Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. na poznańskim się zapytaj, jest nas paru
  2. siema Daniel, Ja z Bartkiem + Gwerty będziemy ok 16.30, Pepin dojedzie ok 18
  3. ok, to kolega może sobie przykleić audi ładna, z naklejek zostaw hand wash only i styka
  4. tych naklejek trochę dużo.. nurburgring.. byłeś, że przykleiłeś ?
  5. stickerbomb ble
  6. jakies typki pożyczyli sobie wycieraczki. akurat ze miaszkam niedaleko i lezały w garażu to wsparłem kolege. ja jebie co za ludzie :facepalm:
  7. ok, ładuje akku
  8. ok, będę.
  9. elegancko Bartek lecimy razem do Swaja czy jak ?
  10. vario approved ? arek nie mozesz na jutro urlopu sobie zalatwic ?
  11. O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ? Zobaczymy jak szybko uwiniemy się z MCE i logami. Gdyby kanał był wolny - OK, a tak trzeba będzie troszkę improwizować. No chyba, że Vario nas wpuści i u niego będzie można pogrzebać. To już od Varia zależy.. Pepin, nie wiem , nie śpieszy się z tymi mapkami w razie czego
  12. O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. Blututa próbujemy zrobić bez wiązki ?
  13. Gwerty, twój cukiereczek już zrobiony ? Warto by jakąś sesje foto odwalić
  14. może być. jak by stara dwójka była czarna to pyknęlibyśmy w końcu te logi..
  15. dzięki Bartek, kiedy mam wpaść ?
  16. kuźwa, muszę być w łodzi w niedziele.. ;/ łódź K%R#A
  17. tak, powinno być wszystko ok, bez błędów na kompie.
  18. żeby nie było że nic nie robimy.. CLH podłączone, czekamy na moduł z odpowiednią końcówką żeby latało. W międzyczasie wpadły LEDy w przeciwmgielnych, nowa dysza spryskiwaczy tył, wycieraczka na tył od Q5.. Z tym, że jest problem z demontażem starej Dzięki wielkie dla Bart-Sa za montaż CLH oraz rezystorki do LEDów..
  19. Pepin to kiedy można odebrać mapki ? w weekend chyba będę w poz
  20. ano trudno a masz teraz 5b ?
  21. zamieniłem się z kimś kto potrzebował 6b mogłeś pisać
  22. w międzyczasie dostałem nareszcie mały rarytasik.. emblemat 5b na gałę s-line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.