Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. zgrabny środeczek będę śledził wątek bo podobna do mojej
  2. ile czasu jeździsz tym autem ?
  3. on pisze na forum i uczy się jednocześnie Dokładnie, a na wykładach odrabiam zaległości z działów pomocniczych chodzisz na wykłady ?
  4. nie ma spiny, są drugie terminy
  5. Ja z kobietą na 95%, wszystko zależy od terminu..
  6. wiem wiem, Maćka auto jest śliczne, jednak to cały złożony projekt.. Ja chciałem jakieś detale psiknąć, jakiś el felgi, dekory..
  7. Trzeba by psiknąć dekory plus coś z karoserii lub kół.. tylko kolor
  8. dupeczka jest konkretna
  9. ee będzie wieś z takim malowaniem pomarańczowym
  10. spróbuj przeskanować spybotem oraz jakims skanerem on line Vario, a co jeśli potraktujemy popsikaną powierzchnie jakimiś silnymi APC lub tar&glue remover ?
  11. hmm.. Dekory we flok orange plus środek felg plastidipem na orange? hmm, malujemy ?
  12. w razie czego można by zerwać. a jak z trwałością powłoki w takim miejscu ?
  13. ale chyba przy takim paździochu jak ja mam lipnie by wyglądało
  14. no pewnie Vario by musiał jeszcze dopłacić a tak serio jeśli chodzi o plasti dipa, ciekawe jak by wyglądało jak byśmy siknęli na jakiś jaskrawy kolor środek felgi mojej czarnej.. coś w stylu
  15. Vario gdybyś szukał demo car'a to jestem do dyspozycji hahah
  16. ale tłok
  17. jako tako, na razie jest tylko w sumie koło + gleba
  18. a ja xperie P i 2 dni trzyma
  19. jestem za
  20. z tym nic nie zrobisz, trzeba ładować codziennie i już..
  21. też mi zajumali golfa rok temu 30 listopada spod uczelni Mój tata ma Ace 2, jest porządku. Dobry stosunek ceny do możliwości
  22. oki, samemu dam radę czy zostawić to na rezing-day u Ciebie ?
  23. zapodam 3-ramienną z b6 zwykłą i będzie ok póki co.
  24. to dowalę rezystor. Koleś na aukcji napisał że w 90% wozów nie będzie wywalało błędu więc jest tak czy inaczej jest usprawiedliwiony Jaki ten opornik mam sobie załatwić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.