Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy... Super, BT i lusterko to sprawa drugorzędna, silnik musimy ogarnąć po drodze jest to zawsze wpadam na szybką kawkę i fajeczkę
  2. no tekst pierwsza klasa
  3. Czaję, w takim razie wszystkie biegi jest ok, każdy zakres obrotów, mocne przeciąganie do odcinki.. Podczas luźnej jazdy np 100km/h na 5 biegu raz na jakiś czas jest tak jakby spadek mocy na małą część sekundy.. No i odcinka przy piłowaniu na autostradzie. Okej, byłoby idealnie bo się wybieram do Poz
  4. bokiem prawie przez to rondo szli.. na dwóch kołach !! Bartek apropo mojego problemu i diagnostyki vag.. Przegoniłem dzisiaj autko po autostradzie, przy 170-180km/h łapie prawdopodobnie notlauf. Po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy.. Zauważyłem też że samochód inaczej reaguje pedał gazu. Trochę ospale, ale jak wkręci się na obroty jest wszystko w normie.
  5. Bart-S przyuważony dzisiaj o 15.40 we Wrześni rondo Daszyńskiego/Gnieźnieńska
  6. nie nie, 18. nie ori.
  7. ET35 ale jakbyś nie sprzedał do wiosny to możemy się zgadać i zobaczyć czy by banglało bez problemów.. Wtedy mogę łyknąć
  8. Mi wsio ryba
  9. King Cross jest ok. Pytanko tylko o godzinę..
  10. a jest 18-19 rano ?
  11. a jakby zrobić spota o 18-19 ? Czy nie bardzo ?
  12. wjechał nowy felunek na wiosnę
  13. jeden będzie na graty
  14. u mnie z niedzielą lipa. do Poz się dzisiaj wybieram na jakieś mini zakupki
  15. Daniel, a nie za mocno one dają ?
  16. ale o co chodzi ? tak, widzimy zdjęcie. Przecież one są srebrne.. Chyba że chciałeś środek z czarnego na srebrne ? Jeśli chcesz tak to lepiej te MAMy sprzedaj w oryginale i kup coś innego
  17. chyba nikt
  18. zaczyna się robić ciekawie rezaj rezaj
  19. Daniel miałbyś jakieś fotki bliższe tych kół 19 ? Też myślę o takim rozmarze/naciągu i chciałbym zobaczyć jak to tam siedzi
  20. hmm oki, ale w godzinach wieczornych jakos 17 - 18 ? żeby wytrzeźwieć
  21. Daniel, jakie ET felg na tej focie ? albo jakie dystanse ?
  22. Wszystkiego dobrego, spokojnych i rodzinnych Świąt Wam życzę koleżanki i koledzy !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.