Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. kilka kadrów z Nurburgring
  2. pieklo jest konkret
  3. Bartek, kiedy mógłbym podlecieć do Ciebie na kodowanko RNS-e ?
  4. nic nie robilem. tylko wlozylem i podlaczylem za pomoca adapterow itp. zero akcesoriow, navi w fisie kolor, cany byly juz puszczone bo wyswietla sie na fisie np tytul piosenki itp
  5. Musa, wytłumaczyłbyś mi jak to zrobić, żeby było ok ?
  6. Pepin, mam do Lądu z 10km, mogę podlecieć
  7. nie, zdarzyło się to już któryś raz niestety.
  8. tzn jak zle podlaczone ?
  9. szybkie pytanie.. coś mi prawdopodobnie pobiera prąd z akku podczas postoju. Zostawiłem auto od czwartku pod blokiem, dzisiaj chce odpalać i widzę że czerwona dioda od centralnego się świeci non stop. Auto nie utworzyło się z pilota, musiałem normalnie kluczykiem przekręcić zamek. Przy próbie włączenia zapłonu nic nawet nie mignie na zegarach.. pomocy. co to moze byc ? Jestem po zmianie concerta na RSNa, może coś przez to ?
  10. uwaga uwaga, duza prośba. Uruchomcie swoje kontakty i dowiedzcie się czy ktoś ma pożyczyć kamerkę GoPro oraz jakiś obiektyw ultraszeroki np 14mm od czwartku do niedzieli.. Odwdzięczymy się ! ps. robimy materiał na Nurburgring więc zacny cel :)
  11. dobrze !
  12. Gdzie można najlepiej nauczyć się pływać ?
  13. tyc_jan chyba źle to odebrałeś jestem pewny, że slo nie miał zamiaru krytykować Twojego pomysłu spotkania, tylko chodziło mu o tą część Twojego posta: "SLO robi genialne foty..." dokładnie tak
  14. no to gramy? slooo#2473
  15. Teraz nie mogę - wieczorem? oki , daj znac
  16. Bart-s, chcesz jakieś bronie, zbroję ? mam trochę akurat bo idę sprzedać za groszę to mogę CI wyrzucić
  17. single player skończony.. http://i.imgur.com/CwTtA.jpg
  18. tyc_jan, juz bez tej genialności ps, Bart-S, cos dla Ciebie.. http://i.imgur.com/CwTtA.jpg krótko. mega krótko na single player.. ale teraz mozna rozpocząć sieciowe naparzanie
  19. i jak tam Wam idzie?
  20. Qbazulu, nie mogę czasu znalezc na szyby poki co ;/ ---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Bart-S, Diablo dostałem rano w Empiku Konińskim
  21. miejmy nadzieje że jak najprędzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.