Treść opublikowana przez Tytus
-
BMW 320d e91
piękna furka a nie wqurwia cię to pomarańczowe podświetlenie zegarów? fiaciury bodajże takie mają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+ tylni napęd dobrze że to bawarskie esp dobrze działa :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w październiku, Aligator którą masz wersje 150 czy 163 KM ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dobrze ze dałeś znać, bo bym Cię przegapił , właśnie patrzyłem żeby się wbić na prawy pas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie przód był na zdjeciu, tył jest w podpisie, po co Wam więcej :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil furka na żywo wyglada świetnie, tylko te felgi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil , mało trochę tych zdjęć :gwizdanie: Kiedy zakupisz felgi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zwłaszcza na mokrej/śliskiej drodze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bądź taki skromny ... a jak wrażenia w odniesieniu do audi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, sokol kiedy wreszcie pokażesz tą swoja furke , wrzuć jakieś fotki...
-
[ALL B6] Wykrzyknik i BREMSE po chłodniejszej nocy??
Przy klocka świeci żólta kontrolka w górnej części FISu To o czym kolega mówi to czerwona wielka ikona + napis BREMSE pojawiająca się na _całym_ wyświetlaczu
-
[ALL B6] Wykrzyknik i BREMSE po chłodniejszej nocy??
Masz słaby akumulator, sprawdź VAG-iem czy nie pojawia sie czasem bład niskiego napiecia na aku. Miałem podobnie, gdy auto dluzej postało, zwłaszcz w zimie. Wymiana akumulatora załatwiła sprawe. To nie są klocki, gdyby tak było świeciła by się inna ikonka i to cały czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładne , onet wie jak się wylansować
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Trzeniu na Kobierzyńskiej około 17
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex wszystko zależy od tego jaki egzemplarz kupisz, przy wieku auta 6+ lat juz nie tak bardzo rankingi bezawaryjności się liczą co poprzedni użytkownicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brat kolegi z pracy miał 3-ke z 2000 roku, przed liftem, czasem przyjeżdzał nią do pracy, brykonłem się autem po miescie, niby auta tej samej klasy, z tego samego kraju, ale podejscie obu producentów od budowy auta całkiem inne, odnośnie utrzymania to porównywalne do audi, każdy z nich ma swoje "grzeszki" które głównie zależą od silnika jaki wybierzesz, konkretnych cen Ci nie przytocze bo nie pamietam, natomiast mówił że sporo mniej można zrobić przy niej samemu, do aut z grupy VAG jest znacznie wiecej "wiedzy" w internecie
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Kamil wrzuć jakieś fotkibawarki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a teraz wszyscy razem "...nic się nie stało... Polacy nic się nie stało"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie oglądacie meczyk?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6996934,Szalency_za_kierownicami_TIR_ow__WIDEO_.html- [Małopolska] Widziany, widziana
S3-ka Sokola na BP przy matecznym około 16 (nie wiem czy ją już sprzedałeś) chyba (?) kepasa tez na BP przy matecznym w białej Toyocie Avensis, godz. 18- [Małopolska] Widziany, widziana
Kurde, gdzieś Ty mnie tam przyuważył- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Nie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przy najbliższej okazji :> - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!