Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. no musimy rozebrać schowek środek i pod kierownicą wsio jak to Bartek mówił także jest roboty
  2. Kratki będą ogarnięte w poniedziałek jednak to się okazało zbyt skomplikowane kablekologia Kabelkologia nie ale kurde rozbierania trochę jest... Nie przygotowałem się (wydawało mi się, że będzie bardziej lajtowo). w poniedziałek ogarniemy razem z Bartkiem
  3. Kratki będą ogarnięte w poniedziałek jednak to się okazało zbyt skomplikowane kablekologia
  4. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ? to niemożliwe EDIT, Bart-S szybszy Bartek zawsze jest szybszy może na szrocie jakąś dostane albo gdzieś poszukam
  5. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu Nie wiem. Placebo a powiedz mi Bartku jak Cb radio działa a zapalniczka nie nagrzewa się to wina bezpiecznika ?
  6. No co Ty... Wykąpałem się, odpisałem na kilka mejli i już jestem w pracy. oks:wink: ale powiem Ci że te nowe kratki lepiej dawają niż te stare ciekawe czemu
  7. Bartek patrzyłeś coś?
  8. to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio no to nie ma co płakać a Ty Czorny dawno na forum a wcześnie zaglądasz do nas
  9. ja pracuje w ten week i za tydzień
  10. prawie I te Twoje Volvo
  11. Głosować głosować
  12. Maxcudo Ty to stały bywalec
  13. to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio
  14. Przyyebałeś w Peżota? Peżot to mój drugi samochód ktoś mi przyjebał na parkingu gościu uciekł? pierwszy mój post w tym wątku witam chłopaki:hi: jestem z Wolsztyna, także na spota muszę obowiązkowo wjechać Koleś sam chciał się dogadać itp
  15. thx:kox: ale widać różnice na jednym zdjęciu żarówka zwykła a LED
  16. nie czepiaj się :wink:następnym razem zgłoszę się do Ciebie
  17. Przyyebałeś w Peżota? Peżot to mój drugi samochód ktoś mi przyjebał na parkingu
  18. Nasz zespół ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Pany oto efekt nie odśnieżonego samochodu:facepalm: I Peugeot został obity
  19. zrobiłem taki i jestem zadowolony wole 2 guziki działające niż 3 który jeden nie działa ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 14:45 ---------- Kilka nowych gratów Pakiet oświetlenia SMD oraz kratki podświetlane ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Zwykłe LED z motoryzacyjnego: Ledy SMD: ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Zmienione żarówki postojowe na LED: Widać różnice gołym okiem ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- Efekt końcowy:kox:
  20. no fajnie się prezentuje
  21. To byś polecał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.