Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a jak mam regulacje wysokości to jest ok ?
  2. ja dygam słupca > poznań już rok i nic.. i po Pozku też sporo..
  3. masakra, aż nie chce mi się wierzyć.. po Poznaniu ?
  4. Maxcudo, nie strasz go tyle miałem kontroli i żaden funkcjonariusz nawet nic nie pisnął o światłach.. Chyba, że mam farta no to jutro możemy się zgadać
  5. leć spać boś zapewne zmęczony
  6. no w końcu prawie rok po zakupie... Czekam za modułem bluetooth i niedługo rezamy z Bartkiem to oraz coming/leaving home
  7. co tam? <spam mode on>
  8. Ulica Krańcowa w Poznaniu na wylocie na Swarzędz
  9. etam, nie ma się czego bać
  10. Widziałem, jeszcze ze złych wieści kolega MaxsteRR miał wypadek pod Zieloną Górą... Na zdjęciach wyglądało to strasznie. Ale na szczęście dzisiaj miał już wyjść ze szpitala.. więcej w wątki B5 Battalionu http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/index3852.html Masakra co się dzieje..
  11. korki w mieście, dżordż majkel w radiu i do przodu !
  12. gratulacje niech służy bezawaryjnie kolejne 300k
  13. też się piszę
  14. nie trze na wybojach nic ? jakie oponki na keskinach ? kurde, tyłek z tymi 11j wygląda obłędnie.. musiałeś poszerzać nadkola lub coś rezać żeby weszło ?
  15. gwint na ile - skręcony ? jakie ET kół ? jakieś dystanse ?
  16. czyli troche rezania jest.. Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?
  17. tak. ale nie ma jeszcze konkretnej daty chyba ? ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- pytanko techniczne.. KIEROWNICA AUDI A6 S-LINE A4 4F0 MULTI AIRBAG KPL. (2858567642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pasiłoby takie coś do a4 b6 ? Wybuchają w końcu te jaśki od nowszych modeli lub z b7 ? Co jest potrzebne do zapodania multifunkcji ?
  18. Pepin, a na jaki termin jest teraz ustalona Bukowina ?
  19. słuchajcie.. agama Aga domaga się spota...
  20. na 60% mam tą alu listwę, odezwij się na PRV, wyślę Ci za free
  21. szybkie pytanko, ile mogę prześmigać na motulu 5w30 ? 12k temu lałem nowy olej i się zastanawiam kiedy powinienem go wymienić na nowy...
  22. branża inna, ale "zakręconość" podobna
  23. przeczytałem od deski do deski. Ciekawe spostrzeżenia oraz nietuzinkowe hobby Zasiadasz w loży Galerii ludzi pozytywnie zakręconych obok siemiana oraz mlodego_droga
  24. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ musi działać W dziale nadwozie w przyklejonych na górze jest topic "pielęgnacja auta"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.