Treść opublikowana przez domjenick
-
Vag przestał się komunikować
moze kabel...
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
:polew: :polew:
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
- [B6 AVJ] Splitter
na samej "wkładce" tego samego efektu-nie bedzie,bo powietrze powracajace do dolotu jest przez puszke tlumione-odkrec przeplywke na chwile i zobaczysz roznice :naughty:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
no cóż....dziewczyny wpadajcie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:35_________________________________________________czemu zdanie zmieniles???-pomyliles sie? :polew: :polew:- [B6 AVJ] Splitter
przypominam,ze musi byc stozkowy filtr,bo ori puszka duzo tłumi...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
no to Poziek pisz teraz-kogo bys tam bzyknął? :naughty:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
...albo Agnieszka Bednarek?- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Poziek,a co myslisz o tej Bułgareczce z nr 16? :naughty:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
...ciachnął Ją... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
:polew: :polew:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
eee tam od razu alkoholizm-pijemy bo lubimy,a nie ,ze musimy...Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty:- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
:polew: :polew: jebnij piwo Adam- [B6 AVJ] Splitter
dawaj- zobaczymy efekt...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
ach ten nasz "kaczorek"...- [B5 AVV] Spalanie oleju
moze nacos gesciejszego,ale nie wiem,czy to dobry pomysl ...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
moge ja,moge ja? [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:00_________________________________________________na razie ida łeb w łeb [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:34_________________________________________________no to jeden w plecy...- [B5 AVV] Spalanie oleju
przy tym roczniku-raczej normalne,ewentualnie wszystkie uszczelki i uszczelniacze wymienic-raczej nie robi sie tego,ale mozna sprobowac...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
dobra-jeden mecz na nasz kozysc...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wiec moze od poniedzialku zrobie liste chetnych na spotkanie i na karty,a my do poniedzialku wypytamy sie wszystkich-co mysla na temat kolejnego spotkania...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
przygotowywuje sie psychicznie do meczu naszych "posladkow"- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
2-2...zaczynam walic piwo...- Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
nasze za to musza 3-0 wygrac i na to bym liczyl...- [B6 AVJ] Splitter
...taśma klejaca...- [B6 AVJ] Splitter
nie mam teraz fotki,ale mam przyklejony do słupka - [B6 AVJ] Splitter