Treść opublikowana przez slo
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
zgrabny środeczek będę śledził wątek bo podobna do mojej
-
Szarpie gdy dodaję i ujmuję gazu...
ile czasu jeździsz tym autem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
on pisze na forum i uczy się jednocześnie Dokładnie, a na wykładach odrabiam zaległości z działów pomocniczych chodzisz na wykłady ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma spiny, są drugie terminy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja z kobietą na 95%, wszystko zależy od terminu..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem wiem, Maćka auto jest śliczne, jednak to cały złożony projekt.. Ja chciałem jakieś detale psiknąć, jakiś el felgi, dekory..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba by psiknąć dekory plus coś z karoserii lub kół.. tylko kolor
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
dupeczka jest konkretna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ee będzie wieś z takim malowaniem pomarańczowym
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spróbuj przeskanować spybotem oraz jakims skanerem on line Vario, a co jeśli potraktujemy popsikaną powierzchnie jakimiś silnymi APC lub tar&glue remover ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm.. Dekory we flok orange plus środek felg plastidipem na orange? hmm, malujemy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w razie czego można by zerwać. a jak z trwałością powłoki w takim miejscu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale chyba przy takim paździochu jak ja mam lipnie by wyglądało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie Vario by musiał jeszcze dopłacić a tak serio jeśli chodzi o plasti dipa, ciekawe jak by wyglądało jak byśmy siknęli na jakiś jaskrawy kolor środek felgi mojej czarnej.. coś w stylu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario gdybyś szukał demo car'a to jestem do dyspozycji hahah
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tłok
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
jako tako, na razie jest tylko w sumie koło + gleba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja xperie P i 2 dni trzyma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jestem za
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tym nic nie zrobisz, trzeba ładować codziennie i już..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też mi zajumali golfa rok temu 30 listopada spod uczelni Mój tata ma Ace 2, jest porządku. Dobry stosunek ceny do możliwości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
oki, samemu dam radę czy zostawić to na rezing-day u Ciebie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapodam 3-ramienną z b6 zwykłą i będzie ok póki co.- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
to dowalę rezystor. Koleś na aukcji napisał że w 90% wozów nie będzie wywalało błędu więc jest tak czy inaczej jest usprawiedliwiony Jaki ten opornik mam sobie załatwić ? - [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)