Treść opublikowana przez Qbazulu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słuchajcie gdzieś na naszym forum widziałem wczesniej oznaczenie kolorystyczne sprezyn zawiechy i nie mogę znaleść gdzie to było jakby ktoś wiedział byłbym wdzięczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam pamiętaj o Środzie na spocie się dogadamy, a dziś wyjazd na imprę weselną powrót mam nadzieję, że do niedzieli do 16
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Co z tym spotem w niedzielę aktualny o której i gdzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć z rana Vario najważniejszy poranny humor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
masz jeszcze pod wiaduktem na dole ul. Poznańskiej też jest póki co za free ale o miejsce trzeba walczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedź na Szamotuły przez Baranowo droga po remontach jest naprawdę git jeżdżę nią co dwa tygodnie. Polecam Madas jestem na wyjeździe sprawa załatwiona na przyszłą środę musimy się spotkać "u mnie" i pogadać z moim znajomym więc zarezerwuj sobie czas w godzinach rannych bądź przedpołudniowych. Dam znać później przez tel.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
15 na ślubie jestem więc mi pasiła by godzina 18:00 żebym doszedł do siebie Pepin flaszka będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK Bartek dzięki, a więc poluje na Weitec, a jak nie to do sklepu lecę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam pytanko czy cała zawiecha od A4 B7 2.0 TDI S-line avant 1BE -20 (amory + sprężyny) będą pasować do mojej b6 avant tdi? Kolega wstępną cenę jaką podał to 350 PLN do negocjacji - używana przez ostatnie 6 miesięcy, zamienia ponieważ ma gwintowane APx. ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ---------- no to trzeba będzie się zbierać w większe paczki ... powyżej 400PLN wysyłka za free szkoda, bo do Wojtka po towar mogłem rowerkiem do domu podjechać ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ---------- zostało 3 strony do ładnego numeru 3333 .. kto pierwszy ten stawia flaskę eee ... to Wy mi czy ja Wam tą flaszkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nam również było miło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
klops klopsem ale w jakim stylu oczywiście muszę czekać do przyszłego roku, a co do wczorajszego wypadku Adam to "młody" był na lakierni i mechanicznie jak i elektronicznie wszystko z autkiem jest OK, lakier oryginał, przebieg również sprawdzony i potwierdzony (w serwisie po vinie to "igła") także dzięki chłopakom jeśli to czytają a tak przy okazji to w Śremie dawali za niego 17 000 tak jak stał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas chyba się skuszę S-LINE AUDI A4 2.0 TDI BI-XENON*SKÓRA*ALU19''OZ (2604374807) - motoAllegro- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przypominam się że poszukuję jakiejś obniżki zawiechy w postaci sprężyn do mojego bolidu jakby ktoś coś wiedział z góry dzięki (może być oczywiście używka w rozsądnej cenie).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas jeszcze raz dzięki!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
O ja jeb.. !!! Tosz to szok, jednak zazdroszczę Twojego spokoju Bartek bo w pierwszej kolejności ja dałbym mu wjebkę, a później po niebieskich dzwonił Skoro już wiemy gdzie mieszka to może pożyczymy sobie od niego na trzy dni koła od jego samochodu ))))))) zobaczy jak to fajnie jest nie mieć czegoś )))))))))))))- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy. Czego nie załapałeś? Też się zastanawiam chyba raczej Daniel to zamawaił ) a ja przypominam o ewentualnych zbędnych sprężynach na zawiechę (kupno używek) ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Pepin nic nic pamiętam że mówiłeś coś o amorkach ale tylko sprężyny wjadą do obniżenia zawieszenia ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprezyny-weitec-30-30mm-a4-b6-sedan-1-9tdi-244451/ Bartek te wejdą do Avanta?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Żeby nie było Bart-s oraz Pepin przypominam się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dziękuję za spotkanko, za pomoc w przy NAVI oraz obsłudze za jeszcze czarniejsze "gumy"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będę chwilę po 16- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a i jeszcze to oznaczenia mam 1BA ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Bartek mógłbyś mi przygotować takie zestawienie części do wymiany zawieszenia? W tych sprawach jestem laikiem - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00