Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Vario, to wiadome przecież nie będziesz mi psikał wgnioty na progu
  2. coraz bardziej mnie kusi, żeby olać turbo, fmica oraz chipa i jechać do Varia..
  3. co tak cicho tu dzisiaj ?
  4. srebrne są ładne czarnych chyba nie chce bo miałem, jedynie może jakiś szaro stalowy
  5. tamten sezon był na czarno, ten może być na jasno. Tylko że Vario jeszcze mnie namawia na coś innego
  6. tak, ale nie ma czerwonych szwów.. ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 23:36 ---------- Koledzy mam dylemat.. Felgi na lato zostawiać ori kolor czy sikać jakimś black mat lub gunmetal ?
  7. no też niezły libero offroad
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoko jak coś to pisz na PW
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pamiętam jak to jest jak się wpisze źle hasło. a wpisz hasło np w wordzie i zobacz czy dobrze się piszą literki z i y
  10. Maxcudo, jeśli subaru to tylko libero !! to jest fura dopiero ! i ma quattro
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic więcej CI chyba nie pomożemy. A komp nowy/uzywany? Dziwnie że sieć widzi a nie chce się połączyć.. Klawiatura polska w netbooku ? może jakaś literówka w haśle, zamieniony igrek z zetem. jest Y lub Z w haśle ? pamiętaj że hasło jest też wrażliwe na duże i małe litery.
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może sterowniki hmm, kurde cieżko. Wina musi leżeć po stronie netbooka jak mówisz, że wszystko inne śmiga
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mlody, lepiej nie bo jak będzie miał jakąś kablówkę, która daje dostęp na jeden adres MAC, to będzie musiał znowu sklonować maka i się zaczną schody.
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    np. dziś dziełem matki tel żeby sprawdzić i się normalnie połączyło, nie musiałem nic wprowadzać itd. tak ma wbudowana kartę. Widzi sieci normalnie tylko jak pisze hasło, łączy sie ale nie połączy. co to jest "firewalla" ? czaję. Firewall to zabezpieczenie które jest standardowo w windowsie. Zapora ogniowa po angielsku, broni kompa przed atakami z zewnątrz. I ona może nie przepuszczać neta. W panelu sterowania > system i zabezpieczenia > zapora systemu windows. Wyłącz ją, może coś to da
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mlody, to raczej niemożliwe. jozek musiałby mieć 255 sprzętów ciągnących neta
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak telefon chodzi i nie wprowadzałeś go wcześniej do routera to ten netbook też powinien chodzić.. Czyli MAC nam tu nic nie daje bo router nie ma ustawionego filtrowania MAC skoro telefony wszystkie oraz inne obce urządzenia działają..
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie, nie reset tylko restart a inne urządzenia chodzą na tej wifi tak ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tym malym pierdolitkiem co się wciska długopisem ? to zresetuje wtedy wszystko czyli hasło, filtrowanie MAC (jeśli jest). Będzie tak jak ze sklepu. ---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ---------- zrestartuj router odłączając na 10sek go od prądu.
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak, może być hasło plus dodatkowo na MACa. Co to za sieć ? neo, kablówka ? kto tworzył sieć ?
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC, taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.
  22. też bym mógł ?
  23. PEpin dobrze wiedzieć AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 HAMULCE PORSCHE 345MM 6TŁ (2984539250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :kox:
  24. Arek, spałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.