Treść opublikowana przez slo
-
Homemade'owy sprzet filmowy
dolly, slider, glidecam, steadicam, camera crane, rig. pytaj o co chcesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie. Jak wlecę to będę z aparatem
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
co do panoramowania zapraszam do naszego poradnika.. Fotografowanie ruchu: panoramowanie - mini poradnik mimo że ma już 8 lat, dla początkujących jest jak znalazł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miałem półtoraroczną przerwę. Jeździłem trochę więcej niż po bułki do sklepu, staram się unikać asfaltu i nudnej jazdy. Ale wiadomo jak tu u nas w wlkp.. same równiny.. Cube LTD CC lub PRO.. ew model ACID ? Oglądałem też Kony - Blast lub Kahuna. Co myślisz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jak mówisz. ale s-line to trochę kosztowniejsza sprawa. ale dążę tego.. listwy, zderzak przód i tył co najmniej. i fotele recaro. ale zobaczymy jak z sianem. btw, szukam rowerka.. słyszałem że się orientujesz w temacie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
umknęło mi.. 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. ..... i Ty możesz zostać bohaterem spotu na Franowie !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy... si, ale zawsze można posłuchać co podpowiadają bardziej doświadczeni w tym temacie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ahh z kobietami to jest.. stresu tyle że szkoda gadać btw.. 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. i Ty możesz zostać bohaterem spotu na Franowie !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest kilka wersji.. a. przód grille w folie czarną b. relingi w folie czarną c. wszystko w folie czarną. d. nic nie zmieniać. robić s-line osobiście jestem za opcją "d".. ew koło 19 jeszcze chodzi mi po głowie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
qba, co Ty gadasz nie ma tragedii. jest tak twardo że nic nie szura. Jedynie omijam garby.. zawrotka albo okrakiem jak jakiś mały i znany garbik. reszta okej. a z czernią to nie wiadomo jak lepiej. Wszystkie chromy w czerń ? Kwestia gustu.. Jak myślicie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez sie pochwale no Ty masz szybki niunia. u mnie oczywiście ciągle w planach no dekielki powinny być srebrne pokaż lepiej swój środek.. tam jest igiełka dopiero..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba felgi. ale ciągle stoi jak koza na pastwisku dekielki trochę kijowe..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
leehh.. Szkoda ze nie pojechałem z Tobą Pepin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciałbym, nic nie wiadomo. Zobaczymy jak uwinę się z robotą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozwólcie, że ponowie pytanie Kogo jest a4 b7 srebrna 2.0, lekka gleba, alu rs4, rejestracja KMY końcówka L4 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratulacje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Kogo jest a4 b7 srebrna, lekka gleba, rejestracja KMY końcówka L4 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy, potrzebuje pomocy. Czy do a4 b6 1.9 AWX 2001r podejdzie sprężarka klimy od vw ? np od passata b5 fl ? albo golfa V ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
Problem z partycjami na dyskku.
zainstaluj 64-bitową wersje windowsa.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3 sierpnia ps, ma ktoś może na sprzedaż sprężarkę klimy do 1.9 b6 awx ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz nie trzeba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pepin masz już komplet na MIVW ?
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00