Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. dolly, slider, glidecam, steadicam, camera crane, rig. pytaj o co chcesz
  2. no pewnie. Jak wlecę to będę z aparatem
  3. co do panoramowania zapraszam do naszego poradnika.. Fotografowanie ruchu: panoramowanie - mini poradnik mimo że ma już 8 lat, dla początkujących jest jak znalazł
  4. miałem półtoraroczną przerwę. Jeździłem trochę więcej niż po bułki do sklepu, staram się unikać asfaltu i nudnej jazdy. Ale wiadomo jak tu u nas w wlkp.. same równiny.. Cube LTD CC lub PRO.. ew model ACID ? Oglądałem też Kony - Blast lub Kahuna. Co myślisz ?
  5. tak jak mówisz. ale s-line to trochę kosztowniejsza sprawa. ale dążę tego.. listwy, zderzak przód i tył co najmniej. i fotele recaro. ale zobaczymy jak z sianem. btw, szukam rowerka.. słyszałem że się orientujesz w temacie ?
  6. umknęło mi.. 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. ..... i Ty możesz zostać bohaterem spotu na Franowie !
  7. No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy... si, ale zawsze można posłuchać co podpowiadają bardziej doświadczeni w tym temacie
  8. ahh z kobietami to jest.. stresu tyle że szkoda gadać btw.. 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. i Ty możesz zostać bohaterem spotu na Franowie !
  9. jest kilka wersji.. a. przód grille w folie czarną b. relingi w folie czarną c. wszystko w folie czarną. d. nic nie zmieniać. robić s-line osobiście jestem za opcją "d".. ew koło 19 jeszcze chodzi mi po głowie.
  10. qba, co Ty gadasz nie ma tragedii. jest tak twardo że nic nie szura. Jedynie omijam garby.. zawrotka albo okrakiem jak jakiś mały i znany garbik. reszta okej. a z czernią to nie wiadomo jak lepiej. Wszystkie chromy w czerń ? Kwestia gustu.. Jak myślicie ?
  11. tez sie pochwale no Ty masz szybki niunia. u mnie oczywiście ciągle w planach no dekielki powinny być srebrne pokaż lepiej swój środek.. tam jest igiełka dopiero..
  12. chyba felgi. ale ciągle stoi jak koza na pastwisku dekielki trochę kijowe..
  13. leehh.. Szkoda ze nie pojechałem z Tobą Pepin
  14. chciałbym, nic nie wiadomo. Zobaczymy jak uwinę się z robotą.
  15. pozwólcie, że ponowie pytanie Kogo jest a4 b7 srebrna 2.0, lekka gleba, alu rs4, rejestracja KMY końcówka L4 ?
  16. gratulacje
  17. Witam. Kogo jest a4 b7 srebrna, lekka gleba, rejestracja KMY końcówka L4 ?
  18. koledzy, potrzebuje pomocy. Czy do a4 b6 1.9 AWX 2001r podejdzie sprężarka klimy od vw ? np od passata b5 fl ? albo golfa V ?
  19. zainstaluj 64-bitową wersje windowsa.
  20. 3 sierpnia ps, ma ktoś może na sprzedaż sprężarkę klimy do 1.9 b6 awx ?
  21. juz nie trzeba
  22. pepin masz już komplet na MIVW ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.