Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wrzuciłeś na serwer te logi ? Musie bym podrzucił może.. Chyba że nic więcej już się nie da z nich przeczytać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak to sprawdzimy ? jeden dźwięk jest na bank z kolektora i występuje u mnie od momentu kupna samochodu. Ten drugi dźwięk jest tylko podczas jazdy i zmiany obciążenia turba (chyba)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla mnie wygrywa kolor, którym psiknęli tą audiczkę- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
które ? nie pamiętam- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
młodo zaczynałem hehe- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
slovik jestem:hi:- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Chmarski ? Kojarzę Cie ze starej gwardii na Cyberfoto ? :]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uff nareszcie koniec weekendu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratulacje Michale !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tył mi trochę bardziej zielony wyszedł, już mi się nie chciało poprawiać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie kombinuj tylko daj to samo co na Interlagosach. To i tak będą zimówki to przyznam sie ze na zime korci mnie turkua na felgi Pokaż przykład.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania i lepiej dmuchajo !- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
kurva, Gwerty może mieć trochę racji...- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
no robota raggamana !- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
kiera jest coś w tym stylu: zaraz zmieniam tytuł wątku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niby pierdółka a jeb...(kochania) jest sporo..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek poluj na allegro. Jak tam kratki ? ogarnięte ?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
no chłopaki na żartach się nie znacie ? mnie nie można urazić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ? to niemożliwe EDIT, Bart-S szybszy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam mega luz na dolnym tylnym lewym oraz lekki luz na górnych prawych.. już komplecik chyba bym zapodał, bo po kupnie audi nie wymieniałem nic oprócz końcówek drążków- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledzy, potrzebuje komplecik wahaczy do a4 b6. Polecicie coś w sensownych pieniądzach ? Na lemfordera mnie nie stać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łe Bananos, no to jak za to siano to idealnie Moja osłona leży ciągle obok biurka Latam po śniegu jak pług ! - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00