Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. ale ja potrzebuje ten telefon jako modem który mogę sterować komendami AT, nie wiem czy się da tak w ericssonie (przynajmniej ja nie umiem), jakby ktoś miał jakiego starego siemensa z serii x35 lub x45 podrzucice na spota, potrzebuje na kilka dni ano, baba mi wiecej luzu daje no przydało by się takie od BRD, teraz jak wracałem z basenu ścigałem się z Vectra II (chyba 2.0 16V), ledwo dałem rade (u mnie opony 225 i 3 osoby, gość sam), tylko gdyby nie to wesele
  2. Panowie ma ktoś na zbyciu działającego Siemensa C35 / M35 / S35 z ładowarka?
  3. Hej Adam kiedy mogę się przejechać Twoja furka?
  4. Kamil a myślałeś nad pomalowaniem grilla na czarno? Nie masz chromu wokół szyb więc pasowałby. Jeszcze ciemna felga i
  5. chyba do tłoczka Masz oryginalny ??
  6. za***ista fotka
  7. dziękuje , szary i brzydki
  8. załatwić można na allegro. który lepszy? hmm to zależy do czego? 1BE średnio twarde 1BV bardzo twarde koszty wymiany, jeżeli nic się nie popierdo*i myśle że nie powinny przekroczyć 500zł (w tym ustawienie zbieżności)
  9. u mnie pół firmy wzięło urlop na odpoczynek po świętach
  10. Panowie jak tam żołądki po świętach? :>
  11. Witam Wszystkiego najlepszego Robert i spełnienia marzeń, głównie tych motoryzacyjnych _________________________________________________ Z racji wyjazdu na świętach do mojego zadupia gdzie internet jeszcze nie dotarł już teraz z okazji świąt życzę wszystkim jajka smacznego, tyłeczka mokrego. smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka. Pozdro :> ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-'
  12. nie przesadzaj, jeszcze nie rozwiązaliśmy problemu, ale będziem szukać szkoda że jakoś na kawkę nie możemy się zgrać :>
  13. trudniej mi się czyta
  14. no racja, ostatnio mało czytam
  15. wszystkich Ja już od wczoraj śmigam na letnich, a WY ??
  16. KiniaJpamiętaj tylko że logi to nie szklana kula, która wszystko Ci powie, to tylko narzędzie, które umożliwia Ci odczyt niektórych parametrów silnika, dlatego polecam wizytę u dobrego mechanika W tą niedziele prawdopodobnie pojawię się na spocie :> to pogadamy
  17. Hej, To są błędy z modułu komfortu dotyczące problemów z domknięciem prawych tylnych drzwi. natomiast to że autko ma problemy z odpalaniem rano to na pewno nie jest związane z tymi błędami Tutaj musiała byś podjechać do jakiegoś ogarniętego mechanika, bo przyczyny tego mogą być różne poczynając od świec żarowych przez uszkodzony czujnik temperatury kończąc na wyrobionych gniazdach pompo-wtryskiwaczy. Jak będziesz na spocie możemy chwile pogadać nt.
  18. kepasa na kobierzyńskiej wczoraj około 17,
  19. Panowie, czy zestaw 312mm + nowe jarzma (stary zacisk) wejdzie felga 15" ?
  20. Panowie Robert kiedy naprawią Ci drogę ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.