Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. wrzuciłeś na serwer te logi ? Musie bym podrzucił może.. Chyba że nic więcej już się nie da z nich przeczytać
  2. a jak to sprawdzimy ? jeden dźwięk jest na bank z kolektora i występuje u mnie od momentu kupna samochodu. Ten drugi dźwięk jest tylko podczas jazdy i zmiany obciążenia turba (chyba)
  3. To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia?
  4. dla mnie wygrywa kolor, którym psiknęli tą audiczkę
  5. które ? nie pamiętam
  6. młodo zaczynałem hehe
  7. Chmarski ? Kojarzę Cie ze starej gwardii na Cyberfoto ? :]
  8. uff nareszcie koniec weekendu
  9. Gratulacje Michale !
  10. tył mi trochę bardziej zielony wyszedł, już mi się nie chciało poprawiać.
  11. Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład.
  12. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania i lepiej dmuchajo !
  13. kurva, Gwerty może mieć trochę racji...
  14. no robota raggamana !
  15. kiera jest coś w tym stylu: zaraz zmieniam tytuł wątku
  16. niby pierdółka a jeb...(kochania) jest sporo..
  17. Arek poluj na allegro. Jak tam kratki ? ogarnięte ?
  18. no chłopaki na żartach się nie znacie ? mnie nie można urazić
  19. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ? to niemożliwe EDIT, Bart-S szybszy
  20. mam mega luz na dolnym tylnym lewym oraz lekki luz na górnych prawych.. już komplecik chyba bym zapodał, bo po kupnie audi nie wymieniałem nic oprócz końcówek drążków
  21. Koledzy, potrzebuje komplecik wahaczy do a4 b6. Polecicie coś w sensownych pieniądzach ? Na lemfordera mnie nie stać
  22. łe Bananos, no to jak za to siano to idealnie Moja osłona leży ciągle obok biurka Latam po śniegu jak pług !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.