Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. przyjedź służbowo
  2. mam obie SD, jak jest wsadzona jedna to czyta obojętnie czy z lewego czy prawego slotu. Jak są dwie wsadzone to tylko jedną.
  3. u mnie widzi dwie ale z jednej chce odtwarzać.
  4. ja też jeszcze się zastanawiam Pany pytanie.. Mam w rnse włożone dwie karty z mp3, widzi obie ale czyta tylko jedną, byle gdzie wsadzę.. Żeby posłuchać drugiej muszę zamienić karty miejscami albo jedną wyjąć.. czemu tak jest ?
  5. niestandardowy
  6. Zestaw 3 świetlówek ściemnialnych na pilota GOVENA (2980846655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja używam takiego czegoś od 2 lat i świeci bardzo dobrze. Co do ledów mam w kuchni małe dwa światełka ledowe i wydaje mi się że migają..
  7. Bartek przód paska już zrobiony ?
  8. możemy się do nich zapisywać ? byłbym chętny. PW do Sata z forum golfa ?_ ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 23:41 ---------- oki, zapisany. ktoś jeszcze od nas ?
  9. melina u Varia się chłopacy narkotyzują
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to dobrze :decayed: PUMA wysłałeś mi pakę ? Łoo Kur**** Zaraz się skoczę na pocztę :polew: wiedziałem że zapomniałeś skąd ja to znam
  11. Pasek też spadam, trzymaj się.
  12. ładnie tu będę śledzić ! kolorek
  13. nie, nie ma gdzie póki co a troche roboty miałem jeszcze prywatnie. egra chce wytargac razem z turbo i instalowaniem fmica, tylko nie wiem na razie gdzie to wszystko będę robić. Chip będzie jednak w ECU Project. Wahaczy też nie sprawdziłem.. nie miałem czasu zostawić auta bo ciągle coś gdzieś trzeba jechać.. .. A teraz sobie siedzę jak debil i czekam na maila od wykładowcy, który zapewne o 8 rano napisze, że mam być o 8.30 po wpis
  14. Ja też nie wiem jeszcze.. Walczę z silnikiem
  15. pasuje ten wąż od passata w końcu ? Jak sobie poradziliście z tym problemem ?
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to drugie to chyba jakaś samoróbka czyt. bimberek Jaka samoróbka?? Jack Danielsa, Tullamore Dew, Bushmillsa uważasz za samoróbki? Już kiedyś się kłóciłem na ten temat z kimś, że i obie nazwy (whisky i whiskey) są poprawne:wink: Właśnie czekałem aż ktoś to napisze
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też dlatego się tutaj pytam
  18. Dobra, rezamy motorownie
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tzn inaczej, u mnie nie ma nikogo w okolicy kto by mi to zrobił z głową. Oki, napisałem do niego
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może być za $$$. NIe chce oddawać mechanikowi bo nie lubie jak ktoś mi grzebie w aucie A Fmica nigdy nie zakładałem i przydałaby się pomocna dłoń
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto z wlkp i okolic pomoże mi założyć FMICa za jakąś dobrą whisky lub whiskey?
  22. 12:0 jak prawko stracę to będzie na Was
  23. ---------- Post dopisany 31-01-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 22:34 ---------- [h=2]Ankieta: Co rezać ?[/h] - Moc (BRD FMIC CHIP) - Plastidip mat na auto Mam mętlik w głowie, pomóżcie wybrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.