Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. domjenick odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    na samej "wkładce" tego samego efektu-nie bedzie,bo powietrze powracajace do dolotu jest przez puszke tlumione-odkrec przeplywke na chwile i zobaczysz roznice :naughty:
  2. no cóż....dziewczyny wpadajcie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:35_________________________________________________czemu zdanie zmieniles???-pomyliles sie? :polew: :polew:
  3. domjenick odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    przypominam,ze musi byc stozkowy filtr,bo ori puszka duzo tłumi...
  4. no to Poziek pisz teraz-kogo bys tam bzyknął? :naughty:
  5. ...albo Agnieszka Bednarek?
  6. Poziek,a co myslisz o tej Bułgareczce z nr 16? :naughty:
  7. ...ciachnął Ją... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. eee tam od razu alkoholizm-pijemy bo lubimy,a nie ,ze musimy...Poziek-zdjecia podobaja Ci sie,jak robilem Ance nad morzem? :naughty:
  9. :polew: :polew: jebnij piwo Adam
  10. domjenick odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    dawaj- zobaczymy efekt...
  11. ach ten nasz "kaczorek"...
  12. moze nacos gesciejszego,ale nie wiem,czy to dobry pomysl ...
  13. moge ja,moge ja? [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:00_________________________________________________na razie ida łeb w łeb [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:34_________________________________________________no to jeden w plecy...
  14. przy tym roczniku-raczej normalne,ewentualnie wszystkie uszczelki i uszczelniacze wymienic-raczej nie robi sie tego,ale mozna sprobowac...
  15. dobra-jeden mecz na nasz kozysc...
  16. wiec moze od poniedzialku zrobie liste chetnych na spotkanie i na karty,a my do poniedzialku wypytamy sie wszystkich-co mysla na temat kolejnego spotkania...
  17. przygotowywuje sie psychicznie do meczu naszych "posladkow"
  18. 2-2...zaczynam walic piwo...
  19. nasze za to musza 3-0 wygrac i na to bym liczyl...
  20. domjenick odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    ...taśma klejaca...
  21. domjenick odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    nie mam teraz fotki,ale mam przyklejony do słupka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.