Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko zależy od oświetlenia. Ładnie poustawiać lampki, zmiękczyć parasolką lub softboxem i fotki są a'la katalog ---------- Post dopisany at 02:46 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ---------- jeszcze takie.. spadam spać Dobrej nocki!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nad interiorem też popracujemy jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
następnym razem zorganizujemy spot stricte foto, to będzie więcej czasu na ustawianie lampek itp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chce pudełko a wiesz czy np jutro w Tesco we Wrześni albo w Koninie będzie już D3 ? ---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ---------- no to 5min, chwila ---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- no to 5min, chwila
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro śmignę do Konina do Empiku i Tesco.. może będą. Tak czy inaczej dzięki za mikro-spota ---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:24 ---------- Chce pudełko a wiesz czy np jutro w Tesco we Wrześni albo w Koninie będzie już D3 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nic mi już nie mów Bartek. Sie wkurzyłem tylko Premiera Diablo 3 w Polsce niestety okazała się klapą. po 60sztuk do Tesco i z 150 - 200 do Empiku na cały Poznań i wlkp... brawo
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
tez bylem w poznanskim tesco pozniej pod empikiem. w tesco 60 sztuk, kolejka masakra. Nie udało mi się kupić ani w Tesco ani w empiku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem może miałem jedną rękę "bardziej" i się kadr skrzywił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze kilka fotek ze spotu:
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
Będzie ktoś odbierał D3 z wtorku na środę w Poznaniu w Empiku na Ratajczaka lub w Tesco na Serbskiej ? ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- dzisiaj, sorki o północy ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- dzisiaj, sorki o północy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro zajmę się fotkami Twojego klekota i Ci wyślę.
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
ja również
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Które lepsze ? Chyba pierwsze co ? ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- plus grupowe:
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
wszędzie piszą, że wysyłka w środe. Gdzie zamawiasz ?
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
czwartek. Oni to pewnie beda wysyłac w środę...
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
każdą postacią po kolei
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
jade z wtorku na srode do empiku na premiere ojj bedzie pieknie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
również dziękuję za spota
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tak robię vario, dzisiaj np myłem szamponem Duragloss 901 (chyba jest ok) plus fluffy dryer do sucha a i tak mam na lakierze takie mini kropki od wody ;/ Może po myciu fluffy plus jeszcze jedna wilgotna mikrofibra lub np eurow shag weave ? Dodam, że ta woda jest naprawdę twarda...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jesteśmy na czuwaniu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
właśnie wiem to wezmę tego autoglyma. Reasumując, przydaje się ten QD ? mam działkę 20km od domu i w sumie tylko tam myję ostatnio samochód (ew bezdotykowa). Więc od czasu do czasu mógłbym tym QD przejechac tak ? najgorszym moim wrogiem jest twarda woda, zacieki i osad. Przejechanie QD dałoby radę z tym ? Co polecasz na twardą wodę i zacieki (bleeeeeee, czy tylko u mnie jest taka gówniana woda ?) ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a te QD, to psikam i wycieram i jest ok ? np umyłem samochód, spadł deszcz i mam brzydkie zacieki od twardej wody, zapodaje QD i jest ładnie ? to tak się używa ? Do wnętrza nie mam żadnego w sumie kosmetyku, oprócz plaka :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o właśnie plus kilka fotek rzecz jasna. zobaczymy jak się wyrobie z komunią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm o 16 jakbym wyruszył, 17 bym był może. ale zapewne komunia sie przedluzy do n-lat i d*pa z mojej obecnosci na spocie...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
vario, poleć jakiś quick detailer ? coś na szybko co psiknę i wytrę i cos uniwersalnego do wnętrza - do deski i plastików.