Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem przed chwilą na oględzinach u Varia. Jest kosa fajnie wygląda.
-
Zderzak z B7 do B6
nie rób tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, wczoraj zamówiłem dzisiaj była u mnie. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Musashi, a na FMIC się znasz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tej aukcji: A4 S4 AVANT CABRIO QUATTRO OSŁONA SILNIKA 150109 (2956803723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. niby nr części się zgadza.. szybko wysłali, szybko przyszło siódemką.. Do Twojego też gościu ma osłone A4 S4 SUPERB PASSAT B5 OSŁONA SILNIKA +SPINKI (2957870305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i też się numer zgadza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w B6 mam inną, kupiłem jakieś gówno za 70zł zobaczymy, może będzie pasować.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan, ja rozwaliłem przedwczoraj osłonę pod silnik, nie jesteś sam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spokojnie, dostosuje się Musa, co myślisz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala. ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Panowie i Panie coś mało nas w wątku Bukowinowym Trzeba coś z tym zrobić hehe W końcu kto jedzie ? Musashi, gdzie kupić te śruby/uszczelki/rurkę itp ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Done. No to teraz czekam aż będziesz miał chwilę żeby to ogarnąć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi, serio ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
muszelka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario, kiedy kończysz Gwertylota ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto jest chętny na pomoc w wymianie turbinki u mojego klekota? nie chce płacić tym zdziercom
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
co ty za mało
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
co z tym kuwa jest , ja też mam 2:facepalm: My z bartasem już 3 sztuki
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
oks
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
trudno odslyłać gościowi ? w sumie no to może być już bez tego fotochromu... W razie jak się pojawi gdzieś to kupimy
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
lipa, nic nie da się przeszczepić ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Problem z turbo, pytanie o BRD
ciężko to turbo zmienić ? ile powinni krzyknąć za podmiankę turba ?- Problem z turbo, pytanie o BRD
:kox: FMIC najgorzej dopasować..- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
niedługo będzie lepiej. turbo z BRD kupione :naughty:- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
gleba już jest. nowe koła w garażu, czekam na wiosne:)- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
wywala wywala. potrzeba rezystor. bez rezania dostępny jest tutaj ---> REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie wiem czy mocniej, wymieniałem odrazu halogen bo stary był już rozwalony i cieknący. dobrze świeci, ja jestem zadowolony. - Problem z turbo, pytanie o BRD