Treść opublikowana przez slo
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
a jak mam regulacje wysokości to jest ok ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja dygam słupca > poznań już rok i nic.. i po Pozku też sporo..
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
masakra, aż nie chce mi się wierzyć.. po Poznaniu ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Maxcudo, nie strasz go tyle miałem kontroli i żaden funkcjonariusz nawet nic nie pisnął o światłach.. Chyba, że mam farta no to jutro możemy się zgadać
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
leć spać boś zapewne zmęczony
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no w końcu prawie rok po zakupie... Czekam za modułem bluetooth i niedługo rezamy z Bartkiem to oraz coming/leaving home
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
co tam? <spam mode on>
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
:kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ulica Krańcowa w Poznaniu na wylocie na Swarzędz
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
etam, nie ma się czego bać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widziałem, jeszcze ze złych wieści kolega MaxsteRR miał wypadek pod Zieloną Górą... Na zdjęciach wyglądało to strasznie. Ale na szczęście dzisiaj miał już wyjść ze szpitala.. więcej w wątki B5 Battalionu http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/index3852.html Masakra co się dzieje..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
korki w mieście, dżordż majkel w radiu i do przodu !
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
gratulacje niech służy bezawaryjnie kolejne 300k
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też się piszę
-
moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
nie trze na wybojach nic ? jakie oponki na keskinach ? kurde, tyłek z tymi 11j wygląda obłędnie.. musiałeś poszerzać nadkola lub coś rezać żeby weszło ?
-
moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
gwint na ile - skręcony ? jakie ET kół ? jakieś dystanse ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli troche rezania jest.. Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. ale nie ma jeszcze konkretnej daty chyba ? ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- pytanko techniczne.. KIEROWNICA AUDI A6 S-LINE A4 4F0 MULTI AIRBAG KPL. (2858567642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pasiłoby takie coś do a4 b6 ? Wybuchają w końcu te jaśki od nowszych modeli lub z b7 ? Co jest potrzebne do zapodania multifunkcji ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, a na jaki termin jest teraz ustalona Bukowina ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słuchajcie.. agama Aga domaga się spota...
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
na 60% mam tą alu listwę, odezwij się na PRV, wyślę Ci za free
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
szybkie pytanko, ile mogę prześmigać na motulu 5w30 ? 12k temu lałem nowy olej i się zastanawiam kiedy powinienem go wymienić na nowy...
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
branża inna, ale "zakręconość" podobna
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
przeczytałem od deski do deski. Ciekawe spostrzeżenia oraz nietuzinkowe hobby Zasiadasz w loży Galerii ludzi pozytywnie zakręconych obok siemiana oraz mlodego_droga
-
Konserwacja lakieru
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ musi działać W dziale nadwozie w przyklejonych na górze jest topic "pielęgnacja auta"