Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. napisz do kolegi Sata z forum vwgolf
  2. pewnie, Copy -> paste tam widzę że jest mniejsze zainteresowanie niż tutaj ;D No założyłem temat, w końcu chcę mu zrobić ten samochód bo jak mam gdzieś nim jechać to grrr, nie jedzie..
  3. CHECK nie wyskakuje, kiedyś chyba wyskakiwała ale już jest czysto. Nic nie szarpie, dwumas ze sprzęgłem ma przejechane z 30-40k km.. Nie pamiętam w jaki sposób bo dałem to mechanikowi do zrobienia.
  4. Witam, Mam problem a raczej mój ojciec, posiadający Vectrę C Z19DTH. Vectra mojego taty wolno wkręca się na obroty, bardzo słabo przyśpiesza w okolicach 1200-3000 obrotów. Powiecie, że tak powinno być ? Tak powinno, ale nie w takim stopniu jak tu. Audi A4 B6 130konne które jest sto razy szybsze od Vectry ojca. Jeszcze kiedyś to vectra zjadała audi więc mam porównanie. Żeby zaczęła jechać (np na 2 biegu) trzeba poczekać kilka sekund z pedałem w podłogę aż załapie i dopiero jedzie.. Pamiętam jak kiedyś trzeba było walczyć o trakcje przy zmianie biegu z 1 na 2, Teraz jest całkowicie inaczej.. Nie robiłem logów, bo nie mam do interfejsu, na fisie nic nie wyskakuje niedobrego. Przeczyściłem mu EGR ale to nic nie dało.. Wie ktoś co to może być ? Pozdrowienia
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś bogiem Dajcie lina do etki online. Albo jak ktoś jest oblatany to może sprawdzi mi tego węża zaraz za turbiną do AVF 2004r. IFI :: Free services
  6. Darek spokojnie Czyszczenie turbo to jakaś skomplikowana sprawa ? Czy samemu można spróbować ?
  7. mogę coś nagrac za dwie wejściówki i np jakąś koszulkę to odpoczynek od komercyjnego szitu czyli ślubów, których we wrześniu będę miał dość
  8. Na wygraną raczej nie ma szans, ale pobawić się można
  9. tomek. w nastepnym tygodniu musimy umowic sie na jakąs porzadną sesje b5. w czwartek wstawiam auto do vario na ostateczne skonczenie i dipowanie zimówek. wiec potem trzeba strzelić porzadne foty. no ba, robimy robimy !
  10. Witajcie Moja dziewczyna bierze udział w konkursie na facebooku. Potrzebne są LAJKI Chodzi o to zdjęcie: Konkurs "Czterokopytna Zima" | Facebook Najlepiej udostępniać, dawać znajomym itp ) Kazała mi napisać, że jak będziecie lajkować to zrobi Wam super zdjęcia w Bukowinie :naughty: Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
  11. wolę mieć zamówioną w razie czego.
  12. Rurka olejowa miało być. Dane z ETKI
  13. Pepin, nie potrzebują tam kogoś od video?
  14. za***iście to wyglada..
  15. Jeśli chodzi swapa turbo z AWX na BRD potrzebne będą: Rurka zasilająca: 03G 147 771 B - 125zł Uszczelka powrotu to 028 145 757 (10zł) Śruby do powrotu N 905 927 03 po 1,50zł (2szt) Śruby do kolektora N 044 514 5 po 3zł (3szt) klamra mocująca 1J0 145 769 F (3,50zł). oraz 3 śruby w strone wydechu. Dzięki Bart-S
  16. Pierwsze wrażenie po zobaczeniu tamtego paska:
  17. wszystko w pomarańczu ? nie eee, relingi srebro, ew dekory w kolor
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, wie ktoś jaki nr ma rurka olejowa oraz śruby turbiny A4 b6 AWX ? Gdzie kupić uszczelki pod nowe turbo ?
  19. ee, mnie nie będzie jednak
  20. no niezły ten felunek
  21. Tak czy siak felga jest do sprzedaży. 1700zł z oponami.
  22. Qba strzel sobie z karchera w rękę w takiej odległości
  23. Wie ktoś jaki nr mają śruby od turbo oraz ten wężyk od oleju ?
  24. jeśli wpadnę to pewnie ogarniesz te dystanse ?
  25. przyjedź służbowo ale to już nie byłoby audi tylko made in KOREA Dawaj, obczaimy tą KIE ? KIJE? Kię ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.