Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Możesz telefonem też odbierać i kończyć połączenia - do pełni szczęścia multifunkcja by się przydała a tutaj 3-ramiona więc d*pa. Pochwaliłbyś się kierą ...aby rozłączyć się z BT w trakcie jazdy wystarczy, że w telefonie wyłączysz bluetootha. si, to wiem Kiera jak kiera, bardziej się jaram blutufem
  2. dzisiaj zapodałem nową kierę od P-U-M-Y.. muszę pomyśleć, w grę wchodzi jedynie multifunkcja z B7, ale to ~1000zl, zobaczymy na wiosnę
  3. odbieram naciśnięciem guzika w RNSe
  4. chyba tak można też, bo dzwoni i wibruje mi też w kieszeni
  5. wiem właśnie a w razie czego, mogę na na telefonie tez odebrać połączenie ?
  6. Bluetooth ogarnięty. Bardzo użyteczny mod. Wielkie podziękowania dla Pana Bart-S !
  7. :whistling: Srebrne Spinki do mankietu auto 05 samochód audi (2956574569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. MODNE SPORTOWE SPINKI DO MANKIETÓW KOSZULI AUDI (2952796546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SPINKI DO MANKIETÓW AUDI R8 - Q3290700100 - (2905905578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:
  8. ja mam jakąś robotę video, ale nie wiem do której więc może może.. ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- ee jednak nie dam rady
  9. Tak widzimy, captain obvious ;-)
  10. chodziło mi bardziej o to, że na pierwszej focie rejkę widać, a na drugiej zamazana
  11. numery zlikwidowałeś profesjonalnie
  12. Arek trzeba było odśnieżyć tą szybę pasażera zanim zacząłeś latać bokiem..
  13. Bartek, gdybym miał garaż to mógłbym sam w spokoju podłubać. A tak nie mam gdzie, dlatego się pytam o ewentualną pomoc.
  14. ogłoszenia parafialne: kto mi pomoże założyć FMIC do mojego paździocha ? oczywiście nie za darmo.
  15. A ja niestety nie dam rady wlecieć jutro, odwołali mi zajęcia bo coś tam. Ale można by się z Gwertym jakoś indziej umówić na sesyjkę
  16. używka, tak sprawdzony, z forum
  17. p&p oprócz węża
  18. miała miała, zdjąłem tylko żeby sprawdzić luz. a co ?
  19. kurier przyniósł mi dzisiaj jakieś żelastwo do domu..
  20. a w jakim zakresie? ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- praktycznie, jestem na drugim biegunie poznania. hm, czyli oprocz checi podniesienia mocy, z turbina jest problem? ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- pamietam ze pisales objawy na PW, wskazywalo na problem z dziura w dolocie, napisz dokladnie co sie dzieje. sa tryby awaryjne? masz logi? dzwiek jest staly? z jakiego rejonu silnika? szuranie, stukanie? Po władowaniu turbo z BRD, warto założyć FMIC i szukam kogoś kto pomógłby mi to też ogarnąć.. problem ma turbina seryjna, ta co siedzi w moim silniku AWX. Dlatego chcę założyć dmuchawę od BRD, potem robić chipa. Tak, szuranie jest od roku, mówią że to coś z kolektorem. Inna sprawa to dźwięk turbiny, metaliczne szuranie podczas działania turbosprężarki. Dźwięk dochodzi z przodu z prawej strony siedząc na fotelu kierowcy. Przy mocniejszym przyśpieszeniu komp wywala tryb awaryjny, jedzie max 100-130km/h oraz nie ma przyspieszenia. Logów jeszcze nie mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.