Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ tu
  2. taki wzór jak ja ? tylko wyszkiełkuj a nie piaskuj, bo piasek jest za gruby... ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- tu fota koła z większej bliskości
  3. zależy kiedy, bo pon,wtorek i środa zapitalam slu - poz - slu. a o wrześnie zawsze mogę zahaczyć na fajeczkę
  4. ale Ty jechałeś w sobote a wtedy musiałem odebrać auto ze Swarzędza dzisiaj nie miałem czasu ;/
  5. tak, tylko nigdy nie mam czasu a jak jest noc to mowie piernicze ciemno i zimno, nie robie i świecą jedno na maroko drugie na kaukaz...
  6. i jak tam te hidy ? gitara ?
  7. kurde szkoda że nie byłem bo mam do regulacji światła
  8. na czarno ? Fajne jest to, że jak się nie myje to się automatyczny czarny mat robi
  9. tak, repliki made in italy.. Będą może na sprzedaż na wiosnę.. ale nie wiadomo
  10. okej, nie śpieszy się
  11. Z chęcią. BT z anteną będę miał zapewne w środę. Zrobimy jak Ci będzie pasować. Grzebałeś coś przy tych moich fotochromach ? Tak, jest połysk, ale one powinny być wyszkiełkowane a ja piaskowałem. Dlatego jest lekki baranek w strukturze farby. Piecowo malowane
  12. dawac foty
  13. alu kupiłem od jakiegoś gościa z allegro z Kalisza. Były do pomalowania
  14. tak jest. Kolejny mod w toku -> moduł Bluetooth z końcówką Q zakupiony
  15. Chrom jeszcze jest.. Malowanie będzie jakoś na wiosne a Frostyyy mówił że to B6 średnio pasują ---------- Post dopisany 16-12-2012 at 02:20 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 21:44 ---------- co myślicie o 205/45/18 przy feldze 8cali ? wygląda to ładnie, ale z dostępnością opon średniawka.. A jak taki delikatny naciąg wpływa na jazde oraz bezpieczeństwo ?
  16. co dokładnie nie działa ? oświetlenie wnętrza ? Odpala?
  17. Kolego bezpieczniki są w skrzyneczce po lewej stronie z boku od kierownicy. Sprawdź, a jak nie pomoże to pod nogami kierowcy masz moduł komfortu. Może jest zalany/wilgotny i nie działa poprawnie
  18. Dzięki Bartek, będę szukał bo to fajny i stosunkowo tani mod. Mikrofon mam już pociągnięty, zostaje moduł, antena BT i kable si ? Tzn co ogarniemy ? Nie wiem czy będę jeszcze aa logi ok, dam znać
  19. pytanko. Orientuje się ktoś jaka końcówka modułu BT działa z najnowszymi smartfonami ? Czy końcówka Q obsługuje większość współczesnych, nowych telefonów ?
  20. a będzie ktoś z VAGiem ?
  21. Klubowe ramki już są. Dymionych kierunków nie mogę znaleźć.. Masz jakiś namiar?
  22. Lampy już pomalowane. Elementy chromowane chyba psikne plastidipem
  23. dylemat był.. po losowaniu wypadło na czarną ;]
  24. Ale to chyba z B7? si ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- jeszcze taka jedna fotka, bez dekielków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.