Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )
na poznańskim się zapytaj, jest nas paru- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Daniel, Ja z Bartkiem + Gwerty będziemy ok 16.30, Pepin dojedzie ok 18- A4 B5 TDI by a4-freunde
ok, to kolega może sobie przykleić audi ładna, z naklejek zostaw hand wash only i styka- A4 B5 TDI by a4-freunde
tych naklejek trochę dużo.. nurburgring.. byłeś, że przykleiłeś ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stickerbomb ble- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakies typki pożyczyli sobie wycieraczki. akurat ze miaszkam niedaleko i lezały w garażu to wsparłem kolege. ja jebie co za ludzie :facepalm:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, ładuje akku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, będę.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elegancko Bartek lecimy razem do Swaja czy jak ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario approved ? arek nie mozesz na jutro urlopu sobie zalatwic ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ? Zobaczymy jak szybko uwiniemy się z MCE i logami. Gdyby kanał był wolny - OK, a tak trzeba będzie troszkę improwizować. No chyba, że Vario nas wpuści i u niego będzie można pogrzebać. To już od Varia zależy.. Pepin, nie wiem , nie śpieszy się z tymi mapkami w razie czego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty, twój cukiereczek już zrobiony ? Warto by jakąś sesje foto odwalić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może być. jak by stara dwójka była czarna to pyknęlibyśmy w końcu te logi..- 18'' i problem z oponkami...
225/40/18- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Bartek, kiedy mam wpaść ?- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
o, moje foty z Vag Eventu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuźwa, muszę być w łodzi w niedziele.. ;/ łódź K%R#A- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tak, powinno być wszystko ok, bez błędów na kompie.- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
żeby nie było że nic nie robimy.. CLH podłączone, czekamy na moduł z odpowiednią końcówką żeby latało. W międzyczasie wpadły LEDy w przeciwmgielnych, nowa dysza spryskiwaczy tył, wycieraczka na tył od Q5.. Z tym, że jest problem z demontażem starej Dzięki wielkie dla Bart-Sa za montaż CLH oraz rezystorki do LEDów..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin to kiedy można odebrać mapki ? w weekend chyba będę w poz- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
ano trudno a masz teraz 5b ?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
zamieniłem się z kimś kto potrzebował 6b mogłeś pisać- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
w międzyczasie dostałem nareszcie mały rarytasik.. emblemat 5b na gałę s-line - poszukuje klubowiczow ze miejscowosci ( śrem )