Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam. mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
a jak zarówka jest ze wspomaganiem magistrali CAN ? tzn rezystor wbudowany
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
a ja myślałem, że chodzi o Phase Modulation w radiu do przeciwmgielnych zakupiłem ledy z tej aukcji: H11 27 LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE DZIENNA BMW (2803631227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będą świecić jako tako ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
nie ma żadnych zakłóceń na szczęście. o co chodzi z PM ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
To włącz radio i na to odpal PM... a co to ? skrót to modulacja fali czy coś, a jak to włączyć ?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
spróbuj ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting lub TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
youtube/vimeo. masz konto ?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
kosmos :slina:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a ja myślisz....? przez przypadek miał telefon pod tylną kanapą... tak go męczą te telefony że chowa je pod kanape fotele itd... to był ten przeznaczony dla kochanek, a że się dłużej nie odzywał to przywaliła mu dzisiaj w dupe a bardziej serio chodziło mi o to czy policja jest w stanie namierzyć tel, który jak rozumiem był wyłączony ? bo chyba nie ładujesz go i nie wkładasz co 3 dni pod siedzenie:decayed: telefon jest schowany i podłączony pod np gniazdo zapalniczki oraz ładowarkę samochodową. a kabelki także pochowane
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
dawaj bez cenzury będzie lepszy efekt z siarczystym "o kur**"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zwłaszcza że chciałem jakoś po nowym roku montować inne zabezpieczenie. to wydaje się idealną opcją ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Startery [h=6]Cena startera: 49 zł[/h]Na karcie SIM: 5 zł, które można wykorzystać na dowolne usługi w sieci mBank mobile. Ważność startera wynosi 370/400 dni (usługi wychodzące/przychodzące) - liczone od momentu aktywacji. ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- Oferta - Karta dla nowych klientów - Play na Kartę Rok Ważności Konta | Play o tu też [h=2]Play na Kartę Rok Ważności Konta[/h]Wybierz Play na Kartę Rok Ważności Konta i dzwoń przez rok po każdym doładowaniu. Korzystaj z atrakcyjnych cen połączeń do wszystkich sieci! [h=3]Szczegóły[/h]W tej ofercie każde doładowanie przedłuża ważność o 365 dni. Ważność konta [TABLE=class: default reverseZebra, width: 450] [TH=bgcolor: transparent, align: center]Wartość doładowania[/TH] [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń wychodzących[/TH] [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń przychodzących[/TH] [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]5-300 zł[/TD] [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]365 dni[/TD] [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]455 dni[/TD] [/TABLE]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można by się rozejrzeć za jakimś prepaidem który ma dlugi okres ważności bez doładowań.. zawsze ważne konto - na kartę - heyah.pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu tfu, GSM miałem na myśli ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- :banan: czapeczka :banan:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ani ja
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a są jakieś szanse na dojście do złodzieja? dobrze ze Tobie nic nie jest jeśli chodzi o wypadek..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ufff. dobrze że się szczęśliwie skończyło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MEGA !! :kox:
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Nie mam CB, więc nie wiem czy będą zakłócenia. Póki co HIDy sprawują się bdb.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
miałem trochę roboty niestety.. ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 21:14 ---------- Bluetooth w toku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
z Tobą zawsze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tel zawsze przy sobie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
obecny
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
makabra...