Treść opublikowana przez michalb1987
-
Audio IN zamiast ZMIENIARKI???
właśnie widziałem to rozwiązanie i coś takiego mnie interesuje tylko że myślałem o tym żeby samemu coś takiego zrobić
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
Niestety nie wiem czy wypiął się konektor bo demontowałem tylko jeden słupek (myślałem że wszystko jest po jednej stronie) Co do połączenie na krótko to nie wiedziałem czy mogę połączyć bezpośrednio do plusowego kabla czy nic sie nie stanie ?
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
patrzyłem na te paski o powiem szczerze że nie wydaje mi się żeby były przerwane bo to by było widać, ale na wszelki wypadek jeszcze jutro sie przyjże. Jakoś strasznie mi to nie przeszkadza że w zime nie będę miał ogrzewania tylnej szyby ale wkurza mnie to że COŚ nie działa
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
rozumiem... ale czy z jednej jest plus a z drugiej masa ?
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
Jeżeli chodzi o jakieś klejenie tych pasków to szkoda zachodu bo bym musiał zerwać folie z szyby a to nie wchodzi w rachube Wydaje mi sie ze żarówka nie bedzie potrzebna bo sprawdzałem miernikiem jak załączyłem ogrzewanie to pokazało ponad 12V jak wyłączyłem to było 5V (nie wiem dlaczego nie 0?) tylko masę wziąłem z anteny radia bo nie wiem gdzie jest masa ogrzewania szyby? bo do szyby idzie tylko jeden przewód przynajmniej od strony kierowcy.
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
Tylko że ja dopiero niedawno przyciemniałem szyby chyba że poprzedni właściciel zrywał. Jeżeli tak to jak sie domyslam że mam do wymiany tylna szybę? Czyli mam rozumieć że z strony kierowcy jest masa podłączona do pasków?
-
Brak ogrzewania tylnej szyby SEDAN
Witam wszystkich borykam się z problemem tylnej szyby. Mianowicie nie chce mi ogrzewać i powiem że odkąd pamiętam tego nie było, do tej pory udało mi się ustalić że napięcie wychodzi z klimatronika i nawet dochodzi do tylnej szyby. Dzisiaj rozebrałem tylny słupek po stronie kierowcy i zmierzyłem napięcie okazuje się że jakklimatronik jest włączony na ogrzewanie to pokazuje 12,2V jak jest wyłączony to ma jakieś 5.6V no i nie wiem czy to jest ok. Do tych pasków na szybie dochodzi tylko jeden kabel a nie wiem gdzie była masa bo masę przy pomiarze dobierałem z anteny radia. Może ktoś z was spotkał się z takim problemem bo ja już nie wiem co sprawdzać? chyba że jakiś schemacik ktoś podrzuci do tego ogrzewania.
-
Audio IN zamiast ZMIENIARKI???
Witam! Mam radyjko chorus na kasetki i do tego zmieniarkę w schowku jako że zmieniarka nie chciała czytać płyt a mi się zachciało ją rozbierać i czyścić laser tak teraz nie chce działać natknęło mnie to na pewną myśl czy jest możliwość podłączenia wejścia mp3 chodzi mi o kabelek JACK zamiast zmieniarki. Mianowicie miało by to tak wyglądać ze podłączam mp3 albo telefonik pod kabelek przełączam w radyjku na CD Changer i mogę odtwarzać muzykę z mp3? Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić ewentualnie jak można toz zrobić i czy jest sens? Pozdrawiam!
-
Pomocy w odczytaniu błędów!
kurcze też to już znalazłem wcześniej ale dużo mi taki opis nie mówi. A jaka jest pełna i albo co musze zrobić żeby była pełna?
-
Pomocy w odczytaniu błędów!
Witam wszystkich! Jakiś czas temu po odpaleniu silnika pokazała mi się pomarańczowa kontrolka silnika, jako że nie chciała zniknąć sama postanowiłem podpiąć kompa i ukazały mi się 2 błędy które skasowałem ale nie wiem czy to pomoże czy może to coś poważniejszego, bardzo proszę o pomoc co to może znaczyć i czy mam zacząć się tym martwić? 18057 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1649 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent 18061 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1653 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent Z góry dziękuje za pomoc!
-
Katalog Vitay Orlen
kolego tankować i tak musimy a że przy okazji ktoś sobie dla zabawy zbiera punkty to mozna i coś na tym zyskać. Jak np. żonie damy drugą karte a tesciowi 3 to już nam radykalnie spada koszt i przebyte kilometry aby zebrac interesujacą nas liczbe punktow.
-
Air bag -co to może być przyczyną
u mnie była walnięta żółta kostka pod prawym fotelem. Są 2 jedna w podłodze a druga pod siedziskiem, wyrzuciłem ta pod siedziskiem i polutowałem na krótko, wykasowałem błędy i od tamtej pory wszystko hula
-
Przyciemnienie szyb w okolicy Wołomina?
nie byłem własnie czekałem aż dasz znać
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Panowie ja tez juz po zabiegu i powiem ze łatwo nie było naciągnąć mieszek a3 do a4 ale troche się pomęczyłem i się udało a warto było bo mój był zdezelowany a nowy bardzo fajnie sie prezentuje polecam modzik.
-
Przyciemnienie szyb w okolicy Wołomina?
a kiedy chcialbys tam podjechać można sie jakoś umówić ja bede tam jechal we wtorek do Domina79 to można na rano sie umówić jakby dobra cene dali na 2 samochody? masz tam jakiś tele?
-
nie mogę się połączyć z ABS i AIR BAG???
Domin mam nadzieje że ty masz lepszy kabel i jak bede u ciebie to da rade coś z tym zrobic ?
-
nie mogę się połączyć z ABS i AIR BAG???
Kavelek mam dokladnie taki a do niego adapter na usb viaken.pl/pl/diagnoza-vag/vag-kkl-rs232-com-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2-pl.html Hidy dawno planuje wyrzucic nawet kipilem przetwornice koito z zarnikamu d4s ale nie mam jeszcze soczewek do nich. Wsadzilem te koitowskue przetwornice i tez wywalal blad co dalej? ---------- Post dopisany 25-08-2012 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 08:17 ---------- nikt nie pomoże ?
-
nie mogę się połączyć z ABS i AIR BAG???
Witam! Niedawno zakupiłem sobie kabelek do mojej b6 i postanowiłem trochę ją naprawić komputerem. Mianowicie mam założone HIDy w lampach i czesto jak zapalam światła wyskakuje mi na fisi choinka piszczą hamulce, kontrolka od ESP i wogóle nie powinienem już nigdzie jechać wyłączam stacyjke jesze raz przekręcam i jest ok. Air Bag świeci mi sie odkąd go kupiem i nie można go skasować. próbując wejść do modułu ABS hamulcy i Air Bag wywala mi błąd tak jakby nie mógł sie połączyć a na fisie podczas łączenia mrugają mi ikonki. Moje pytanie jest takie co może być tego przyczyną? i czy jest możliwość skasowania w jakiś sposób błedów które na stałe sie zapisują w pamięci? Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi.
-
Regeneracja włącznika świateł
popieram Pedros2009 a po co kupowac nowy w aso jak za rok i tak sie wytrze a nie jestem handlarzem tylko robie to dla siebie wiec malowanie jest trwalsze tańsze i wyglada jak ori i oczywiscie koszt o wiele mniejszy
-
Regeneracja włącznika świateł
Wole regenerować niż kupować od passata wydaje mi sie ze to jest pujscie na ostra łatwizne i troche kiczowato wyglada a niedługo sie okaże ze zegary bedziemy wstawiac od paska bo taniej :/ a po regeneracji wychodzi jak z fabryki
-
Regeneracja włącznika świateł
ja tez poluje na te szablony i nikt nie ma:( ja tez bym wziął
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do której godzinki tak mniej więcej siedzicie na spotach?
-
Przyciemnienie szyb w okolicy Wołomina?
Własnie z tym wyciaganiem szyby tez mi sie nie spodobało :/ a możesz tad namiar na tych ludzi z Garwolina jak nic bliżej nie znajdę to tam podjade? a jak z jakościa przyciemniania tam w Garwolinie nie ma problemów potem?
-
Przyciemnienie szyb w okolicy Wołomina?
Witam. Chcialbym u siebie przyciemnić szybki i poszukuje dobrego warsztatu w którym moge to zrobić w okolicach Wolomina zna ktoś może taki? Dzwonilem do jednego w duczkach i mówi że trzeba wyciagnąć tylną szybe żeby przyciemnić i chce 600zł a bez wyciągania 550zł jak dla mnie wydaje sie dużo jak za sedanka? Z góry dzięki za info.
-
2 błędy silnika proszę o pomoc w diagnozie i 6 błędów adres 46?
te od silnika juz 2 razy kasowałem. dopiero zaczynam uczyć się VAG'a i nie wiem zabardzo jak kasować reszte.