Treść opublikowana przez Tytus
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
No właśnie, takie samo jak u mnie. Zastanawiam się czy ten szpej będzie współpracował z tym radiem. Jakbyś się zdecydował zamawiać to daj znać. A może wpadniesz na spota w niedziele, obgadalibyśmy temat ?
-
[ALL B6] Gala w radiu Concert CD
Witam Czy ktoś umie ustawić funkcję Gala w radiu Concert CD? Kombinuje z opcją menu (przytrzymany długo przycisk MENU) i tam przełączam się dalej pomiędzy opcjami: jakieś timery, min/max volume i gala. Ale jak to dokładnie ustawić? _________________________________________________ Naprawdę nikt nie wie jak zinterpretować ustawienia Gala w Concertach CD ??
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
longinus a masz radio Concert na kasety czy na CD (II), tam jest napisana kompatybilność tylko z radiem Concert I (kasety)
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
Avancik ladny, a na żywo - piekny :th: To swiatła do jazdy dziennej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie Golfiarze maja spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1.Sokolnh (organizer) 2.Cuber 3.Themon 4.Ozi 5.Jarko 6.Truogr 7.Trzeniek 8.Mtytus 9. ....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oby pogoda dopisała (się)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber, mnie mozesz tez dopisac :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Gratki dla różowych i urodzinowych Podobnie ja rtocki ja także wyjechał do siebie, wiec z neta rzadko korzystam. Wesołych Swiąt wszystkim :>
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
A włącza sie automatycznie po podłaczeniu radia do CAN'a czy trzeba coś przekodować?
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
:th: alvaro Jeszcze jedno pytanko do Was, w CD Concertach jest funkcja gala ?
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
No właśnie mniej więcej o takie wzmacniacze mi chodziło Dzieki za linki :th: Pozdrawiam
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
Okolo 300zl, nie zależy mi na "nie wiadomo" jakiej mocy - tak jak napisałem 4x50W - ale na dobrej jakości dzwieku Może masz jakieś linki do stron porównujące wzmacniacze...
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
Ja mam trochę przekombinowaną instalacje. U mnie nie ma wzmacniacza. Cała instalacja zrobiona jest pod standardowe radia czyli wszystkie głośniki grają z kostki B. Ktoś przede mną dokupił Concerta CD i teraz gra tylko przód, a radio nie jest podłączone do CAN'a (czyli przyciski sie nie świecą i radio wyłącza sie po godzinie). Chciałem zrobić CANa i przy okazji przeciągnąć kable z radio do tyłu do wzmacniacza. Jak dokupię wzmak zostanie mi tylko podłączenie głośników do niego i przeprogramowanie radia :> No i właśnie szukam jakiegoś ciekawego wzmacniacza 4x50W ... masz jakieś propozycje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogre, wrzuć jakąś fotkę z nowymi felgami
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
Nie, nie mam BOSE, ale chciałbym zasilać wszystkie 4 głośniki ze wzmacniacza - wiem ze bede musiał pociągnać kable do wzmacniacza. Czyli rozumiem ze przód gra TYLKO na kostce B. W momencie gdy ustawie na radiu tryb BOSE to zaczyna grać z kostki C1 a przestaje z B? _________________________________________________ Ok, juz wiem, doczytalem na innym forum. Po Twojej wzmiance o przekodowaniu Concerta znalazlem na AKP ze podczas kodowania okresla sie ktore glosniki maja byc aktywne a ktore pasywne, czyli z ktorego gniazda idzie sygnał . Dzieki za odpowiedz.
-
[ALL B6] Czy idzie sygnal z wyjscia liniowego C1 na przednie glosniki ?
Witam Gniazdo radia Concert CD Grundig wyglada tak jak na rysunku: Ori instalacja zrobiona jest tak ze przednie głośniki zasilane są z radio (gniazdo a tylne ze wzmacniacza (C1 i dalej do wzmaka). Ale mimo to czy idzie sygnał na przednie głośniki przez wyjście liniowe C1 czy trzeba radio przestawić tak aby przód nie grał z kostki B tylko z C1?
-
[B6 AWX] Login samochodu...
no nie do końca, zawsze warto sie czegoś nowego nauczyć... (przynajmniej ja ) ale przy tej cenie interface'u to chyba oczywiste że nie kalkuluje sie jego kupno, w przypadku gdy użyje go 2 lub 3 razy w czasie posiadania auta.
-
[B6 AWX] Login samochodu...
No ale cena tego interfejsu jest niezbyt ciekawa , ponad 300 zł
-
Parkujesz - Zdrapujesz
Co do miejsc dla niepełnosprawnych to sie zgadzam, ale..... u mnie w pracy - biurowiec BUMA, Kraków - jest za mało parkingów i ludzie parkują w miejscach gdzie są oznaczenia drogi przeciw pożarowej. Ochrona budynku ładuje podobne wlepy na przednią szybę. Dla mnie to jest już sprawa dyskusyjna ponieważ tak duża firma mogłaby pokusić sie o parking wielopoziomowy bo miejsc w około budynku jest co najmniej o połowę za mało, a niby dba o bezpieczeństwo przeciw pożarowe (jakby rzeczywiście dbała to odholowywaliby auta). Ten problem występuje także w innych miejscach.
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
przed czy po piłeczce? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś szuka pracy? http://bols.pl/cv/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, a nowy kolega, który przyjechał tą piękną B7-ka to jaki ma nick ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam z kogo brac przyklad, Ty juz masz jednego L3Vy różnica w prowadzeniu miedzy 195/65/15 a 205/55/16 jest spora
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wlasnie tez widzialem i troche mnie to martwi bo akurat lipna pogoda przyjdzie na swieta no ja mam 205 i czuje, to u Ciebie musi byc jeszcze gorzej kierownice musze mocno trzymac