Treść opublikowana przez slo
-
Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
napisz do kolegi Sata z forum vwgolf
-
Vectra C 1.9 CDTI Problem z przyśpieszaniem przy niskich obrotach
pewnie, Copy -> paste tam widzę że jest mniejsze zainteresowanie niż tutaj ;D No założyłem temat, w końcu chcę mu zrobić ten samochód bo jak mam gdzieś nim jechać to grrr, nie jedzie..
-
Vectra C 1.9 CDTI Problem z przyśpieszaniem przy niskich obrotach
CHECK nie wyskakuje, kiedyś chyba wyskakiwała ale już jest czysto. Nic nie szarpie, dwumas ze sprzęgłem ma przejechane z 30-40k km.. Nie pamiętam w jaki sposób bo dałem to mechanikowi do zrobienia.
-
Vectra C 1.9 CDTI Problem z przyśpieszaniem przy niskich obrotach
Witam, Mam problem a raczej mój ojciec, posiadający Vectrę C Z19DTH. Vectra mojego taty wolno wkręca się na obroty, bardzo słabo przyśpiesza w okolicach 1200-3000 obrotów. Powiecie, że tak powinno być ? Tak powinno, ale nie w takim stopniu jak tu. Audi A4 B6 130konne które jest sto razy szybsze od Vectry ojca. Jeszcze kiedyś to vectra zjadała audi więc mam porównanie. Żeby zaczęła jechać (np na 2 biegu) trzeba poczekać kilka sekund z pedałem w podłogę aż załapie i dopiero jedzie.. Pamiętam jak kiedyś trzeba było walczyć o trakcje przy zmianie biegu z 1 na 2, Teraz jest całkowicie inaczej.. Nie robiłem logów, bo nie mam do interfejsu, na fisie nic nie wyskakuje niedobrego. Przeczyściłem mu EGR ale to nic nie dało.. Wie ktoś co to może być ? Pozdrowienia
-
B6 DIVISION
jesteś bogiem Dajcie lina do etki online. Albo jak ktoś jest oblatany to może sprawdzi mi tego węża zaraz za turbiną do AVF 2004r. IFI :: Free services
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
Darek spokojnie Czyszczenie turbo to jakaś skomplikowana sprawa ? Czy samemu można spróbować ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mogę coś nagrac za dwie wejściówki i np jakąś koszulkę to odpoczynek od komercyjnego szitu czyli ślubów, których we wrześniu będę miał dość
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
Na wygraną raczej nie ma szans, ale pobawić się można
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tomek. w nastepnym tygodniu musimy umowic sie na jakąs porzadną sesje b5. w czwartek wstawiam auto do vario na ostateczne skonczenie i dipowanie zimówek. wiec potem trzeba strzelić porzadne foty. no ba, robimy robimy !
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
Witajcie Moja dziewczyna bierze udział w konkursie na facebooku. Potrzebne są LAJKI Chodzi o to zdjęcie: Konkurs "Czterokopytna Zima" | Facebook Najlepiej udostępniać, dawać znajomym itp ) Kazała mi napisać, że jak będziecie lajkować to zrobi Wam super zdjęcia w Bukowinie :naughty: Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
wolę mieć zamówioną w razie czego.
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
Rurka olejowa miało być. Dane z ETKI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, nie potrzebują tam kogoś od video?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za***iście to wyglada..
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
Jeśli chodzi swapa turbo z AWX na BRD potrzebne będą: Rurka zasilająca: 03G 147 771 B - 125zł Uszczelka powrotu to 028 145 757 (10zł) Śruby do powrotu N 905 927 03 po 1,50zł (2szt) Śruby do kolektora N 044 514 5 po 3zł (3szt) klamra mocująca 1J0 145 769 F (3,50zł). oraz 3 śruby w strone wydechu. Dzięki Bart-S
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Pierwsze wrażenie po zobaczeniu tamtego paska:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wszystko w pomarańczu ? nie eee, relingi srebro, ew dekory w kolor
-
B6 DIVISION
Hej, wie ktoś jaki nr ma rurka olejowa oraz śruby turbiny A4 b6 AWX ? Gdzie kupić uszczelki pod nowe turbo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ee, mnie nie będzie jednak
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no niezły ten felunek
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Tak czy siak felga jest do sprzedaży. 1700zł z oponami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Qba strzel sobie z karchera w rękę w takiej odległości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wie ktoś jaki nr mają śruby od turbo oraz ten wężyk od oleju ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli wpadnę to pewnie ogarniesz te dystanse ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyjedź służbowo ale to już nie byłoby audi tylko made in KOREA Dawaj, obczaimy tą KIE ? KIJE? Kię ?