Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario, to wiadome przecież nie będziesz mi psikał wgnioty na progu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coraz bardziej mnie kusi, żeby olać turbo, fmica oraz chipa i jechać do Varia..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak cicho tu dzisiaj ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
srebrne są ładne czarnych chyba nie chce bo miałem, jedynie może jakiś szaro stalowy
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tamten sezon był na czarno, ten może być na jasno. Tylko że Vario jeszcze mnie namawia na coś innego
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tak, ale nie ma czerwonych szwów.. ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 23:36 ---------- Koledzy mam dylemat.. Felgi na lato zostawiać ori kolor czy sikać jakimś black mat lub gunmetal ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no też niezły libero offroad
-
B6 DIVISION
spoko jak coś to pisz na PW
-
B6 DIVISION
nie pamiętam jak to jest jak się wpisze źle hasło. a wpisz hasło np w wordzie i zobacz czy dobrze się piszą literki z i y
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maxcudo, jeśli subaru to tylko libero !! to jest fura dopiero ! i ma quattro
-
B6 DIVISION
nic więcej CI chyba nie pomożemy. A komp nowy/uzywany? Dziwnie że sieć widzi a nie chce się połączyć.. Klawiatura polska w netbooku ? może jakaś literówka w haśle, zamieniony igrek z zetem. jest Y lub Z w haśle ? pamiętaj że hasło jest też wrażliwe na duże i małe litery.
-
B6 DIVISION
może sterowniki hmm, kurde cieżko. Wina musi leżeć po stronie netbooka jak mówisz, że wszystko inne śmiga
-
B6 DIVISION
Mlody, lepiej nie bo jak będzie miał jakąś kablówkę, która daje dostęp na jeden adres MAC, to będzie musiał znowu sklonować maka i się zaczną schody.
-
B6 DIVISION
np. dziś dziełem matki tel żeby sprawdzić i się normalnie połączyło, nie musiałem nic wprowadzać itd. tak ma wbudowana kartę. Widzi sieci normalnie tylko jak pisze hasło, łączy sie ale nie połączy. co to jest "firewalla" ? czaję. Firewall to zabezpieczenie które jest standardowo w windowsie. Zapora ogniowa po angielsku, broni kompa przed atakami z zewnątrz. I ona może nie przepuszczać neta. W panelu sterowania > system i zabezpieczenia > zapora systemu windows. Wyłącz ją, może coś to da
-
B6 DIVISION
Mlody, to raczej niemożliwe. jozek musiałby mieć 255 sprzętów ciągnących neta
-
B6 DIVISION
nie mam pojęcia. Tzn jak ktoś do Ciebie przychodzi obcy i mu podasz hasło do sieci to normalnie się łączy tak ? netbook ma wbudowaną kartę bezprzewodową czy dokupywałeś ją na USB ? Wyłącz firewalla jeszcze i zrób wyjątek w programie antywirusowym bo on może świrować coś
-
B6 DIVISION
jak telefon chodzi i nie wprowadzałeś go wcześniej do routera to ten netbook też powinien chodzić.. Czyli MAC nam tu nic nie daje bo router nie ma ustawionego filtrowania MAC skoro telefony wszystkie oraz inne obce urządzenia działają..
-
B6 DIVISION
właśnie, nie reset tylko restart a inne urządzenia chodzą na tej wifi tak ?
-
B6 DIVISION
tym malym pierdolitkiem co się wciska długopisem ? to zresetuje wtedy wszystko czyli hasło, filtrowanie MAC (jeśli jest). Będzie tak jak ze sklepu. ---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ---------- zrestartuj router odłączając na 10sek go od prądu.
-
B6 DIVISION
tak, może być hasło plus dodatkowo na MACa. Co to za sieć ? neo, kablówka ? kto tworzył sieć ?
-
B6 DIVISION
jak sieć nie jest zabezpieczona i się nie chce połączyć to jest najprawdopodobniej filtrowanie MAC, taK, ipconfig na komputerze na którym net jeszcze nie działa. spisujesz adres MAC karty bezprzewodowej, (pewnie będziesz miał sieciową i bezprzewodową, nie pomyl) potem 192.168.1.1 lub podobne, haslo masz na odwrocie routera, (admin admin albo admin password). Potem wprowadzasz adres mac w odpowiednie pole, reset routera i musi działać.
-
System operacyjny Android
też bym mógł ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
to było 8 lat temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PEpin dobrze wiedzieć AUDI A4 S4 RS4 B5 B6 B7 HAMULCE PORSCHE 345MM 6TŁ (2984539250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek, spałem