Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. byłem przed chwilą na oględzinach u Varia. Jest kosa fajnie wygląda.
  2. nie rób tego
  3. tak, wczoraj zamówiłem dzisiaj była u mnie. ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Musashi, a na FMIC się znasz ?
  4. z tej aukcji: A4 S4 AVANT CABRIO QUATTRO OSŁONA SILNIKA 150109 (2956803723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. niby nr części się zgadza.. szybko wysłali, szybko przyszło siódemką.. Do Twojego też gościu ma osłone A4 S4 SUPERB PASSAT B5 OSŁONA SILNIKA +SPINKI (2957870305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i też się numer zgadza
  5. Ja w B6 mam inną, kupiłem jakieś gówno za 70zł zobaczymy, może będzie pasować.
  6. Banan, ja rozwaliłem przedwczoraj osłonę pod silnik, nie jesteś sam
  7. Spokojnie, dostosuje się Musa, co myślisz ?
  8. Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala. ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.
  9. :hi:Panowie i Panie coś mało nas w wątku Bukowinowym Trzeba coś z tym zrobić hehe W końcu kto jedzie ? Musashi, gdzie kupić te śruby/uszczelki/rurkę itp ?
  10. Done. No to teraz czekam aż będziesz miał chwilę żeby to ogarnąć.
  11. Musashi, serio ?
  12. muszelka
  13. vario, kiedy kończysz Gwertylota ?
  14. kto jest chętny na pomoc w wymianie turbinki u mojego klekota? nie chce płacić tym zdziercom
  15. co z tym kuwa jest , ja też mam 2:facepalm: My z bartasem już 3 sztuki
  16. trudno odslyłać gościowi ? w sumie no to może być już bez tego fotochromu... W razie jak się pojawi gdzieś to kupimy
  17. lipa, nic nie da się przeszczepić ?
  18. ciężko to turbo zmienić ? ile powinni krzyknąć za podmiankę turba ?
  19. :kox: FMIC najgorzej dopasować..
  20. niedługo będzie lepiej. turbo z BRD kupione :naughty:
  21. gleba już jest. nowe koła w garażu, czekam na wiosne:)
  22. wywala wywala. potrzeba rezystor. bez rezania dostępny jest tutaj ---> REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie wiem czy mocniej, wymieniałem odrazu halogen bo stary był już rozwalony i cieknący. dobrze świeci, ja jestem zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.