Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pyknął by mi ktoś logi ? kabel gdzieś zawieruszyłem ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
autostrada pusta była, tak na chwile tylko.. Pepin, ale po ponownym starcie wszystko wróciło do normy
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
hehe, no pedobear musi być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IC wymieniony, jednak z małym problemem.. Wracając ze Swarzędza, przy ok 180 - 190km/h nagle stracił moc, vmax ok 110km/h przyśpieszenie prawie nie było. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, przeciągałem na 3 do końca i jest ok.. co to mogło być ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
muszę pyknąć.. ale to niech się trochę ociepli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
założyłem swój wątek o a4 .. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/czarnuch-slo-trakcie-modzenia-254944/#post3187589 możecie mi troche pospamować
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Witam Zimny piątkowy wieczór zmobilizował mnie w końcu do naskrobania czegoś o mojej niuni Audiczka wpadła mi w łapska jakoś w styczniu, po kradzieży wcześniejszej furki. Silnik 1.9 AWX, szyberdach, roletki w drzwiach tył, dzielona kanapa na klucz itp.. Fotek starych nie mam.. wiadomo jak wygląda seria. Na początek wymienione wszystkie filtry, rozrząd itp. Zalany oczywiście olejem Motul. Aktualny wygląd: Plany/Realizacje: - Bixenon -> DONE - Koło 18 s-line, najpierw było srebrne, jest czarne BYŁO - Zawieszenie 1BV -> thx wrclaguna DONE - Sprężyny -45 -> thx wrclaguna DONE - Kolorowy FIS -> DONE - RNS-E wraz z wymianą tunelu, panelu klimy itp -> thx siemian DONE - Domykanie szyber i okien z kluczyka -> DONE - Gałka S-line, najpierw zwykła skórka, potem obszyta pikowaną -> thx raggaman DONE - Kiera obszyta pikowaną skórką -> thx raggaman. Niestety wciąż 4ramienna BYŁO - Ręczny obszyty pikowaną skórką -> thx raggaman DONE - HID 4300K + malowanie środków lamp na czarno -> thx Gwerty BYŁO - Podświetlanie tablicy tył LED -> thx ASO DONE - LEDowe podświetlanie wnętrza, nóg DONE - Nowe guziki ESP, awaryjki, nowy wizytownik, kubek -> thx siemian BYŁO/STRIKE] ESP, kubek i wizytownik podświetlane w chromie -> thx biggman DONE - Wycieraczki AERO DONE - Zapalniczka zamiast sterowania małą navi na fisie -> thx Bart-S DONE - Coming/leaving home -> thx Bart-S DONE - Mapki 2013 do RNSe z fotoradarami -> thx Pepin DONE - LEDy w halogenach BYŁO - Telefon bluetooth w RNS-E -> thx Bart-S DONE - Turbosprężarka od silnika BRD -> thx srb38vx oraz Inkognito Dem-Car Customs DONE - FMIC -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Nowy wałek rozrządu + szklanki -> DONE- Wycięcie kata -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Zaślepienie zaworu EGR -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Kierownica 3ramienna z czerwoną nicią -> thx P-U-M-A DONE - Felgi 8J 18' ET35 RS4 -> DONE - Włącznik AUTO -> DONE - Lusterko fotochrom -> DONE - LED w postojówkach -> DONE - Roleta z siatką -> DONE - Podgrzewane lustra -> DONE - Prawe lustero asferyczne podgrzewane -> DONE - Nowe łożyska tył -> DONE - Nowe linki ręcznego -> DONE - Tuner TV z modułem sterowania guzikami RNSe -> thx sgx DONE W trakcie: - Podświetlenie nawiewów - Wywalenie tylnej wycieraczki - Dystanse tył 10mm Plany: - Ciemne szyby - Bose - ... ? Inne fotki: S-line 18 ET43 na pierwszy sezon 1BV + Springi -45/50: Allroad Zawieszenie już na aucie S-line 18 pomalowane na czarno Koła na lato Lampy w wersji black by Gwerty Bixenon Bixenon Montaż FMICa Montaż FMICa Po lewej AWX, po prawo BRD CLH Led CLH z bielutkimi żarówkami Więcej zdjęć wkrótce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam wolne w sumie. moglbym się pisać, jeśli jutro odbiore auto od mechanika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro będzie do odbioru. a kiedy odbiore.. jutro albo poniedziałek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już prawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, dzwoniłem i podjechałem do nich bo mieli ładną używkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja wiem który to Kuba ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, dzięki za numer. Dużo było ludzi, nie wiedziałem kogo pozdrowić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, jest kilka.. będę musiał jechać jutro do Poz i popatrzeć. np tu: AUDI A4 A6 1.9 TDI INTERCOOLER IGŁA!!! (2846206551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy, potrzebuje intercoolera do 1.9 AWX. znacie jakieś sklepy z częściami do VAGa ? może być używane, żeby do wiosny polatało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe no pewnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nic nie wiadomo. Dzwoniłem do nich, za chwile mi facet oddzwoni i powie co jest grane. ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- EDIT, padł intercooler
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na szrocie jak sama nazwa wskazuje jest szrot- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojnie jechaliśmy, luzik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to jak masz dwa to musisz kupic z dwoma guzikami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ile guzików na nim masz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a teraz jaki masz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miejmy nadzieje.. niestety dużo wskazuje na turbo..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, cos pierdykło przy przyśpieszeniu, śmierdzi spalonym paliwem, falują obroty, zero mocy i dziwny dźwięk.. Wielkie dzięki dziś dla Vario oraz Bart-S ! a4-klub assistance - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00