Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy... Super, BT i lusterko to sprawa drugorzędna, silnik musimy ogarnąć po drodze jest to zawsze wpadam na szybką kawkę i fajeczkę
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no tekst pierwsza klasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czaję, w takim razie wszystkie biegi jest ok, każdy zakres obrotów, mocne przeciąganie do odcinki.. Podczas luźnej jazdy np 100km/h na 5 biegu raz na jakiś czas jest tak jakby spadek mocy na małą część sekundy.. No i odcinka przy piłowaniu na autostradzie. Okej, byłoby idealnie bo się wybieram do Poz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bokiem prawie przez to rondo szli.. na dwóch kołach !! Bartek apropo mojego problemu i diagnostyki vag.. Przegoniłem dzisiaj autko po autostradzie, przy 170-180km/h łapie prawdopodobnie notlauf. Po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy.. Zauważyłem też że samochód inaczej reaguje pedał gazu. Trochę ospale, ale jak wkręci się na obroty jest wszystko w normie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S przyuważony dzisiaj o 15.40 we Wrześni rondo Daszyńskiego/Gnieźnieńska
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
nie nie, 18. nie ori.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
ET35 ale jakbyś nie sprzedał do wiosny to możemy się zgadać i zobaczyć czy by banglało bez problemów.. Wtedy mogę łyknąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi wsio ryba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
King Cross jest ok. Pytanko tylko o godzinę..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jest 18-19 rano ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakby zrobić spota o 18-19 ? Czy nie bardzo ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
wjechał nowy felunek na wiosnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeden będzie na graty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie z niedzielą lipa. do Poz się dzisiaj wybieram na jakieś mini zakupki
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Daniel, a nie za mocno one dają ?
-
Powidzcie co sądzicie o takim wyglądzie :)
ale o co chodzi ? tak, widzimy zdjęcie. Przecież one są srebrne.. Chyba że chciałeś środek z czarnego na srebrne ? Jeśli chcesz tak to lepiej te MAMy sprzedaj w oryginale i kup coś innego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
chyba nikt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
zaczyna się robić ciekawie rezaj rezaj- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Daniel miałbyś jakieś fotki bliższe tych kół 19 ? Też myślę o takim rozmarze/naciągu i chciałbym zobaczyć jak to tam siedzi- Spoty Słupecko - Konińskie
hmm oki, ale w godzinach wieczornych jakos 17 - 18 ? żeby wytrzeźwieć- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
nie obciera ?- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Daniel, jakie ET felg na tej focie ? albo jakie dystanse ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego, spokojnych i rodzinnych Świąt Wam życzę koleżanki i koledzy ! - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !