że wysyłka w środe. Gdzie zamawiasz ?
  15. czwartek. Oni to pewnie beda wysyłac w środę...
  16. każdą postacią po kolei
  17. jade z wtorku na srode do empiku na premiere ojj bedzie pieknie
  18. również dziękuję za spota
  19. tak robię vario, dzisiaj np myłem szamponem Duragloss 901 (chyba jest ok) plus fluffy dryer do sucha a i tak mam na lakierze takie mini kropki od wody ;/ Może po myciu fluffy plus jeszcze jedna wilgotna mikrofibra lub np eurow shag weave ? Dodam, że ta woda jest naprawdę twarda...
  20. jesteśmy na czuwaniu
  21. właśnie wiem to wezmę tego autoglyma. Reasumując, przydaje się ten QD ? mam działkę 20km od domu i w sumie tylko tam myję ostatnio samochód (ew bezdotykowa). Więc od czasu do czasu mógłbym tym QD przejechac tak ? najgorszym moim wrogiem jest twarda woda, zacieki i osad. Przejechanie QD dałoby radę z tym ? Co polecasz na twardą wodę i zacieki (bleeeeeee, czy tylko u mnie jest taka gówniana woda ?) ?
  22. a te QD, to psikam i wycieram i jest ok ? np umyłem samochód, spadł deszcz i mam brzydkie zacieki od twardej wody, zapodaje QD i jest ładnie ? to tak się używa ? Do wnętrza nie mam żadnego w sumie kosmetyku, oprócz plaka :facepalm:
  23. o właśnie plus kilka fotek rzecz jasna. zobaczymy jak się wyrobie z komunią
  24. hmm o 16 jakbym wyruszył, 17 bym był może. ale zapewne komunia sie przedluzy do n-lat i d*pa z mojej obecnosci na spocie...
  25. vario, poleć jakiś quick detailer ? coś na szybko co psiknę i wytrę i cos uniwersalnego do wnętrza - do deski i plastików.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.