Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak działa system Piloted Parking w praktyce - YouTube
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
mało tego że chodzi, on wygłasza jakieś orędzie do mikrofonu !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, tam nie można parkować. Zrobili sieczkę, wszyscy dostali Jutro wychodzę z inicjatywą, żeby stawiać samochody normalnie tu na Berlinga, tam nie ma zakazu ani nic. Nawet gliniarz tak podpowiedział.. Jak zablokujemy ruch to się im odechce mandatów..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze, daleko nie mam w razie czego 20min i jestem lol, dostałem 100zł i 1pkt za parkowanie pod blokiem Audi zdążyłem przeprowadzić, ojca furmankę już nie. co za &%^@#*! !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
P-U-M-A dopiero jutro ją wyśle kurierem więc na piątek będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki Arek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam i to w jakim sniegu... jak odsapniesz i będziesz miał części dla mnie to daj znać fotela nie dałem rady jeszcze rozebrać bo nie mam gdzie, w razie czego będę dzwonić. Jak byś miał 30min na logi to też daj znać bo coś mi się pieprzy w motorowni:hi:
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
siepasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
si, ja niedługo będę wymieniał na taki, ale ori trzeba kupić bo te za 50zł to się pewnie po miesiącu rozwalają- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek, i jak kluczyk ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi też raczej- Audi a4 b6, 2003r radio
Raczej wystrzegałbym Cie przed kupowaniem tego typu sprzętu "no-name".. Na 2 din jest Alpine np ALPINE CDE-W233R NOWOŚĆ 2012 2DIN EXTRA 5 GRATISÓW (2912870837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub JVC JVC KW-R600BTE 2DIN USB MP3 BLUETOOTH KW-R600BT (2931410110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Do tej ceny nie kupisz dobrej stacji multimedialnej niestety.. Możesz spróbować jakieś chinskie bez firmówki ale nie wiadomo ile to pociągnie..- Audi a4 b6, 2003r radio
chyba większość tu ma a4, bo to a4 klub Hmm, do 400 to ciężko będzie..- Audi a4 b6, 2003r radio
nie będzie za duże, jedyny problem to dopasować stelaż oraz ramkę żeby ładnie się komponowało- Audi a4 b6, 2003r radio
teraz chodzi. Jednym z najlepszych pomysłów na radio w Twoim wozie jest oryginalne RNS-E. Koszt to ok 1500zł Z filmami nie jest już tak łatwo bo musisz wtedy dokupić tuner/odtwarzacz DVD, odblokowanie TV itp.- Audi a4 b6, 2003r radio
podmienić to musisz najpierw linka do fotki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE ....... POZDRO Z SE -SORRY ZA CAPS-A Może być fantastic, miałbyś czas jakoś na mój schowek ? w lutym będe w PL - czekałem na telefon aż go wyciągniesz ale zalatany teraz byłem, 1 lutego jak wrócę to możemy zadziałać Ja też zapomniałem i troche roboty chyba miałem.. Okej, odezwę się w lutym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MUSIMY SIE KIEDYŚ POZBIERAĆ WSZYSCY Z PN, PWR I PSL I Z TURKA I W KOŁO I ZROBIĆ JAKIŚ SPOT TAKI ŻE ....... POZDRO Z SE -SORRY ZA CAPS-A Może być fantastic, miałbyś czas jakoś na mój schowek ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. slo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed 15 mogę wlecieć na kontrole- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja połączyłem jedno z drugim zimne piwko u Bart-Sa- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
zapala pepsi i wd40, póki co ani drgnie ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ---------- środeczek trochę brudny - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !