Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. no i od razu polaczyc to z jakims plenerem.... foto dobrze kombinujesz Musashi
  2. powidz skorzęcin moje rewiry mógłbym coś zorganizować jeśli byłaby ochota
  3. Musashi, no pefka
  4. aa Lecę spać koledzy ! Dobrej nocki..
  5. Prawdopodobnie dlatego, że w ETCE jest już tylko zamiennik (P/PX). bankowo RB4, bankowo zdjety z B6 i bankowo w B6 dzialal /2002/ soft z niego poszedl do innego rb4, a licznik mam jako - bonus Czyli co z moją ćwiarą ? ...
  6. :polew::polew::polew::polew: Nie to git
  7. czyli ? mam wspawaną ćwiarę ?
  8. hah, jak nie problem z kolorem felg, to fis... Przepraszam
  9. dałem dobry temat do rozkminy
  10. ja mam na bank w fisie: biel, czerwień, zieleń oraz żołć. Innych kolorów nie widziałem.
  11. Musashi mówił coś o 4 kolorach albo full color, dlatego troszę zgłupiałem
  12. 4.. ... czyli lipa ? Powiedzcie mi o co chodzi bo ja i tak nie ogarniam ---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:08 ---------- ?? czyli jak w końcu.. ?
  13. czyli jest 4-color czy full ?
  14. podać dokładny VIN Wam na PW ?
  15. fis 4 kolorowy czy full color? ktory rok auta? grudzień 2001r. no widziałem zieleń, biel, czerwień i żółć na fisie...
  16. ilu wlascicieli bylo w DE? co siedzialo z autem przed 2011 rokiem, sa slady w historii? Jeden właściciel od nowości, czyli od 2001 grudnia do 2011r. Mogę dać Ci maila do niego Serwisowana każda śrubeczka. ---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:48 ---------- :polew::polew: Co za gość... Ogarniemy Ci to i bez realizacji Twojej obietnicy hahaha.. aż mi się japa uśmiechnęła alealalalalalla ualeuale zrooooobbbbciiiieeee mi tooooo :)
  17. sa rozne rodzaje licznikow. Tak myślalem.. ale poza nazwą mało wiem ..
  18. oo Bart-S dzięki za diagnostykę. Zróbcie mi ten licznik, a będę na każdym spocie wlkp z aparatem lub z kamerą jeśli będziecie chcieli
  19. pewnie kobita tak kupila, a na akcje serwisowa w de trafilo auto ze skorygowanym licznikiem. czy sa obce cwiartki, malowanie, szpachel czy ori lakier, moge sprawdzic na spocie. Marcin, Baba nic nie wiedziała o akcji serwisowej w Niemczech, tego jestem pewien. Wiem, że audi opuściła Niemcy przy przebiegu ok 240000km. Mam "przyjaciółkę" :D w skodzie, która mi idealnie odczytała VIN. Marcin, nie gadaj mi tu o szpachlu bo na sam widok tego slowa dostaje białej gorączki...
  20. Kiedy się to objawiło ? Gdy wsiadłem pierwszy raz do (jeszcze nie mojej) a4 b6 w celu obejrzenia środka i przejechaniu się przed kupnem ---------- Post added at 01:37 ---------- Previous post was at 01:36 ---------- mhm.. no to kurde co mogło się stać z moją a4 ? raczej nie miała wspawanych ćwiartek.. ---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:37 ---------- Nie wiem o czym piszesz..
  21. Mushashi. jutro pojadę pogrzebać na działkę, to albo jutro, albo na spocie byśmy to ogarnęli co? Dodam tylko, że przy kupnie spalanie wynosiło 50% prawdziwego.. czyli zamiast 8L prawdziwych, pokazywał 4L.. Ale poprawił mi to Bart-S na spocie pod King Cross'em Czyli coś było grzebane z licznikiem...
  22. OK, zalozmy ze wszystko jest sprawne.... probowales przejechac te 2000 km :kox: :slina: chciałbym a tak już serio... ? ---------- Post added at 01:28 ---------- Previous post was at 01:24 ---------- Musashi... Jeśli chodzi o cofanie licznika.. po VINie doszedłem, że moja audika miała 6 stycznia 2011 roku akcje serwisową w Niemczech przy 241000km. Teraz ma dokładnie 270090km. A przednia właścicielka (baba) sprowadziła audi ok kwietnia do Polski.. Czyli po Polsce max 30k km przekulane...
  23. u mnie, czy w autach, ktorymi sie zajmowalem - nierealne. firmy typu 4max, optimal i etc. omijam z daleka. też bym omijał, gdyby mechanik powiedział mi co zakłada do mojej a4...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.