Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Chłopaki przyszło lusterko Domin jeszcze raz wielkie dzięki !
  2. ou, na trasie? coś poważniejszego ?
  3. okej, nie ma problemu, nie sprawdzaj
  4. Vario, zabierasz się ze mną na Bukowinę ? btw, na letnim czy zimowym setupie się tam zwykle jeździ ?
  5. Tak. Ale jakiś mniejszy niż M12 do kiery ?
  6. małe mody ale cieszą
  7. nie nie, postoji (postoi?) nawet aktualnie nie mam zapala się na pół sekundy światło mijania
  8. Lusterko powinno być jutro. Dzięki wielkie Domin ! Fotel jutro rozwalimy. Jaki tam jest klucz do tych 4 śrub ? Spline ?
  9. tak, o to mi chodziło ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 22:17 ---------- CLH na miejscu. THX Bart-S !
  10. no równolegle trzeba je wlutować.. czytałem że się nagrzewają fest, ale nie wiedziałem że topią plastik Bartek pytanie apropo CLH.. wsiadam do samochodu (włącznik świateł na zero), wkładam kluczyk, przekręcam na zapłon i światła mijania zapalają się na małą część sekundy, tak jakbym komuś mrugnął.. co to może być ?
  11. Nie wiem czy mi kabelka starczy, jak coś to przedłużę i będzie klasa nie wiedziałem że AŻ tak się to nagrzewa.. masakra Jutro o 12 bierzemy się w końcu za fotel i możemy robić bluta
  12. Bartek, pisałem o H11 w PM, postojówek jeszcze nie robiłem
  13. zalajkowane mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ?
  14. co tam pany, jak leci ?
  15. u mnie też tak jak u Madbara, ikonka radaru to po prostu znak z ograniczeniem prędkości. Rezaliśmy dzisiaj z Arkiem między innymi rezystorki do h11 LED, tylko nie ma do czego przykręcić rezystorka.. zostawiony na 5minut na plastiku zaczyna go topić więc temperatura jest niezła.. Ma ktoś pomysł do czego przykręcić te rezystorki ? Bart-S, nie zdążyliśmy wywalić fotela, walczyliśmy z lampami do wieczora. Jutro zabieramy się za fotel.
  16. 10:00 vario widziałem już w VC
  17. a czemu stało się to akurat w czasie wymiany IC ?
  18. Komunikat trybu awaryjnego wyświetla fis? Bo żadnego błędu nie wywala
  19. Mechanik który robił mi IC mówił że turbo jest w porządku. No i ciągnie normalnie, aż momentami wydaje mi się że za dobrze.. Hmm zacina wie geometria i komp zapodaje tryb awaryjny?
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma mam nadzieję że sprawa z kiera zakończy się bez strat z mojej strony?
  21. Witajcie.. Jakiś czas temu strzelił mi IC podczas dynamicznego przyspieszenia.. Wracając po wymianie przeciagnalem klekota i przy ok 170km/h stracił moc, jechał max ok 100km/h. Po jakimś czasie problem wystąpił także na 4 i 3 biegu podczas ostrego przyspieszania. Traci nagle moc i jedzie jakby miał z 40KM. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy. Nie dzieje się.to przy każdym mocnym przyspieszeniu, ale zdarza się to coraz ciężej. Ponadto zauważyłem jakby się trochę szybciej wkrecal na obroty, ale może mi się tylko wydawać. Na postoju zatelepie co jakiś czas budą i wydaje mi się, że czuć ropę w kabinie. Podejrzewa ktoś co to może być?
  22. Niestety nie.. Zaraz to załatwię... spokojnie, wszystko pod kontrolą. Siano zwróci.. No a ta kiera trochę kosztowny mod.. Na razie chciałem zwykłą 3-ramienną od B6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.