Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. ale łeb mnie boli, Arek okazało się że korek jest do "pupska", na szczęście
  2. Pany pilnie potrzebny do kupna zbiorniczek do płynu wyrównawczego (chłodniczego) jak co to prosze o cynka
  3. Witka, Marcin lub Tomek kiedy i gdzie mogę podjechać na kompa?
  4. Kurcz, zaczyna się sezon łowienia na żywca tylko szkoda że dopiero w weekend będę mógł wpaść na rybki, tak to może by się coś przydało przetrzymaj w wannie
  5. również miło było zawitać znowu na spocie, Lele, Papuga dzięki za browar Pozdrawiam
  6. byłem, byłe, będziesz dzisiaj na spocie?
  7. moze i ja wlete ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- ktoś vaga bedzie mieć?
  8. wleciałbym jednak po 20:00 bo do tej jest mecz kolejorza
  9. wczoraj kolega w "NASZEJ HONDZIE" POZDRAWIAM
  10. wykorzystaj logo z góry strony może coś się przyda
  11. mam identycznie przypadek w przy swoim, sprawdziłem klocki hamulcowe - OK, płyn - OK a pika i mruga, kuźwy można dostać, ciekawy przypadek mamy mam nadzieje że dziś na kompie coś wyjdzie, a i jeszcze jedno zapala się głównie przy skręcaniu kierownicą a gaśnie z niewiadomych przyczyn kiedy chce. w tłumaczeniu tego niemieckiego coś takiego wyskakuje: "Uwaga hamulce, abs awaria skonsultować się z usługą"
  12. E to dobrze ja jestem na os. Chrobrego więc rzut beretem podaj mi nr do siebie na PW mój to żadna tajemnica 533 037 007 Jakub
  13. Rafał masz kompa by się podpiąć? Mam trzy sprawy do zdiagnozowania: 1. Zapalająca się kontrolka ręcznego głównie przy skręcaniu kierownicą, miga i miga i po jakimś czasie sama przestaje i po chwili od nowa to samo. Płyn hamulcowy jest, klocki wszystkie są OK, masakra, ręce opadywują bo nie wiem o co kaman. 2. Zapalona kontrolka pomarańczowa lub jak kto woli żółta silnika, wszystko chodzi i gra, a jakiś błąd jest. 3. Radio, przeważnie gdy jest mokro lub wilgotno na dworze, gra, gra, gra i nagle jebut znikają napisy na wyświetlaczu, który się pali i słychać nie do zniesienie głośne brzęczenie jakby jakaś zwara była. 4. Wykasowanie kontrolki palącej się przepalonej żarówki. No to by było na tyle Gdzie, kiedy i o której?
  14. Slo napisz mi do się nr telefonu na PW lub ktoś kto ma, bo gdzieś przepiłem, ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- a tak przy okazji potrzebuje podpiąc się dziś pod kompa jest ktoś gdzieś dostępny?
  15. Tomek, mam urlop ale jestem na miejscu , jutro u Vario bede ok. 13:00, dzwon jak bedziesz w poblizu
  16. on jest w jakimś innym klubie, rozmawiałem z nim kiedys na Shellu w Luboniu
  17. Rafał przed sprzedażą warto byłoby zachować dolną dokładkę lub cały zderzak w klubie np. u mnie a włożyć mój ori kolor chyba mamy ten sam
  18. ile % to nie wiem ale zapewne "ilegal" z tego co pamiętałem to "ściemniający" na przód założył folię o nr 1, a na tył o nr 2 cokolwiek miałoby to nie znaczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.