Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyjedź służbowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam obie SD, jak jest wsadzona jedna to czyta obojętnie czy z lewego czy prawego slotu. Jak są dwie wsadzone to tylko jedną.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie widzi dwie ale z jednej chce odtwarzać.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też jeszcze się zastanawiam Pany pytanie.. Mam w rnse włożone dwie karty z mp3, widzi obie ale czyta tylko jedną, byle gdzie wsadzę.. Żeby posłuchać drugiej muszę zamienić karty miejscami albo jedną wyjąć.. czemu tak jest ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestandardowy- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
- Żarówki LED w domu, ktos ma?
Zestaw 3 świetlówek ściemnialnych na pilota GOVENA (2980846655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja używam takiego czegoś od 2 lat i świeci bardzo dobrze. Co do ledów mam w kuchni małe dwa światełka ledowe i wydaje mi się że migają..- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek przód paska już zrobiony ?- Grupowy ChipTuning w EcuProject Wrocław - lista 2013
możemy się do nich zapisywać ? byłbym chętny. PW do Sata z forum golfa ?_ ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 23:41 ---------- oki, zapisany. ktoś jeszcze od nas ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
melina u Varia się chłopacy narkotyzują- B6 DIVISION
to dobrze :decayed: PUMA wysłałeś mi pakę ? Łoo Kur**** Zaraz się skoczę na pocztę :polew: wiedziałem że zapomniałeś skąd ja to znam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pasek też spadam, trzymaj się.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ładnie tu będę śledzić ! kolorek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, nie ma gdzie póki co a troche roboty miałem jeszcze prywatnie. egra chce wytargac razem z turbo i instalowaniem fmica, tylko nie wiem na razie gdzie to wszystko będę robić. Chip będzie jednak w ECU Project. Wahaczy też nie sprawdziłem.. nie miałem czasu zostawić auta bo ciągle coś gdzieś trzeba jechać.. .. A teraz sobie siedzę jak debil i czekam na maila od wykładowcy, który zapewne o 8 rano napisze, że mam być o 8.30 po wpis- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też nie wiem jeszcze.. Walczę z silnikiem- Wąż do turbo BRD ?
pasuje ten wąż od passata w końcu ? Jak sobie poradziliście z tym problemem ?- B6 DIVISION
to drugie to chyba jakaś samoróbka czyt. bimberek Jaka samoróbka?? Jack Danielsa, Tullamore Dew, Bushmillsa uważasz za samoróbki? Już kiedyś się kłóciłem na ten temat z kimś, że i obie nazwy (whisky i whiskey) są poprawne:wink: Właśnie czekałem aż ktoś to napisze- B6 DIVISION
też dlatego się tutaj pytam- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Dobra, rezamy motorownie- B6 DIVISION
Tzn inaczej, u mnie nie ma nikogo w okolicy kto by mi to zrobił z głową. Oki, napisałem do niego- B6 DIVISION
może być za $$$. NIe chce oddawać mechanikowi bo nie lubie jak ktoś mi grzebie w aucie A Fmica nigdy nie zakładałem i przydałaby się pomocna dłoń- B6 DIVISION
Kto z wlkp i okolic pomoże mi założyć FMICa za jakąś dobrą whisky lub whiskey?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
12:0 jak prawko stracę to będzie na Was- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
---------- Post dopisany 31-01-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 22:34 ---------- [h=2]Ankieta: Co rezać ?[/h] - Moc (BRD FMIC CHIP) - Plastidip mat na auto Mam mętlik w głowie, pomóżcie wybrać. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00