Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Robert jesteś jutro w pracy z rana??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to jest. M$ pisze gówno i się do tego nie przyznaje, więc musi szukać winnych Nie wierzcie we wszystko co piszą o wirusach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koleżanko KiniaJ ja Ci mogę pomóc ale na tygodniu, na spocie mnie nie będzie niestety. Zrobimy logi i pomyślimy nad diagnozą Jeżeli chodzi o opracowanie i zamieszczenie logów na forum to wyśle Ci pocztą a Ty już będziesz musiała sama je wrzucić bo u mnie także kiepsko z czasem, a już mam zaległe jarka do wrzucenia /sorki za błędy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak wrócę z pracy prześle Ci paczuszkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pamiętasz o mnie Pamiętam, pisałem kiedyś o Twojego maila, przeoczyłeś post?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panów Wiesz co Krzyśku, tak jak już powiedział Trzeniu, nie ma kompletnie logiki w Twoim postępowaniu z autem. Zamiast doprowadzić auto do "porządnego" stanu, tak aby mieć dobrze utrzymane technicznie i bezawaryjne auto o parametrach fabrycznych, ładujesz kasę w chipa a jednocześnie oszczędzasz na kupnie porządnej turbiny. Widzę że udzieliła Ci się "moda" wylansowana na tym forum: "po kupnie auta lecę po chipa do Rogala". Osobiście uważam że chip powinno robić się w autach o nienagannym stanie technicznym (nie tylko silnika) a przy tym nie należy oszczędzać na częściach i serwisie, a widząc co wielu użytkowników (oczywiście nie wszyscy) robi ze swoimi autami i jak o nie dba to nóż w kieszeni mi się otwiera.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko podrzuć maila _________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej jarko, jak wrócę do domu to wrzucę, sorki, zapomniałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę bardzo wdzięczny :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"mamy" tzn. kto? Mogę skorzystać?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://de.youtube.com/watch?v=ZqgliCS80q4&- [Małopolska] Widziany, widziana
furka irko dzisiaj rano na limanowskiego 8.20, ale auto prowadziła jakaś laska- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
rozumiem- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
No wlasnie dlatego nie wyskakiwal... typ silnika ten sam, a takie modyfikacje na przestrzeni lat?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eh Robert fajnie mieć takie możliwości pośmigania różnymi furkami- [B5 AFN] Proszę o analizę logów
Witam, Możesz rozwinąć temat... Parę minut po próbie zrobienia logów u Bruno robiłem 011BS w innym AFN'ie (rocznik 1999) i nie wyskakiwał błąd logi kolegi Bruno (3 bieg) Group A: '011 Engine speed Specified MAP Actual MAP Duty cycle TIME Boost Valvle STAMP /min mbar mbar % 0 1659 1162.8 1234.2 42.6 0.4 1659 1162.8 1244.4 43 0.8 1680 1183.2 1254.6 43 1.2 1680 1183.2 1254.6 43.4 1.6 1701 1183.2 1264.8 44.6 2 1701 1183.2 1264.8 45 2.38 1722 1183.2 1275 46.2 2.78 1764 1989 1275 36.7 3.18 1806 1989 1305.6 39.8 3.58 1890 1989 1958.4 71.3 3.98 2016 1989 2376.6 83.7 4.37 2142 1989 2570.4 90 4.77 2247 1989 2570.4 94.4 5.17 2373 1989 2570.4 94.4 5.57 2478 1989 2570.4 94.4 5.97 2604 1989 2570.4 94.4 6.37 2688 1989 2570.4 94.4 6.77 2814 1989 989.4 92.4 7.17 2835 1989 989.4 92.4 7.57 2898 1989 989.4 92.4 8 2940 1989 1968.6 44.6 8.43 3003 1989 1703.4 56.2 8.83 3087 1989 2172.6 76.1 9.23 3192 1989 2335.8 66.9 9.63 3255 1989 1907.4 61.4 10.03 3339 1989 1754.4 59.4 10.43 3402 1989 1774.8 59.4 10.83 3486 1989 1836 61 11.23 3570 1989 1917.6 60.6 11.66 3654 1989 1948.2 60.6 12.09 3738 1989 1968.6 60.6 12.49 3801 1989 1999.2 61.8 12.89 3885 1989 2019.6 62.2 13.29 3948 1989 2029.8 63 13.69 4032 1989 2029.8 63.8 14.09 4074 1989 2009.4 63.8 Group A: '010 Mass Air Flow Barometric Manifold Position TIME Pressure Pressure Throttle STAMP mg/R mbar mbar % 0.37 495 989.4 1081.2 0 0.77 505 979.2 1091.4 4.3 1.17 440 989.4 1091.4 4.3 1.57 335 989.4 1101.6 7.1 1.97 310 989.4 1101.6 9.8 2.37 305 989.4 1091.4 9.8 2.77 305 979.2 1081.2 13.3 3.17 515 989.4 1071 100 3.57 630 989.4 1071 100 3.97 765 989.4 1428 100 4.35 965 979.2 1785 100 4.75 1125 989.4 2182.8 100 5.15 1215 989.4 2468.4 100 5.55 1260 989.4 2570.4 100 5.95 1275 989.4 2570.4 100 6.34 1275 989.4 2570.4 100 6.74 1275 989.4 2570.4 100 7.14 1270 989.4 2570.4 100 7.54 1250 989.4 2570.4 100 7.94 1145 989.4 989.4 100 8.34 1015 979.2 979.2 100 8.74 930 989.4 989.4 100 9.15 865 979.2 2203.2 100 9.58 910 989.4 2131.8 100 10.05 890 979.2 2397 100 10.51 730 989.4 1927.8 100 10.93 675 989.4 1683 100 11.33 665 979.2 1632 100 11.73 670 979.2 1632 100 12.13 725 979.2 1642.2 100 12.53 860 979.2 1999.2 100 12.93 750 979.2 2050.2 100 13.33 750 979.2 1938 100 13.73 800 979.2 1989 100 14.13 775 979.2 2050.2 100 14.53 745 979.2 2050.2 100 14.93 715 979.2 2040 100 15.33 720 979.2 1989 100 15.73 710 979.2 1968.6 100 16.13 695 979.2 1948.2 100- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każdy wybiera to co lubi, ale powiem Ci też szczerzę że jeżeli kupowałbym następne A4 to było by właśnie 1.8T w B6 lub 2.0T w B7 Trochę już mi się znudził klekot- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Trzenia, mniejsza z tym... to że auto jest szybkie na prostej to nie wszystko, nie sztuka jest władować mocny silnik pod maskę (chipy czy inne pierdoły) i pokazywać na światła kto ma "większego", auto musi też skręcać i hamować a co najważniejsze musi mieć dobrego kierownika objechać na pewno Cię nie objadę na prostej, graty z mocniejszego motoru, ale nawiązując do początku naszej gadki :gwizdanie: imho diesla nie kupuję się "do ścigania" (zaraz się pewnie posypią na mnie gromy )- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu myślałem że z racji Twojej pracy masz większe przebiegi roczne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu zestawy naprawcze nie kosztują dużo, ale współczuje Piotrowi, raz wymieniałem to w zaciskach z kolegą w B5-tce, przejeb*** Robert nowy czy używany?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm moim Cię nie objadę bo zamula :gwizdanie: ale Wąskiego... myślę że dałbym radę poza tym "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiadomo może Grzesiek się kiedyś nawróci- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski jedzie na rozrząd w Krk, podpytam tylko Piotra o pewną sprawę. Ogr?? To zmienił na diesla?? Czy Piotr robi też Pb? Trzeniu ta turbina wyjdzie chyba trochę więcej...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Trzeniu to widzę że ostro poszło w koszty. To chyba przychodzi falami, bo Waski też idzie na rozrząd i ma dwa pompowtryski do wymiany, ciekawe co jeszcze wyjdzie jak pogadam z Piotrusiem Nie ma problemu, w wolnej chwili wrzucę logi na forum ale widzę że raczej nie masz o co się martwić - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!